Tranziti koji donose ljubav

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranziti koji donose ljubav
« Odgovor #10 poslato: 10:37:08, 29.Avg.2009. »
Dori, ja nisam prorok i nikada nisam ljudima proricao vec ukazivao na sanse i prepreke. Napisao sam da sa astroloske strane postoje predispozicije za nesto ozbiljnije na ljubavnom planu. Znaci da krene sa ponovnim tranzitom Jupija preko Merkura a da se moze konkretizovati uz pomoc direkcija. Da sam na tvom mestu uradio bih sekundarne (tercijarne) progresije i dao bih sve od sebe po pitanju konkretizacije...

Elenice, pratis kada su aktivirani vladari V i VII polja nekim aspektom pa onda u tom periodu trazis potvrdu drugih metoda.

Mladene, obrati paznju na preglednost tvojih poruka. Za citiranje necije poruke koristi ovu ikonicu koja stoji iznad svake poruke koju pises.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 10:51:05, 29.Avg.2009. »
uspem da ispratim tranzite ali posle toga pojma nemam kako da trazim potvrdu sta jos od tehnika da ukljucim. :D

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #12 poslato: 11:00:40, 29.Avg.2009. »
Pa kad nadjes taj period vezan za tranzite zapises ga. U tom periodu gledas Solar, direkcije ili progresije...

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #13 poslato: 11:59:09, 29.Avg.2009. »

Dori, ja nisam prorok i nikada nisam ljudima proricao vec ukazivao na sanse i prepreke. Napisao sam da sa astroloske strane postoje predispozicije za nesto ozbiljnije na ljubavnom planu. Znaci da krene sa ponovnim tranzitom Jupija preko Merkura a da se moze konkretizovati uz pomoc direkcija. Da sam na tvom mestu uradio bih sekundarne (tercijarne) progresije i dao bih sve od sebe po pitanju konkretizacije...

Potpuno se slazem sa tobom da astrologija nije proricanje i da sluzi usmeravanju, al' ono sto mene zakaci za ovu temu jeste to sto ja uradih sebi karte za neka bitna ljubavna desavanja do sada i ostadoh u cudu kad shvatih da su sve do jedne ukljucivale kontakt Sa i Ma (na to mislih u prethodnom postu kad se pozvah na karmu...;D ).

Al' evo i to ce se desiti kad Sa napravi 120 na mog Marsonju...a poklapa se sa tranzitom Ju na Me...pa mozda svadbena zvona i zazvone do kraja sledeceg solara...;)
ps. svadba, svadba, svadba hej, svadba, svadba, svadba, hej......;D

uspem da ispratim tranzite ali posle toga pojma nemam kako da trazim potvrdu sta jos od tehnika da ukljucim. :D

Moj ti je predlog da uradis sebi za bitne momente u proslosti karte, moguce da ce se pokazati tranzite kojih planeta treba da pratis, a onda kao sto shef rece ukljuci i direkcije i progresije...meni Solari do sada uglavnom pokazali okolnosti i ljude koje ce mi godina doneti, a ne ishod mojih izbora..no, ja se jos uvek ne snalazim bas najbolje sa predikcijama... :-[

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 14:15:17, 29.Avg.2009. »

al' ono sto mene zakaci za ovu temu jeste to sto ja uradih sebi karte za neka bitna ljubavna desavanja do sada i ostadoh u cudu kad shvatih da su sve do jedne ukljucivale kontakt Sa i Ma (na to mislih u prethodnom postu kad se pozvah na karmu...;D ).

Tranziti mogu biti samo okidaci necega sto imamo u natalu nikako ne mogu  doneti ljubav...eventualno ako imamo planetu u sedistu (natalno),sto znaci da je jaka ,da bude plodna,pa da je zakaci neki drugi planet ciju potvrdu opet moramo naci u natalu.
Natalno ne vidim da imas aspekt izmedju Sa i Ma,tako da oni sigurno ne rade kod tebe. Reci nam vreme kad ti se nesto izdogadjalo pa da pronadjemo sta radi kod tebe. :)
Slazem se sa Charobnjakom,treba kombinovati direkcije i videti kad se nesto tranzitno zakaci na to jer ce to raditi bukvalno kao okidac.
Isto me zanima,kako ti dozivljavas juzni mesec.cvor u 7k? (da ne idem u of )Nisam videla da postoji tema o ovome...kako se to moze pozitivnije gledati a ne kao gubitak...Mozda u smislu da tu moramo najvise sebe dati ,pustiti neke stvari??? (*o*)

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #15 poslato: 14:36:02, 29.Avg.2009. »

al' ono sto mene zakaci za ovu temu jeste to sto ja uradih sebi karte za neka bitna ljubavna desavanja do sada i ostadoh u cudu kad shvatih da su sve do jedne ukljucivale kontakt Sa i Ma (na to mislih u prethodnom postu kad se pozvah na karmu...;D ).

Tranziti mogu biti samo okidaci necega sto imamo u natalu nikako ne mogu  doneti ljubav...eventualno ako imamo planetu u sedistu (natalno),sto znaci da je jaka ,da bude plodna,pa da je zakaci neki drugi planet ciju potvrdu opet moramo naci u natalu.
Natalno ne vidim da imas aspekt izmedju Sa i Ma,tako da oni sigurno ne rade kod tebe. Reci nam vreme kad ti se nesto izdogadjalo pa da pronadjemo sta radi kod tebe. :)
Slazem se sa Charobnjakom,treba kombinovati direkcije i videti kad se nesto tranzitno zakaci na to jer ce to raditi bukvalno kao okidac.
Isto me zanima,kako ti dozivljavas juzni mesec.cvor u 7k? (da ne idem u of )Nisam videla da postoji tema o ovome...kako se to moze pozitivnije gledati a ne kao gubitak...Mozda u smislu da tu moramo najvise sebe dati ,pustiti neke stvari??? (*o*)

Ma ima neki posiri 150* sa Sa...evo sa' cu poprisecam pa cu da pokacim datume..
26.8.1992.
11.2.1993.
19.9.2005.
2.12.2005.

Dve bitne veze u zivotu, u oba slucaja je na prvi datum nesto pocelo da se desava, a na drugi se zapravo realizovalo...al' taman mi se teorija kontakt Ma i Sa uklapa sa nadolazecim tranzitima...hehe, joke..:) jos bolje ako je nesto drugo Amor
Elem, otvoricu temu o cvorovima, pa cu tamo nastaviti...;)

*

Van mreže MLADEN

• *
  • 26
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 19:39:25, 29.Avg.2009. »

Primarne ili sekundarne direkcije.Mada ja prednost dajem ovom drugom.Ili numerologija.

Za Dorijanu-Vladar tvog 7.polja jeste Merkur, koji sa obzirom da gradi aspekt od 90 stepeni sa severnim mesechevim chvorom, shto je jako vazno na samom ascedentu, te njegov drugi vladar Saturn se nalazi u 8.polju u aspektu od 90 stepeni sa Plutonom(vlada tvojim 12.poljem), kao i sam odnos Mars 120 Pluton(vladar 12.polja, ali i sam se po sebi vezuje za karmu), ukazuje na to da ce tvoj prvi brak biti karmichki.Jedan od aktivirajucih aspekata jeste Saturn na Plutonu 120 Mars.Za one, koji ne znaju ovo je egzaktan aspekt.Inace nece biti rastave braka.
« Najnovija izmena:: 23:01:44, 29.Avg.2009. jupiter u raku »

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 00:24:22, 30.Avg.2009. »
Potpuno se slazem sa tobom da astrologija nije proricanje i da sluzi usmeravanju, al' ono sto mene zakaci za ovu temu jeste to sto ja uradih sebi karte za neka bitna ljubavna desavanja do sada i ostadoh u cudu kad shvatih da su sve do jedne ukljucivale kontakt Sa i Ma (na to mislih u prethodnom postu kad se pozvah na karmu...;D ).
Al' evo i to ce se desiti kad Sa napravi 120 na mog Marsonju...a poklapa se sa tranzitom Ju na Me...pa mozda svadbena zvona i zazvone do kraja sledeceg solara...;)
ps. svadba, svadba, svadba hej, svadba, svadba, svadba, hej......;D
Imao sam u vidu i trigon natalnog Marsa i tranzitnog Saturna i jos neke sitne stvari...  videcemo...   Nemoj samo da ostane na ocekivanju i nadanju, kreni ozbiljno u akciju ;D

*

Van mreže MLADEN

• *
  • 26
  • 0
« Odgovor #18 poslato: 04:43:24, 30.Avg.2009. »
Charobnjak, sekstil koji pravi tranzitnii Jupiter(vladar njnog asc.), i Neptun sa Mesec 0 Venera sa vrha natalne 5.kuce, na vladaru desc. , Merkuru, pa Saturn 0 natalni Pluton 120 Mars(vladari 5.polja)-to nisu ni malo sitne stvari:)))!!!A i  Pluton je u 60 sa Uranom(dispozitor Marsa, vladara 5 u 11.osa 5-11.)!!!Bice svadbeeeeee

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • 4
« Odgovor #19 poslato: 09:31:11, 30.Avg.2009. »
Hehe...dakle sad ostaje samo da odlučim junska ili septembarska mlada....;D

Sad bez šale, iz vaših prstiju u Božije uši..pa sa papirom ili bez njega, fleksibilna sam po tom pitanju...:)

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000