Planete u dejvison karti

• Odgovora: 48
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Planete u dejvison karti
« Odgovor #30 poslato: 12:03:47, 24.Jun.2012. »
Poznajes li dobro Dejvison?

Relativno dobro.Dovoljno da kazem da imam pojma o tome,ali ne dovoljno da kazem da sam expert   :)
Vise sam koncentrisana na natalnu astrologiju.Why?   :smesko:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #31 poslato: 16:38:17, 26.Jun.2012. »
Relativno dobro.Dovoljno da kazem da imam pojma o tome,ali ne dovoljno da kazem da sam expert   :)
Vise sam koncentrisana na natalnu astrologiju.Why?   :smesko:

Hey!
Hvala ti za odgovor! Ja sam skroz nova u Dejvisonu pa bas ne znam mnogo. Ako ti nije smor da li bi molim te mogla da mi pogledas u Dejvison. Jedna Riba me baca u depresiju odavno pa sam radoznala gdje ce ova veza da se djene. Ovo je link ako imas vremena:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1yzfile25mZbS-u1340280901;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=64;mth=gw;sday=26;smon=11;syr=2012;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Hvala ti mnogo za pomoc!! :-D

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #32 poslato: 23:07:08, 26.Jun.2012. »
Hey!
Hvala ti za odgovor! Ja sam skroz nova u Dejvisonu pa bas ne znam mnogo. Ako ti nije smor da li bi molim te mogla da mi pogledas u Dejvison. Jedna Riba me baca u depresiju odavno pa sam radoznala gdje ce ova veza da se djene. Ovo je link ako imas vremena:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1yzfile25mZbS-u1340280901;gm=a1;nhor=1;nho2=2;btyp=64;mth=gw;sday=26;smon=11;syr=2012;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&lang=e&stx2=s=outs=24

Hvala ti mnogo za pomoc!! :-D

Ne mogu da otvorim  :) Uradi chart,spremi sliku u racunar pa ubaci ovdje.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #33 poslato: 00:19:37, 27.Jun.2012. »
Ne mogu da otvorim  :) Uradi chart,spremi sliku u racunar pa ubaci ovdje.

Auuu bre pa ne umem da umetnem sliku :-( :-(

Evo aktivirala sam link.

Mozes li sada da otvoris???

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #34 poslato: 00:36:20, 27.Jun.2012. »

Auuu bre pa ne umem da umetnem sliku :-( :-(

Evo aktivirala sam link.

Mozes li sada da otvoris???

Meni djeluje kao da si ti inicijativnija,energicnija u ovom odnosu.Kao da su konci u tvojim rukama.Dosta neobican odnos,koji obiluje jednom leprsavoscu i tendencijom da ne gusite jedno drugo,da vam bude interesatno.Dobro intelektualno razumijevanje,ljubav i bliskost.Vladar Asc i vladar 7. su u konjukciji,i to je dobar znak.Samo u jednom trenutku bi neko mogao postati posesivniji i poceti da gusi ovo drugo,to je ono na sta treba obratiti paznju.Djeluje mi kao da je sve pocelo iz nekakvog drugarstva,zezancije,opusteno.So u 4.,to je fin polozaj za brak.Veza moze da ima trajnost i postojanost,samo se treba cuvati povremenih turbulencija i nepromisljenosti koje bi mogle pomalo narusavati odnos.Eto,otprilike  :)
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #35 poslato: 00:43:29, 27.Jun.2012. »
Meni djeluje kao da si ti inicijativnija,energicnija u ovom odnosu.Kao da su konci u tvojim rukama.Dosta neobican odnos,koji obiluje jednom leprsavoscu i tendencijom da ne gusite jedno drugo,da vam bude interesatno.Dobro intelektualno razumijevanje,ljubav i bliskost.Vladar Asc i vladar 7. su u konjukciji,i to je dobar znak.Samo u jednom trenutku bi neko mogao postati posesivniji i poceti da gusi ovo drugo,to je ono na sta treba obratiti paznju.Djeluje mi kao da je sve pocelo iz nekakvog drugarstva,zezancije,opusteno.So u 4.,to je fin polozaj za brak.Veza moze da ima trajnost i postojanost,samo se treba cuvati povremenih turbulencija i nepromisljenosti koje bi mogle pomalo narusavati odnos.Eto,otprilike  :)

Hvala ti od srca na pomoci!! Ti si pa najljubaznija osoba koju sretoh na ovom forumu!

U pravu si sto se tice karte. Ja sam Strijelac pa sam malo aktivnija od njega. Bili smo prijatelji dosta prije nego sto je bilo sta drugo pocelo. A te turbulencije.....e pa sad prolazimo kroz jednu i to veliku zbog njegove nepromisljenosti. Udaljili smo se u zadnjih par mjeseci pa sam stavila tranzite za Novembar da vidim hocemo li se izvuci iz ovoga s obzirom da nam je ovo bio najveci pad do sada :-(((((

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #36 poslato: 00:50:08, 27.Jun.2012. »
Hvala ti od srca na pomoci!! Ti si pa najljubaznija osoba koju sretoh na ovom forumu!

U pravu si sto se tice karte. Ja sam Strijelac pa sam malo aktivnija od njega. Bili smo prijatelji dosta prije nego sto je bilo sta drugo pocelo. A te turbulencije.....e pa sad prolazimo kroz jednu i to veliku zbog njegove nepromisljenosti. Udaljili smo se u zadnjih par mjeseci pa sam stavila tranzite za Novembar da vidim hocemo li se izvuci iz ovoga s obzirom da nam je ovo bio najveci pad do sada :-(((((
Nema na cemu  :)
Generalno,ovo jeste dosta turbulentna veza,sa povremenim krizama,ali ima fine predispozicije da uspje i da se razvije u nesto lijepo.Samo,to zahtijeva dosta strpljenja i zalaganja sa obje strane,a nekako mi se cini da si ti tu aktivnija,da uvijek ti vezu dizes na noge poslije krize.Mislim da bi se i druga strana trebala vise angazovati oko toga,nije fer da sve tebi spusta na ledja.Mislim da biste trebali popricati i da bi mu trebala otvoreno reci sve sto ti smeta.Mislim da je steta da propadne nesto za sta potencijal postoji,borite se za to lijepo sto imate  ;)
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #37 poslato: 02:23:01, 27.Jun.2012. »
Nema na cemu  :)
Generalno,ovo jeste dosta turbulentna veza,sa povremenim krizama,ali ima fine predispozicije da uspje i da se razvije u nesto lijepo.Samo,to zahtijeva dosta strpljenja i zalaganja sa obje strane,a nekako mi se cini da si ti tu aktivnija,da uvijek ti vezu dizes na noge poslije krize.Mislim da bi se i druga strana trebala vise angazovati oko toga,nije fer da sve tebi spusta na ledja.Mislim da biste trebali popricati i da bi mu trebala otvoreno reci sve sto ti smeta.Mislim da je steta da propadne nesto za sta potencijal postoji,borite se za to lijepo sto imate  ;)

To je ono sto mene muci! Zao mi je da ovo propadne, ali umorna sam da sve sama nosim na ledjima. A sta da mu radim? On je Riba-Rak, uvijek zivi u oblacima i iluzijama. Nego nas je ovaj retrogradni Saturn a i Venera dosta prodrmusao. Izbacili su nam na povrsinu neke probleme koje imamo sami sa sobom a ne jedno s drugim. Nadam se kad Saturn izadje iz Vage da ce biti lakse. Posto mi imamo konjukciju Venere i Marsa u Ribama nadam se da ce nam Saturn u Skorpiji praviti malo povoljnije aspekte jer ce onda i on da bude u vodi. Ne razumijem se puno u ovo ali eto lupam da se malo utjesim  (*o*)

Hvala jos jednom! :)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #38 poslato: 09:47:33, 27.Jun.2012. »
Nema na cemu  ;) Srecno!

« Najnovija izmena:: 09:53:52, 27.Jun.2012. Ouroboros »
Natalna

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
« Odgovor #39 poslato: 23:00:33, 27.Jun.2012. »
Nema na cemu  ;) Srecno!
Hvala :-)
Ako nista drugo, bar mi je podrum pica odmah iza ugla pa cemo nekako  ;D

Sad vidjeh blog o sinastriji. Mi imamo jako nezgodnu sinastriju (bar su mi drugi tako rekli) ali Dejvison izgleda dosta bolji. Koja je karta mjerodostavnija po tvom misljenju?

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000