Planete u dejvison karti

• Odgovora: 48
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Planete u dejvison karti
« Odgovor #20 poslato: 13:55:02, 12.Maj.2011. »

« Odgovor #21 poslato: 01:51:09, 25.Jul.2011. »
Cao, da li postoji neko ko bi mogao da pomogne u tumacenju Dejvisona  :(? Sinastrija i Kompozit su puni lepih aspekata, ali me je iskustvo naucilo da je za buducnost veze Dejvison presudan...

Hvala

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #22 poslato: 16:48:48, 08.Avg.2011. »
Cao, da li postoji neko ko bi mogao da pomogne u tumacenju Dejvisona  :(? Sinastrija i Kompozit su puni lepih aspekata, ali me je iskustvo naucilo da je za buducnost veze Dejvison presudan...

Hvala
Naravno, zato i postoji forum.  :)
Mozete malo da konkretizujete pitanje u vezi dejvisona? Sta niste umeli da protumacite?

*

Van mreže miamiglow

• *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #23 poslato: 12:11:28, 20.Nov.2011. »
E pa zdravo svima. Ja sam nova na forumu. Pocela sam da se zanimam za dejvison horoskop ali iskreno,nije mi mnogo jasno kako da ga protumacim. Pogotovo je tesko samoj sebi a recimo sinastrija je poprilicno dobra a kompozit tu i tamo,pokazuje neke druge stvari od sinastrije. Jel bi mogla mala pimoc u kom smeru da posmatram dejvison? Ili ako mogu i kartu da postavim kao malu smernicu da mu se koliko toliko objasni sta je tu sta..... :-)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #24 poslato: 15:55:51, 20.Nov.2011. »
E pa zdravo svima. Ja sam nova na forumu. Pocela sam da se zanimam za dejvison horoskop ali iskreno,nije mi mnogo jasno kako da ga protumacim. Pogotovo je tesko samoj sebi a recimo sinastrija je poprilicno dobra a kompozit tu i tamo,pokazuje neke druge stvari od sinastrije. Jel bi mogla mala pimoc u kom smeru da posmatram dejvison? Ili ako mogu i kartu da postavim kao malu smernicu da mu se koliko toliko objasni sta je tu sta..... :-)
Kompozit gledajte tek kad se veza ostvari...
Znaci prvo sinastrija pa onda dejvison.

Posmatrajte ga kao i svaku drugu kartu jer ona opisuje sam vas odnos.
Obicno je prva kuca stariji partner (tj muskarac) a sedma kuca mladji odnosno zensko ali uvek postoje odstupanja.
Najbolje je ako je ascedent u Vagi.
Za zensko gledamo polozaje Meseca i Venere kao i vladara VII kuce, a za muskarca Sunce i Mars kao i polozaj vladara ascedenta.
Dobro je ako ima aspekata izmedju Marsa i Venere kao i izmedju Meseca i Sunca.
Nije dobro ako je naglasena 12. kuca itd...
Pogledajte pa tu smo ako imate nekih pitanja.  :namigivanje:

*

Van mreže miamiglow

• *
  • 4
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 20:01:01, 20.Nov.2011. »
Eeeee,hvala na odgovoru. Pa ne znam sta bih pitala osim kad se onda gleda dejvison horoskop posto je veza u odnosu komunikacije jos uvek a u upotednom su jako naglaseni venera i mars(konjukcija i opizicija),obostrano, kao imesec sunce opozicija,  al nisam sigurna hoce li se nesto od toga aktivirati. Znaci kompozit ne utice na to da li ce se ili ne nesto dogoditi,nego,vise kako ce se odvijati situacije,ako sam dobro shvatila?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 23:01:34, 20.Nov.2011. »
Napisao sam. Uporedni tj sinastrija i dejvison, a kompozit se tek kasnije radi, kada se krene u vezu.
Dobri su ti aspekti i oni pomazu, a da li ce i kad aktivirati morate da pogledate da li u tranzitu kroz neki aspekt Jupiter ili Saturn kaci astroloska tela u petom polju ili njihove vladare. Ukoliko kaci u istom periodu u oba horoskopa, dobro je...
Onda uzmite dejvison pa pogledajte da li prvo i sedmo polje imaju neku povezanost preko vladara ili astroloskih tela iz tih polja...

*

Van mreže andjela pizelli

• *
  • 54
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 02:03:42, 31.Dec.2011. »

Ja uvjek gledam prvo natalne,pa sinastriju pa dejvison,kompozit ne gledam.Kazu da je dejvison bolji od kompozita jer ima retrogradne planete.(Robert Blashke)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #28 poslato: 12:33:03, 21.Jun.2012. »
Dejvison kaze: Vaga/Sco,u 1. od planeta:Pl,Mo,Ve.Mo0Pl,Mo0Ve.Vrh 7. u Biku,Ve u 1. (e*e)
Cak i Hiron u 9.,pa slaba tacka moze da bude daljina.
Al' su So,Ma i Ju u samim kvadratima i opozicijama  :-[
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #29 poslato: 18:03:16, 21.Jun.2012. »
Dejvison kaze: Vaga/Sco,u 1. od planeta:Pl,Mo,Ve.Mo0Pl,Mo0Ve.Vrh 7. u Biku,Ve u 1. (e*e)
Cak i Hiron u 9.,pa slaba tacka moze da bude daljina.
Al' su So,Ma i Ju u samim kvadratima i opozicijama  :-[

Poznajes li dobro Dejvison?

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000