Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti

  • Odgovora: 34
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže rada

  • **
  • 163
  • 0
  • Pol: Žensko
Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« poslato: 00:35:32, 29.Nov.2008. »

V e n e r a : m a r s (erotika)


0 konjukcija =jake emocije,strast,svadje,raskidi starijih veza,ljubavni i moralni gubici, osetljiv, culan,energija ali cesce nepromisljeni akti,neobicni razvodi, ljubav hoce po svaku cenu,nekad biseksualnost,ali cesto duzi zivot.
6 0 sekstil =jaka animalna priroda,ekstravagantan,zaljubljivanje.
1 2 0 trigon =slicno kao 60,harmonija,iskreni prijatelji,simpaticna priroda,poznanstva, domacu mir,deca.u direkcijama:srecne veze,lako brak ili rodjenje dece.
9 0 kvadrat =ekstravagantan,koketira,skrece paznju na sebe,nesredjena mladost, agresivan u ljubavnoj ponudi,nezode od drugo pola,pokvari svoje usspeha,seksualno nezadovoljen,ljubavne afere,jaka ljubomora, raskidi, skodljiva preterana uzivanja, nezgode zelje i ljubavi,jaka strast,cesto puta lezbijke ili homosesualci.
U direkcijama:defloracije,ljubavne muke.trpi sve iz kuce u kojoj se tada nadju mars i venera.tipovi rak i riba lakse ovo podnesu dok se narocito kod ovnova ili skorpiona ovo burno ispoljava.
1 8 0 opozicija =slicno kao 90;burna mladost,jak preteran seks,nagoni koji se tesko obuzdavaju,ljubavni nemir,rivali,ljubomora,opasno davanje poverenja,trazi uzbudjenje, tesko drzi sredinu,ekstremni ispadiskandali,nesigurne zelje,zeli spontani ispad.



autor: Mile Dupor



Edit by * Charobnjak * : Pisanje All caps (velikim slovima) nije dozvoljeno pravilnikom foruma !
« Najnovija izmena:: 00:43:27, 06.Dec.2008. * Charobnjak * »


 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #1 poslato: 01:56:53, 16.Jan.2009. »
Aspekti ova dva tela u natalnom horoskopu reflektuju odnos naseg primitivnog nagona (potrebe) i ljubavi (zadovoljstva,lepote).
Dobri aspekti pokazuju da ce ono cemu se tezi biti zadovoljeno, doci ce do lepote i zadovoljenja jer ce Mars uspeti sve da ugodi Veneri.
Losi aspekti ukazuju da se forsira nalazenja zadovoljstva kroz razlicito delovanje ili osoba ne tezi zadovoljstvu. Ljubomora, smena svadje i ljubavi - Mars gusi Veneru.
 

*

Van mreže helena274

  • *
  • 76
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #2 poslato: 12:50:48, 10.Apr.2009. »
Ako je netko citao "Aspekte" (ili tako nesto) od Gorana Milekica, on pise za aspekt:
Venera sekstil Mars: mi dobijemo najbolje muskarce, prave zavodnike.

Moram pogledati, kako je tacno napisao. U stvari je ovaj aspekt bolji od Venera trigon Mars.

Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-
 

*

Van mreže Astro-girl

  • **
  • 490
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #3 poslato: 15:00:08, 15.Apr.2009. »
A zbog cega je sekstil bolji od trigona?
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler
 

*

Van mreže helena274

  • *
  • 76
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #4 poslato: 08:53:56, 16.Apr.2009. »
A zbog cega je sekstil bolji od trigona?
To se i ja pitam.
Jedna devojka ima Veneru trigon Mars, ja sam je pitala da li ima uspeha kod muskaraca? Ona je rekla, da nema. Tu je verovatno neki drugi los aspekt, a ne ovaj.
Inace sam videla dosta puta, da zenske sa Venerom u kvadratu sa Marsom ne mogu bez muskaraca i kad ga nemaju, uvek su u potrazi, sto kod nas nije slucaj (moje iskustvo).

LP
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #5 poslato: 13:54:18, 16.Apr.2009. »
Mozda je trenutna situacija bila takva ali Mars bi trebao da zadovolji Veneru, jedino ako tu nije umesan jos neki aspekt ili planeta...
Ako imas njenu kartu postavi...
 


*

Van mreže helena274

  • *
  • 76
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #6 poslato: 14:18:42, 16.Apr.2009. »
Mozda je trenutna situacija bila takva ali Mars bi trebao da zadovolji Veneru, jedino ako tu nije umesan jos neki aspekt ili planeta...
Ako imas njenu kartu postavi...
Jas sam se preselila i imam samo par podataka od osoba, sa kojima sam bila u kontaktu.
 
Imam zato jednu interesantnu kartu od moje bivse prijateljice, rodjene 1962.godine, koja je bila magnet za muskarce. Menjala ih je kao na traku. Sada zivi skupa sa nasim zajednickim prijateljem. Cak sam joj (slucajno) nasla Astro-dvojnika, jednog Francuza sa kojim sam chat-ala pre dve godine. Pitala sam ga za podatke i ispalo je da je rodjen 21.2.1962. On je muzicar i sa njim sam izgubila kontakt, a ostali su mi njegovi podaci.

LP
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-
 

*

Van mreže Astro-girl

  • **
  • 490
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #7 poslato: 12:13:12, 17.Apr.2009. »
Ne verujem da trigon ne moze ponuditi vise od sekstila ???
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler
 

*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #8 poslato: 12:36:19, 17.Apr.2009. »
I ja sam malo skepticna u tome da je sekstil jaci od trigona...al' opet ja jos imam mnooogo da ucim.. (*o*)

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Venera : Mars (Erotika) aspekt / aspekti
« Odgovor #9 poslato: 16:12:12, 15.Nov.2009. »
Mislim da trigon moze da da jaku strastvenost i dobre ljubavnike.


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
6 Odgovora
8533 Pregleda
Najnovije: 23:05:09, 03.Apr.2018.
TF 2008
0 Odgovora
904 Pregleda
Najnovije: 15:46:15, 28.Jul.2015.
TF 2008
0 Odgovora
1576 Pregleda
Najnovije: 12:17:58, 01.Sep.2015.
TF 2008