II (druga) kuca - drugo polje

• Odgovora: 18
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: II (druga) kuca - drugo polje
« Odgovor #10 poslato: 20:49:25, 29.Okt.2010. »
Vladar drugog u dvanaestom polju horoskopa
govori da se novac zaradjure radom u nekoj od zatvorenih institucija kao što su bolnica, zatvor, sanatorijum. Može se odnositi i na ilegalne poslove i kriminalne radnje koje ukoliko nema drugih pokazatelja u horoskopu neće biti otkrivene.

joj, postoji li neko ljepše tumačenje? ;D

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 10:56:18, 08.Jun.2012. »
Vrh 2. kuće mi počinje na 28 stepenu raka i nastavlja se cijela u lavu. Mjesec u jarcu u šestoj kući, znači do novca dolazim jedino svojim radom, a Sunce u 5. kući možda mi bude dalo bolju zaradu kasnije, a od igara na sreća ništa, jer to nikad nijesam igrala niti imama živaca niti vjerujem da mogu dobiti...

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #12 poslato: 12:15:35, 08.Jun.2012. »
Vrh druge kuce u Skorpiji(Pl. u 1.,Ma u 3.).Jako dobro baratam sa novcem, i strasno lako ga zaradjujem,dosta sam snalazljiva po tom pitanju.Ne bih rekla da ce mi ikad manjkati.Posto druga kuca predstavlja i nacin na koji zaradjujemo,eto meni u Skorpiji,pa Mo0Pl,pa Ma120Ju,sve to ide u prilog sudskoj psihologiji kao nacinu zaradjivanja.Sto se tice sistema vrijednosti,kod mene je dosta tesko bilo na to uticati.Sama sam ga oformila i strogo ga se drzim,dok ovaj Mo i prve kuce ne proradi malo sa uticajima okoline,koje se trudim da ugusim  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #13 poslato: 15:42:18, 01.Avg.2012. »
Meni je druga kuca u biku, a vladar , Venera mi je u sedmom polju..... Kako to da tumacim?  (mah:mah) p.s nervira me zasto mi je preskocio ovna, tu je trebalo da bude drugo polje a ja u ovnu nemam ni polje ni planete,nista!  >:(
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže radoznala982

• *
  • 63
  • 2
« Odgovor #14 poslato: 18:08:02, 12.Feb.2013. »
     Da se samo "usput" dodam na brzinu ~ II polje pokazuje situaciju same osobe posle njenog razvoda ~ to joj dodje kao "novo" I polje ~ zašto ~ zato što se II polje nalazi izmedju I i III polja ~ tj. "novo" VII polje je natalno VIII polje, koje će pokazati šta se dešava u privatnom životu osobe kada se ona razvede [što i jeste simpatična simbolika ~ I brak je VII polje, II brak je IX polje... kad se gleda osa II & VIII polja, pa ako je povezana sa nekom planetom ili koja "ruši" brak ili pak su vladari III & IX polja na neki način "u igri" vrlo često to ukazuje da će osoba imati više od jednog braka. To isto važi i za opciju kada je ili vladar VIII u II ili I polju ili obrnuto.

Razvedena sam ali ne papiroloski jos uvek mada 2 godine nismo skupa...da li je i u ovom slucaju moje 2 polje sada moje novo 1?                                       

*

Van mreže radoznala982

• *
  • 63
  • 2
« Odgovor #15 poslato: 18:17:58, 12.Feb.2013. »
I mnogo me zanima da li se na primer ova "setnja" vladaoca po kucama moze koristiti i za tumacenje tranzita?    (rzm)

*

Van mreže Venera88

• *
  • 24
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 23:45:27, 06.Sep.2014. »
jel Uran nuzno malefik?  ;D zar nije vladar drugog u prvom - imate privatan biznis ili tako nesto?

*

Van mreže STASASTASA

• *
  • 40
  • 2
« Odgovor #17 poslato: 17:15:46, 09.Sep.2014. »
Vladar drugog u dvanaestom polju horoskopa
govori da se novac zaradjure radom u nekoj od zatvorenih institucija kao što su bolnica, zatvor, sanatorijum. Može se odnositi i na ilegalne poslove i kriminalne radnje koje ukoliko nema drugih pokazatelja u horoskopu neće biti otkrivene.

joj, postoji li neko ljepše tumačenje? ;D

Pa ovo je potreba da stalno imas neke tajne fondove, da krijes novac, ovo moze cak da se odnosi i na hranu, da volis da sakrijes ili jedes nocu... treba dobro pamtiti ta skrovista, kako ovo ne bi bili gubitci... :D zaborav

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #18 poslato: 23:30:15, 12.Jun.2018. »
I mnogo me zanima da li se na primer ova "setnja" vladaoca po kucama moze koristiti i za tumacenje tranzita?    (rzm)

Bez obzira na to, uvek je potrebno gomilanje činioca da bi se neka energija manifestovala.

jel Uran nuzno malefik?  ;D zar nije vladar drugog u prvom - imate privatan biznis ili tako nesto?

Ne treba baš tako posmatrati Urana. Bitni su aspekti, stepen i recepcija pozicije. Takođe, Uran donosi preokrete.

Vladar drugog polja u prvom, govori o tome da se barata sa stečenim novcem, osoba je spremna da ulaže u sebe i dokazuje se kroz neke vrednosti (i nematerijalne) koje poseduje.

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000