Tranziti koji donose ljubav

  • Odgovora: 28
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže MLADEN

  • *
  • 26
  • 0
Tranziti koji donose ljubav
« poslato: 22:23:31, 27.Avg.2009. »
Jedno od najchesce postavljanih pitanja astrologu, jeste shta ce nam se deshavati na ljubavnom planu.Kada se radi analiza putem tranzita, najvishe se akcenat baca na tranzit Jupitera, ali i na tranzit Saturna, koji ce odrediti, kakve je prirode, nasha veza-da li ce imati trajnost, dovesti do braka, no kada je brak po sredi Saturn nije jedini pokazatelj.Krenimo prvo od Jupitera.Mada je mnogi astrolozi vezuju samo i iskljuchivo za planetu koja donosi dobro, u loshim aspektima, Jupiter itekako moze da bude malefichan, te ako na primer izgradi aspekt kvadrata sa vladarem 5.polja, odnosno planetom najblizom vrhu 5.polja, Marsom(kod zena), Venerom(kod mushkaraca), gotovo uvek ce se raditi o vezi koja ima svoj pochetak i kraj, bez njenog otelotvorenja krz braka, izuzev ukoliko postavka 7.polja sa druge strane gradi dobre aspekte sa Jupiterom, Saturnom.      

Najchesce znachenje aspekata Jupitera prema vladaru 5.kuce ili planeti u 5.polju- Jupiter konjunkcija-sekstil vladar 5.ili planeta na vrhu 5.polja-najchesce odslikava pojavu nove osobe u nashem zivotu.            

Jupiter kvadrat vladar 5.kuce odnosno planeta na vrhu 5.kuce-Po  nekim uchenjima ne donosi vezu, shto praksa apsolutno opovrgava.Sasvim i logichno jer kvadrat predstavlja akciju.Ali, kako sam neposredno napomenuo, te veze imaju svoj pochetak i kraj i samo u izuzetnim aspektima, doveshce do braka.Karakterisace ih-na pochetku prevelika zanesenost , prevelika strast, ljubomora, otezana komunikacija medju partnerima, koja moze da dovede i do nasilnih scena.U sushtini ovo su veze, gde nema ljubavi, koje kako sam naveo krase samo strast i zanesenost i onda kada iste prodju, dolazi do pucanja. Ukoliko je osoba vec u vezi, ovakav aspekt, nosi otezanja, problematichnu komunikaciju, prevare, a u loshim sinastrijama redovno kraj.                                    

Jupiter opozicija vladar 5.kuce ili planeta na vrhu 5.kuce-Daje dogadjaj, i posebno deluje u drugoj polovini zivota-posle 1.braka, ukoliko je planeta u 5.kuci ukljeshtena, ili se Jupiter nadje u ovom aspektu sa ukljeshtenim znakom u 5.kuci.U loshim sinastrijama , takodje , kao i kvadrat daje kraj veze.                              

By Mladen
« Najnovija izmena:: 23:32:36, 27.Avg.2009. * Charobnjak * »


 


*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #1 poslato: 09:58:59, 28.Avg.2009. »
Uhhh...kod mene ovo vrlo slabo radi. Presao Ju preko mog vladara V i to je otprilike sve sto se moze reci da se desilo...;D

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #2 poslato: 10:12:34, 28.Avg.2009. »

Uhhh...kod mene ovo vrlo slabo radi. Presao Ju preko mog vladara V i to je otprilike sve sto se moze reci da se desilo...;D

Dori, ne mozes tako da gledas.Tebi ce interesantan period biti kada Jupiter napravi konjukciju sa Merkurom i sekstil sa Venerom.Nailazi period kada bi trebala da se potrudis da krene nesto ozbiljno i da za tvoj rodjenan slavimo jer ce direktivno Venera napraviti sekstil sa Jupiterom (zoves me na svadbu :D )
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #3 poslato: 15:04:51, 28.Avg.2009. »
evo i meni presao pre dve godine otprilike u ovo vreme preko vladara pete sa kojim je inace u sekstilu egzaktnom pa ostalo samo na tome, pa pocetkom ove godine gradio trigon na mesec i veneru ali dzaba, znaci jedan veliki sipak od jupitera, a ja sve mislila imacu kakvu korist od njega :P
« Najnovija izmena:: 15:11:51, 28.Avg.2009. elenica »
 

*

Van mreže MLADEN

  • *
  • 26
  • 0
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #4 poslato: 16:03:11, 28.Avg.2009. »

Pol: Ženski
Lokacija: Bgd
Poruke: 394



   
   
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #1 poslato: danas u 09:58:59 »
   
Uhhh...kod mene ovo vrlo slabo radi. Presao Ju preko mog vladara V i to je otprilike sve sto se moze reci da se desilo...Grin
Ovo shto sam naveo jeste samo jedan od pokazatelja.A da bi se neshto ostvarilo, potrebno je svakako josh.Ono shto mi praksa pokazuje, jeste da aspekt tranzitnog Jupitera sa nekom planetom, ne treba gledati u orbisu od recimo 10 stepeni, vec on ima svoje dejstvo i do 10 stepeni u aplikaciji od planete sa kojom pravi aspekt.Zavisi, kakve aspekte ti je pravio tranzitni Saturn, odnosno natalni, Mars,...Zatim, kakvo je stanje bilo u direkcijama, odnosno, u kojoj numeroloshkoj godini si se nalazila,...Ostavi mi svoje podatke.




evo i meni presao pre dve godine otprilike u ovo vreme preko vladara pete sa kojim je inace u sekstilu egzaktnom pa ostalo samo na tome, pa pocetkom ove godine gradio trigon na mesec i veneru ali dzaba, znaci jedan veliki sipak od jupitera, a ja sve mislila imacu kakvu korist od njega tongue.                                                                                                                        Takodje vazi isto.Medjutim, ako se Mesec ne vezuje za vladarstvo tvog petog polja , odnosno nije na vrhu ili u istom, nece igrati znachajnu ulogu u emotivnom planu




Elena, hajde pusti mi podatke.
« Najnovija izmena:: 17:36:40, 28.Avg.2009. jupiter u raku »
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #5 poslato: 16:55:39, 28.Avg.2009. »
mladen, imas podatke u natalnoj karti link ispod svake poruke :)
 


*

Van mreže MLADEN

  • *
  • 26
  • 0
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #6 poslato: 17:38:01, 28.Avg.2009. »
Odgovori-Za Dorijanu-Sa obzirom da na samom vrhu 5.polja imash konjunkciju Mesec Venera-znachi da ti upravo te planete odredjuju dogadjaje na emotivnom planu, a ne vladar Mars.On ima ulogu da odredi ishod dogadjaja.U narednom periodu tranzitni Jupiter ti pravi aspekt sekstila sa planetama u 5.polju, odnosno konjunkciju sa tvojim natalnim Merkurom, koje je, jako vazan za problematiku, koju razmatramo u tvom horoskopu, jer vlada tvojim descedentom.Inache Jupiter cirkulishe oko vladara tvog 5.polja, a u natalu vlada tvojim ascedentom.Ovo je jedan, vrlo jak pokazatelj da cesh u ovoj godini zapocheti ljubavnu vezu.Dalje Saturn, koji ide u konjunkciju sa tvojim Plutonom vladarem 12.polja(karma), pravi aspekt trigona sa tvojim natalnim Marsom(vladar tvog 5.polja, inache simbolizuje mushkarce u zenskom horoskopu).Da ne duzim, dESHAVKRECU OD 10.MESECA.




Deshavanja krecu od 10.meseca ove godine-i ima ogromnih shansi da dodje do braka.




Slazem se sa Charobnjakom.




Za Elenu-Kod tebe dolazi do deshavanja u periodu 9. 10.mesec sledece godine, ali konkretizacija je februar 2011.godine.Razlog zbog toga shto necesh odmah stupiti u neshto znachajnije sa tom osobom, jeste shto je zauzet, ali je u tom periodu na samom kraju te nekakve loshe emotivne priche.Da li se takav vec mozda pojavio?
« Najnovija izmena:: 18:51:35, 28.Avg.2009. jupiter u raku »
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #7 poslato: 17:56:22, 28.Avg.2009. »
nisam upoznala nikakvog, mada mi je jedan trenutno zauzet smutio razum prosle tri godine ne verujem da je on ne znam
 

*

Van mreže MLADEN

  • *
  • 26
  • 0
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #8 poslato: 18:09:05, 28.Avg.2009. »
ha ha ha ha.pa pojavio se.daj mi njegov datum-




Ima ogromnih shansio da je on, samo mi pusti njegove pdoatke.Ne bih te za dz pitao da li se pojavio takav.
« Najnovija izmena:: 18:45:40, 28.Avg.2009. jupiter u raku »
 

*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #9 poslato: 09:51:28, 29.Avg.2009. »


Uhhh...kod mene ovo vrlo slabo radi. Presao Ju preko mog vladara V i to je otprilike sve sto se moze reci da se desilo...;D

Dori, ne mozes tako da gledas.Tebi ce interesantan period biti kada Jupiter napravi konjukciju sa Merkurom i sekstil sa Venerom.Nailazi period kada bi trebala da se potrudis da krene nesto ozbiljno i da za tvoj rodjenan slavimo jer ce direktivno Venera napraviti sekstil sa Jupiterom (zoves me na svadbu :D )


Hehe...a bwe bio vec Ju na Me, sa sve Ne pride...sad cekam da vidim oce li nesto u drugom krugu da uradi...a za svadbu je dogovoreno, pa kad bude bice...  8)


Odgovori-Za Dorijanu-Sa obzirom da na samom vrhu 5.polja imash konjunkciju Mesec Venera-znachi da ti upravo te planete odredjuju dogadjaje na emotivnom planu, a ne vladar Mars.On ima ulogu da odredi ishod dogadjaja.U narednom periodu tranzitni Jupiter ti pravi aspekt sekstila sa planetama u 5.polju, odnosno konjunkciju sa tvojim natalnim Merkurom, koje je, jako vazan za problematiku, koju razmatramo u tvom horoskopu, jer vlada tvojim descedentom.Inache Jupiter cirkulishe oko vladara tvog 5.polja, a u natalu vlada tvojim ascedentom.Ovo je jedan, vrlo jak pokazatelj da cesh u ovoj godini zapocheti ljubavnu vezu.Dalje Saturn, koji ide u konjunkciju sa tvojim Plutonom vladarem 12.polja(karma), pravi aspekt trigona sa tvojim natalnim Marsom(vladar tvog 5.polja, inache simbolizuje mushkarce u zenskom horoskopu).Da ne duzim, dESHAVKRECU OD 10.MESECA.


Deshavanja krecu od 10.meseca ove godine-i ima ogromnih shansi da dodje do braka.


Slazem se sa Charobnjakom.


Hvala, zvuci lepo...oktobar samo sto nije.... :)
Doduse, khm..khm...ovaj deo sa karmom mi uvek bio omiljen...moguce da ima veze sa Juznim cvorom na Dsc...crna ja, kakvo li sam cudo bila u prethodnom zivotu...;D
« Najnovija izmena:: 09:59:21, 29.Avg.2009. Dorijana »

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1165 Pregleda
Najnovije: 19:46:11, 11.Okt.2009.
miss80
8 Odgovora
4377 Pregleda
Najnovije: 20:43:31, 01.Sep.2023.
Zrikla28
1 Odgovora
1917 Pregleda
Najnovije: 20:36:30, 21.Apr.2020.
TF 2008