X (deseta) kuca - deseto polje

• Odgovora: 56
Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: X (deseta) kuca - deseto polje
« Odgovor #10 poslato: 01:33:34, 01.Nov.2010. »
Gledas gdje ti je vrh neke kuce. U tvom slucaju, vrh 10. kuce je u lavu. Onda pogledas ovdje gdje pisu vladari koji su za lava, a to je sunce. Pogledas sad gdje ti je sunce, a ono je u tvom slucaju u 11. kuci.
Tako je vladar 10. polja, u 11. kuci. ;)

Nadam se da sam pojasnila.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #11 poslato: 10:50:49, 01.Nov.2010. »
Jedno pitanjce: da li vladar moje X ima uticaja i na V i na VI polje ili samo na jedno od ovih polja. Hvala!
I na jedno i na drugo polje.
U mladjim danima vise na peto a u drugoj polovini zivota vise na sesto polje...

*

Van mreže Amber

• *
  • 29
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 18:23:31, 01.Nov.2010. »
Gledas gdje ti je vrh neke kuce. U tvom slucaju, vrh 10. kuce je u lavu. Onda pogledas ovdje gdje pisu vladari koji su za lava, a to je sunce. Pogledas sad gdje ti je sunce, a ono je u tvom slucaju u 11. kuci.
Tako je vladar 10. polja, u 11. kuci. ;)

Nadam se da sam pojasnila.

Jesi jesi bas malo si me i obradovala :) hvala ti :)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #13 poslato: 21:29:23, 31.Mar.2011. »

Uspeh - MC pokazuje najbolji i najkraći put do uspeha i javnog priznanja. MC nam ukazuje na vrstu uspeha koji nas lično ispunjava, kao i šta je po nama uspeh i zašto želimo da ga postignemo. Element znaka u kome se MC nalazi, otkriva nam šta nas motiviše na uspeh. MC je kruna naše profesije, naše lične sudbine i donekle naša krajnja destinacija.
Imidž - MC predstavlja imidž i javnu personu, pre nego karakter ili lični temperament. MC je mesto u horoskopu gde smo pod svetlima reflektora.Nemoguće je da ovaj deo nas ne pokažemo svetu jer MC predstavlja ono što ljudi čuju o nama pre nego što nas sretnu.
Uzori - MC otkriva kome i čemu se divimo, na koga se ugledamo i kakvi bi želeli da budemo. Takođe otkriva ko su nam heroji i koga "dižemo u nebesa".
Reputacija i status - MC ukazuje na reputaciju kakvu bi želeli da imamo, ali i onu koju možda nerado prihvatamo
Sažeta biografija - MC je takođe i biografija u kratkim crtama, kako bi sebe opisali drugima, kao i po čemu bi voleli da nas drugi pamte.
Rana stremljenja - MC nam otkriva šta smo u detinjstvu želeli da budemo kad porastemo.
Roditeljsko nasleđe - MC kao i IC je naše roditeljsko nasleđe. MC simboliše kakva su očekivanja, ambicije i želje roditelja koje oni prenose na nas i koje mogu kasnije da nas opterećuju u životu. MC pokazuje kakav je naš odnos prema autoritetima.
Venera na MC-u - Ovo je osoba koja voli provod i koja misli da život treba da je zabava i zato je često drugi ne shvataju ozbiljno. Osobe sa ovom pozicijom su najčešće poznate po svojim ljubavnim aferama i stilu oblačenja; mogu da budu vrlo zabavne i ulepšaju svaki društveni skup. Najviše im odgovaraju profesije koje su vezane za estradu, modu i lepotu. Venera na MC-u takođe može da ukaže na osobu čija budućnost, poziv ili profesija su usko vezani za partnera, ili neko ko čeka na odluku partnera pre nego što napravi važan korak u svom životu.

Mars na MC-u - Osoba sa ovom pozicijom može da bude vrlo ambiciozna i u žurbi da što pre stigne do vrha. Ovo može da bude slika ambicioznog mladog skorojevića, koji diže prašinu i provocira autoritete. često, osoba sa Marsom na MC-u mora da se bori da bi opstala na vrhu, gde svaki poslovni sastanak može da bude takmičenje ili odmeravanje snaga. Osoba želi da bude viđena kao "osvajač"; iako se ponekad nađe u ulozi negativca, često je borac za bolje uslove i prava podređenih.
meni je MC u lavu,kada je rec o motivu uspeha,on je ocigledan,kad je u lavu zelja za moci,divljenjem i vladanjem nad obicnim smrtnicima.. :D kao klinac i jesam zeleo da se bavim glumom,a uzori su mi jake licnosti,cesto vrlo popularni..umetnici takodje..imam marsa i veneru na MC-u,s tim da veneru ne priznajem,tacnije nema efekta..mozda je primecuju drugi u smislu ove reputacije,to bi bilo lep  8) mada ovaj mars svima bode oci suvise da bi mi veneru i pomenuli,ali lepo je imati ih tu..mada sam uspehom generalno nezadovoljan,mislim da mogu i moram jos mnogo vise..
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #14 poslato: 09:24:21, 08.Jun.2012. »
Vrh 10. kuće mi je u ribama ( znači ljudi imaju pogrešnu predstavu o mojoj ličnosti,  te da ne znam čime bih željelja da se bavim, odgovaraju mi pozivi u okviru kojih bi trebala da širim milost i humanost, te da sa sažaljenjem može biti povezana moja profesija... ) Vladar Neptun u strijelcu se smjestio u 6. kuću ( znači definitivno nešto vezano sa pružanjem pomoći drugima ). Neptun je u konjukciji sa Mjesecom u jarcu ( pomaganje masama siromašnih i bolesnih ljudi ) koji je vladar prve kuće, što dodatno potvrđuje gore pomenutu sliku tj. da je ljudima teško da me "provale" - ne mogu im ništa, ja znam odlično ko sam i kakva sam ;D ...
« Najnovija izmena:: 10:21:14, 08.Jun.2012. bielenda »

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #15 poslato: 12:05:03, 08.Jun.2012. »
Bielenda,moja keva ima Mc u ribama i moram ti reci da je cesto ona ta koja nema jasnu predstavu o sebi i kako se postavlja,pa kad joj ljudi kazu ona se cudi kako ljudi ne razumeju njenu pravu licnost,a sve to zbog njene mame koja joj nije davala dovoljno paznje,pa je odrasla u osobu koja nije dovoljno svesna sebe..izgleda te i ovde nekad Ne laze..sta mislis?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #16 poslato: 12:22:31, 08.Jun.2012. »
Mene je majka jako razmazila, sa njom se odlično slažem, imamo jako dobru komunikaciju, puno pričamo i ona stalno bodri i podržava moje akcije, to mi jako pomaže, što mogu da se oslonim na nju. Ona mi je 10. kuća, ona je taj moj Ne u strijelcu u konjukciji sa mnom -  Mjesecom u jarcu. E njen početak braka nije bio lak, ne zbog tate, nego zbog svekrve, ta žena je nije prihvatila i imala je punom problema sa njom, još smo živjeli sa babom do njene smrti.
Zavarava Ne, al mu se ne dam, uvijek biram istinu, težim biti iskrena prema svima, a sigurno da ima i samoobmane, naročito u ljubavnim vezama, bila sam jako naivna, ko taj tvoj drug, ali vremenom sam se opametila. Kao magnet privučem prevaranta, bilo momka bilo drugaricu, bilo je tu svega, ali nekako se izvučem na kraju, nije bilo do sad težih posljedica, osim emotivnih lomova, ali moram biti oprezna sa ovakvim aspekturama... Jako sam povredljiva, zbog Mo0Ne.
« Najnovija izmena:: 12:24:40, 08.Jun.2012. bielenda »

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #17 poslato: 12:35:09, 08.Jun.2012. »
a da li ti se mama mesala u veze nekad?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #18 poslato: 12:46:23, 08.Jun.2012. »
Jeste, naročito u posljednjoj, i to s razlogom, nije joj se sviđalo ni što je mlađi,  :)uvijek ima neki komentar, naročito komentariše fizički izgled, a ko majke, žao joj je što patim, treba kaže da nađem nekog pouzdanog.
A džaba se meni priča, dok ja sama ne shvatim.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #19 poslato: 12:54:16, 08.Jun.2012. »
cisto sumnjam da ce Ne svojim komentarima da ti otvori oci,mozda su njene zamerke kontraproduktivne pa se ti jos jace vezes za te momke ;) u svakom slucaju,trudi se da budes racionalnija u vezama

Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000