Tranziti koji donose ljubav

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #20 poslato: 13:56:45, 18.Jan.2010. »
Kada je tranzitni Sa bio u konjukciji sa tranz.VE egzaktno na mom nat. PL plus tranz.JU mi je u petoj kuci ....poljubila sam se sa covekom koji je zavrsio vojnu akademiju i radi u policiji....onda smo krenuli da se vidjamo i recimo da mi se vremenom dopao, moje je godiste, razveden i mislila sam "woooow MR Big " :) ali ne vredi, covek nece obaveze ...kao...jer ga pre par dana sretnem u knez-u sa devojkom i mamom...toliko o njemu koji se kleo u cast i postenje...
a inace moj stelijum iz strelca pada na njegovu I kucu, moj konacni dispozitor Ju (direktivni) je
u konjukciji sa njegovim natalnim vladarem 7 kuce, moja VE je na njegom SO...uzalud je sve...i jos je drzak pa mi se i dalje javlja...znaci ne verujem sta mi se dogadja??
« Najnovija izmena:: 14:00:57, 18.Jan.2010. zelena dolina »
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #21 poslato: 03:39:21, 25.Jan.2010. »
Jedno od najchesce postavljanih pitanja astrologu, jeste shta ce nam se deshavati na ljubavnom planu.Kada se radi analiza putem tranzita, najvishe se akcenat baca na tranzit Jupitera.                                    

Jupiter opozicija vladar 5.kuce ili planeta na vrhu 5.kuce-Daje dogadjaj, i posebno deluje u drugoj polovini zivota-posle 1.braka, ukoliko je planeta u 5.kuci ukljeshtena, ili se Jupiter nadje u ovom aspektu sa ukljeshtenim znakom u 5.kuci.U loshim sinastrijama , takodje , kao i kvadrat daje kraj veze.                              

By Mladen
Da li je primer za ovo u prilozenoj karti? Molim da mi neko u sto krace roku razgonetne i pomogne? :( Ovde je cetvrta umetnuta a peta ukljestena, ali 5 pocinje u Lavu, a vladar So je u 4-oj umetnutoj.. Tranzitni Mars gazi Veneru ali..
« Najnovija izmena:: 03:43:50, 25.Jan.2010. Feniks »

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #22 poslato: 14:46:56, 27.Jan.2010. »
Kada je tranzitni Sa bio u konjukciji sa tranz.VE egzaktno na mom nat. PL plus tranz.JU mi je u petoj kuci ....poljubila sam se sa covekom koji je zavrsio vojnu akademiju i radi u policiji....onda smo krenuli da se vidjamo i recimo da mi se vremenom dopao, moje je godiste, razveden i mislila sam "woooow MR Big " :) ali ne vredi, covek nece obaveze ...kao...jer ga pre par dana sretnem u knez-u sa devojkom i mamom...toliko o njemu koji se kleo u cast i postenje...
a inace moj stelijum iz strelca pada na njegovu I kucu, moj konacni dispozitor Ju (direktivni) je
u konjukciji sa njegovim natalnim vladarem 7 kuce, moja VE je na njegom SO...uzalud je sve...i jos je drzak pa mi se i dalje javlja...znaci ne verujem sta mi se dogadja??
Mozda te i planete kushaju da vide koliko si ozbiljna.  8)

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #23 poslato: 16:31:38, 19.Feb.2010. »
Mozda te i planete kushaju da vide koliko si ozbiljna.  8)
KAKO DRAGI DAL SAM OZBILJNA ?
pa jesam :) naravno
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže STASASTASA

• *
  • 40
  • 2
« Odgovor #24 poslato: 15:43:32, 18.Feb.2017. »
Jel ima nekog ovde?

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 564
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #25 poslato: 18:15:12, 26.Jul.2018. »
Jel ima nekog ovde?

Molim Vas bez nepotrebnih poruka. Ukoliko imate pitanje ili komentar tu smo.

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000