Proslost vaseg partnera

• Odgovora: 42
Stranice: 1 2 3 ... 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Proslost vaseg partnera
« poslato: 01:46:16, 18.Avg.2009. »
Da li ste ikad gledale, davale znacaj proslosti vaseg partnera? Da li kad upoznate nekog prvo ga ispitujete o njegovoj proslosti? Zasto?

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
Odg: Proslost vaseg partnera
« Odgovor #1 poslato: 13:38:42, 27.Avg.2009. »
Ovo je bas zanimljivo pitanje (makar meni ) :)

Ja mislim da vecinu nas zanima proslost naseg partnera/pertnerke...samo mnogi se pretvaraju da im to nije toliko bitno....
Meni licno nije bas toliko bitna partnerova proslost i ne moram je znati u detalje ali ovo ne znaci i da me ne interesuje njegova proslost! Ovo prije svega iz razloga sto ono sto mu se desavalo ranije (prije nego sto smo se sreli ) svakako je uticalo na njega..obiljezilo ga je na ovaj ili onaj nazin..tako da mi njegova proslost moze pomoci da bolje upoznam njega a mozda i neku dinamiku promjene njegove licnosti ( mislim da se mi ipak pomalo vremenom mijenjamo, sto kroz proces sazrijevanja, sto kroz djelovanje odredjenih okolnosti koje nas mogu promjeniti.... )

Medjutim kad nekog upoznam ne ispitujem ga odmah o njegovoj proslosti...tokom vremena tj kroz razgovor polako saznajem i o tom aspektu njegovog zivota (uostalom i ja sama tako ...vremenom otkrivam i svoju proslost njemu).

Isto kao sto ljekare uzimaju pacijentu podatke o istoriji raznih bolesti (anamnezu ) da bi lakse i bolje razumjeli i lijecili sadasnji zdravstveni problem pacijenta...tako i saznanje o proslosti partnera nam moze mnogo reci o njemu i onome ko je i kakav je on sada i sto on zeli u buduce....

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #2 poslato: 22:30:22, 16.Sep.2009. »
Potpuno se slazem...isto razmisljam...vrlo mi je vazna proslost,a li ne i presudna.
« Najnovija izmena:: 10:32:08, 26.Jul.2010. Perla »

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #3 poslato: 23:10:08, 18.Jul.2010. »
Kad me zainteresuje, swe je wazno pa i proslost :) Moze da utice na nas ako su neke krupne stwari u igri sa kojima m0zda nebih m0gla da se pomirim. Recimo da je bio gej :p 
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #4 poslato: 23:50:11, 18.Jul.2010. »
Recimo da je bio gej :p 
Bio pa sad nije, a? :smehotres:
Proslost... bitna da ali ne od presudne vaznosti. Zelim da znam ono sto je bitno i ozbiljno. Znam osobe koje idu do te mere da ispituju od imena bivsih partnera pa do pojedinosti tipa kako su provodili vreme zajedno  :-\ . E to je bolesno, po meni.
Namece mi se pitanje: sta ako partner iza sebe ima ne-bas-sjajnu proslost? Vodite se cinjenicom da svako ima prava na greske ili to u vama budi odbojnost i nepoverenje?  (*o*)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #5 poslato: 23:56:08, 18.Jul.2010. »
Ja ne zapitkujem previse, saznam ono sto trebam da znam. :)

Na kraju mi se uvijek ispovijedi, a da se ja ne mucim puno.

Ne opterecujem se previse sa njegovom proslosti, bitnije mi je da je u sadasnjosti dobar prema meni.

Mozda nekad budem vise istraivala, ako budem imala neko iskustvo sto ce me natjerati na to. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #6 poslato: 01:32:19, 19.Jul.2010. »
'Bio pa sad nije,a?' He he uprawo to,stalno bih sumnjala zezala ga malo itd. To oko detaljisanja je bolesno a owo narawno da swi grijesimo tako da nebih bila kategoricna. Swe zawisi sta je u pitanju kako se On sada odnosi prema tome itd.
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 11:11:26, 19.Jul.2010. »
ma bitna je proslost, jer se manifestuje u sadasnjosti a i u buducnosti... dosta ljudi ima zamrsenu proslost i dosta stvari koje nisu bas lijepe, ali sve zavisi koliko vam je stalo toliko i zelite da saznate... Ja sam imala iskustva bas sa tim da mi muskarci presute iz svoje proslosti jako bitne stvari :  da su brak imali, dijete da imaju, da su bili u zatvoru zbog raznih stvari, cak se nasao jedan da je bio zbog silovanja, pa onda presute godine (lazu da su maldji ili stariji), da su tukli i maltretirali svoje djevojke, da se drogiraju... sluze se svim i svacim i kako da tu ne ispitujes i budes mrtav hladan i razmisljas, polako recice on meni kad dodje vrijeme, pa tako izadjete na sladoled sa momkom koji izgleda normalno i fino, sa pristojnim manirima, kad ono neko slucajno saspe sanzer metaka u vas... (*o*)  Neka hvala, ja sve pitam odmah, da kasnije ne bude cudnih situacija...KO PITA,TAJ NE SKITA  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 10:32:41, 26.Jul.2010. Perla »

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #8 poslato: 20:00:05, 19.Jul.2010. »
Ne ispitujem, to mi je nekako napadno. Vodim se onim "ne cini ono sto ne zelis da tebi neko cini" a sigurno ne volim da se osetim na nekom od prvih sastanaka kao u inspektoratu.
 Ako smo oboje spontani i opusteni i neko od nas zeli nesto da sakrije, osetice se napetost u vazduhu. Ovako nece, stvorice se samo subjektivni secaj da on nesto vrda kao posledica neprijatne situacije.  ;)

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #9 poslato: 11:55:17, 20.Jul.2010. »
Ne ispitujem, to mi je nekako napadno. Vodim se onim "ne cini ono sto ne zelis da tebi neko cini" a sigurno ne volim da se osetim na nekom od prvih sastanaka kao u inspektoratu.
 Ako smo oboje spontani i opusteni i neko od nas zeli nesto da sakrije, osetice se napetost u vazduhu. Ovako nece, stvorice se samo subjektivni secaj da on nesto vrda kao posledica neprijatne situacije.  ;)
hahahahaha..izadji sa inspektorom ili specijalcem, tek bi onda vidjela sta je ispitivanje ;D  ko na optuzenickoj :P
« Najnovija izmena:: 10:33:53, 26.Jul.2010. Perla »

Stranice: 1 2 3 ... 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000