VII (sedma) kuca - sedmo polje

• Odgovora: 420
Stranice: « 1 2 3 4 ... 43 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: VII (sedma) kuca - sedmo polje
« Odgovor #10 poslato: 10:55:00, 31.Okt.2009. »
Feniks, napisao sam ti, pre svega treba da obratis paznju na ono sto se nalazi u VII kuci, a kad krenes da pratis Veneru vladara VII kuce moras da imas u vidu da osim pozitivnih imas i jedan nezgodan aspekt za ljubav - Venera konjukcija Neptun.
« Najnovija izmena:: 11:40:40, 31.Okt.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 18:42:01, 31.Okt.2009. »
Feniks, napisao sam ti, pre svega treba da obratis paznju na ono sto se nalazi u VII kuci, a kad krenes da pratis Veneru vladara VII kuce moras da imas u vidu da osim pozitivnih imas i jedan nezgodan aspekt za ljubav - Venera konjukcija Neptun.
Pa da, taj aspekt upravo i najvishe osecam..zato sam rekla da me ostali ne ohrabruju. Taman kad pomislim da se opustim, i da je sve ok.onda se pokaze kao da sam najudaljenija od realnosti. Gubitak osecaja za stvarnost.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 21:04:01, 09.Nov.2009. »
 (mah:mah) Pozz.Imam pitanje vezano za stepen na kom je vrh 7-polja(DC). 29step.Skorpiona - da li to znaci da osoba sa ovim polozajem nikada ne bi trebala da zapocinje neki posao ili osniva nesto (pa i brak) sa planetama ili uglovima (kao sto je ovde slucaj) ako zeli da to traje/opstane? Da li to u bukvalnom smislu znaci da ne bi trebalo da stupa u brak s nekim ko je u znaku Skorpiona? Koliko se to potvrdilo u praksi? Hvala..

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #13 poslato: 22:31:37, 09.Nov.2009. »
Moze da osniva veze i partnerstva ali vrlo je bitno u takvim situacijama izvrsiti rektifikaciju karte kako bi se videlo da li je tu u pitanju stvarno 29. stepen.
Ukoliko se ustanovi da jeste na 29. stepenu, osoba jednostavno mora da shvati da je potrebno da se zavrsi jedna etapa pristupanju vezama i partnerstvima. Uz to potrebno je da se postavi osnova i temelj za neki novi pristup, za neki novi nacin koji ce doneti boljitak i progres za svaku zapocetu vezu i odnos u njoj...

Moze biti Skorpion njen partner ali i ne mora...

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 19:10:13, 18.Nov.2009. »

Vladar sedmog u petom polju horoskopa
može ukazivati na brak zbog dece, ili brak sa dosta mladjim partnerom. Inače osoba je mnogo emotivno vezana za partnera. Takodje, u braku se mogu pojaviti problemi zbog sklonosti ka novim poznanstvima i tendenciji da se sklapaju veze sa strane.

Pa moze da oznacava da cemo partnera upoznati na nekom javnom mestu... (mah:mah)

*

Van mreže Feniks

• 983
  • 1
« Odgovor #15 poslato: 02:04:53, 09.Jan.2010. »
Iz definicije podrucja sedme kuce sledi da afliktujuce planete ovde i aflikcije prema vladaru ne pokazuju obavezno nedostatak osecanja ili inkompatibilnost.

Pravo znacenje rdjave aflikcije sedme kuce je da ce brak biti neuspesan, a isto tako i poslovno partnerstvo.

Ali to ne podrazumeva neminovno neuspeh sa seksualne ili emocionalne tacke gledista. Takva vrsta zajednice moze biti van domasaja aflikcije.

Citat iz:
Astrologija seksualnosti i braka

1. Da li mi neko moze objasniti konkretno na svom primeru afliktujuce planete u svojoj 7-moj ili prema svom vl.?

2. Koja je to rdjava aflikacija? Zar postoji i ne-rdjava?  ???

3. I da li mi moze neko uprosceno objasniti ovaj treci pasus?  (mah:mah)

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 20:01:25, 29.Jan.2010. »
U 7.kuci mi se nalazi jupiter koji ocito nije bas dobar u mom slucaju!  >:(  Aspekti jupitera su 3 opozicije i to sa suncem, marsom i merkurom. Jedan astrolog mi je rekao da to ne znaci da do braka nece doci vec kao da se trebam pomuciti i kao da taj jupiter odgada brak do kraja 20-ih - pocetka 30-ih god. Moja kolegica ima slican slucaj, samo 2 opozicije i trebam li reci da isto nije udana!

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 12:05:15, 30.Jan.2010. »
U 7.kuci mi se nalazi jupiter koji ocito nije bas dobar u mom slucaju!  >:(  Aspekti jupitera su 3 opozicije i to sa suncem, marsom i merkurom. Jedan astrolog mi je rekao da to ne znaci da do braka nece doci vec kao da se trebam pomuciti i kao da taj jupiter odgada brak do kraja 20-ih - pocetka 30-ih god. Moja kolegica ima slican slucaj, samo 2 opozicije i trebam li reci da isto nije udana!
Čisto sumnjam da i Nostradamus nekom može da kaže "nećete se udati ili oženiti" a ne bilo koji astrolog...

Aspekti mogu da pomažu ili stvaraju prepreke a zbog različite simbolike i naših različitih karaktera njihova manifestacija nije kod svakog ista. Bilo bi dobro da postavite vašu kartu u indeks natalnih ili svoj potpis i da krenemo sa analizom.  (rzm)

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 00:02:40, 08.Feb.2010. »
Vladar sedmog u četvrtom polju horoskopa
govori o partneru koji je vezan za dom i porodicu, a inače potiče iz imućne i poštovane porodice. U muškom horoskopu ukazaće na mogućnost venčavanja sa domaćicom koja nema posao i posvećena je domu i deci. Do nasledstva se može doći preko partnera.

;)

*

Van mreže Julie

• *
  • 5
  • 0
« Odgovor #19 poslato: 22:28:55, 10.Apr.2010. »
Koliko vidim, u mojoj sedmoj kuci ima svega i svacega  :D Moze li neko da mi pomogne u tumacenju? I da li je istina da cu imati vise brakova, posto sam to ranije negde procitala? (mah:mah)

Stranice: « 1 2 3 4 ... 43 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000