Doktor love - ljubavni saveti

• Odgovora: 358
Stranice: « 1 ... 22 23 24 25 26 ... 36 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže aspire

• *
  • 4
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Doktor love - ljubavni saveti
« Odgovor #230 poslato: 17:47:27, 08.Apr.2012. »
Pokusacu, hvala mnogo na savetu! Ajoj, kriza je takva da me ni jedna druga devojka ne zanima, sve drugarice sam prestao vidjati zbog nje... ali ide Vaskrs, sto znaci da idem kuci (230km je udaljena od moje trenutne lokacije), te ce mi taj period od nekih 10ak dana pomoci siguran sam! :)

I ja nisam "on" vec "ona " hocu reci zensko sam i imam sinove tvojih godina :)

Ooops, izvinjavam se, nisam obracao paznju!  :-[

*

Van mreže Konte

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #231 poslato: 20:40:02, 15.Apr.2012. »
Upoznao sam devojku koja nakon prvog upoznavanja nije htela da mi da svoj broj tel. Dakle moze se reci nije bilo "ljubavi na prvi pogled".
Nakon 2 sedmice ponovo sam je sreo preko zajednickog prijatelja i na moje malo iznenadjenje prilikom susreta ona je inicirala poljubac (u obraz). Kada smo se rastali opet je usledio poljubac i pitao sam je da se vidimo i izadjemo svi zajedno kao drustvo. Rekla je da bi mogli kada joj prodju ispiti.
Nakon odredjenog vremena pozvao sam je telefonom (uzeo ga od zajednickog prijatelja) i lepo se ispricao sa njom... o tome kako je bilo na ispitima i drugim stvarima i onda pitao kada ima vremena da izadjemo svi zajedno (ukljucujuci i prijatelje). Kako sam uspeo da je dobijem par dana pre nego sto je otisla na kraci odmor kuci, rekla je da je najbolje da se cujemo po njenom povratku. To cu i uraditi za koji dan.

Savet da li ona zaista nesto oseca ili ne.

*

Van mreže johnson

• *
  • 77
  • 1
« Odgovor #232 poslato: 22:35:32, 20.Apr.2012. »
Iskreno mislim da te ona vise vidi kao druga nego kao decka. Vidi izadji sa njom ako pocne da ti se otvara o svojim problemima nema tu nista a ako pocne da prosipa fore,bude zanimljiva,gleda te u oci mozda i bude nesto. Toliko znam o zenama :D Al za svaki slucaj sacekaj strucnjake oni bolje znaju ;)

E sad meni opet treba savet. :D Bio sam u vezi sa nekom devojkom,bilo sve super dza bu,nadjemo se da proslavimo mesec dana i tu krene prica o bivsima. Nabrojala je par komada al se na jednom zadrzala,onom koji je bio pre mene. Pocela je da prica o njemu kao o ne znam ni ja cemu,cenim da idalje oseca nesto prema njemu i da kad bi ga videla da bi mu se bez razmisljanja vratila. Posto se ja brzo vezujem i posto sam poceo da se zacopavam premenio sam se skroz,postao pi**a najveca pa me je sutnula,prosipao neke samoubilacke poruke naravno bez preterivanja,ponasao se prema njoj kao govno i pravio s**nja kad god sam je video,da je ne bi vidjao vise u zivotu al se ona uvek pojavljuje sve redje al se pojavljuje .Ona i ja nemozemo biti drugari nema sanse,ja necu-ne zelim da slusam price o njenim bivsim,buducim i sadasnjim momcima. Dakle dal da budem iskren i da joj kazem zasto sam se tako drasticno promenio pa ono mozda mi se i vrati :D ili da nastavim da budem govno?

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
« Odgovor #233 poslato: 00:38:54, 21.Apr.2012. »
E sad meni opet treba savet. :D Bio sam u vezi sa nekom devojkom,bilo sve super dza bu,nadjemo se da proslavimo mesec dana i tu krene prica o bivsima. Nabrojala je par komada al se na jednom zadrzala,onom koji je bio pre mene. Pocela je da prica o njemu kao o ne znam ni ja cemu,cenim da idalje oseca nesto prema njemu i da kad bi ga videla da bi mu se bez razmisljanja vratila. Posto se ja brzo vezujem i posto sam poceo da se zacopavam premenio sam se skroz,postao pi**a najveca pa me je sutnula,prosipao neke samoubilacke poruke naravno bez preterivanja,ponasao se prema njoj kao govno i pravio s**nja kad god sam je video,da je ne bi vidjao vise u zivotu al se ona uvek pojavljuje sve redje al se pojavljuje .Ona i ja nemozemo biti drugari nema sanse,ja necu-ne zelim da slusam price o njenim bivsim,buducim i sadasnjim momcima. Dakle dal da budem iskren i da joj kazem zasto sam se tako drasticno promenio pa ono mozda mi se i vrati :D ili da nastavim da budem govno?

Nije mi bash najbolje jasna ta tvoja logika :) ali ja sam zato da joj kazesh zashto si se tako promijenio pa kud puklo da puklo :)

*

Van mreže johnson

• *
  • 77
  • 1
« Odgovor #234 poslato: 10:54:53, 22.Apr.2012. »
E pa jsa sam ti ne logican covek skroz.Nisam hteo da budem u vezi sa nekim kome sluzim da zaboravi nekoga,makar se meni tako cinilo,promenio sam se da bi me sutnula jer da je ona dobila 2 korpe za redom pala bi u gadan bedak. Posle sam hteo da je odbacim od sebe da je ne gledam vise jer je stvarno lepa devojka i dala mi je povoda za mnogo vise od prijateljstva. Razmislicu jos,mislim da je najbolje da budem onakav kakvog me je upoznala pa nek se jede sto me je sutnula ili cu da kazem ortaku da bude sisica da bi ga sutnula riba jer ga gadno smara :D

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #235 poslato: 11:39:27, 22.Apr.2012. »
mnogo sve komplikuješ, pusti malo....budi što jesi, ponašaj se kako se osećaš, nisi u rijati šou ........tebi će biti lepše  (mah:mah)

*

Van mreže johnson

• *
  • 77
  • 1
« Odgovor #236 poslato: 12:12:10, 22.Apr.2012. »
Sta cu kad sam komplikovan covek  >:(

Hvala na savetu (mah:mah)

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #237 poslato: 12:28:50, 22.Apr.2012. »
i ja za sebe mislim da sam komplikovana....kako vreme prolazi, nova iskustva......trudim se da to menjam
verujmi treba menjati
....no, možda moramo da probamo, da bismo shvatili
samo napred, kako god, držim pesnice

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« Odgovor #238 poslato: 12:39:50, 22.Apr.2012. »
Upoznao sam devojku koja nakon prvog upoznavanja nije htela da mi da svoj broj tel. Dakle moze se reci nije bilo "ljubavi na prvi pogled".
Nakon 2 sedmice ponovo sam je sreo preko zajednickog prijatelja i na moje malo iznenadjenje prilikom susreta ona je inicirala poljubac (u obraz). Kada smo se rastali opet je usledio poljubac i pitao sam je da se vidimo i izadjemo svi zajedno kao drustvo. Rekla je da bi mogli kada joj prodju ispiti.
Nakon odredjenog vremena pozvao sam je telefonom (uzeo ga od zajednickog prijatelja) i lepo se ispricao sa njom... o tome kako je bilo na ispitima i drugim stvarima i onda pitao kada ima vremena da izadjemo svi zajedno (ukljucujuci i prijatelje). Kako sam uspeo da je dobijem par dana pre nego sto je otisla na kraci odmor kuci, rekla je da je najbolje da se cujemo po njenom povratku. To cu i uraditi za koji dan.

Savet da li ona zaista nesto oseca ili ne.
Zovi je, izlazi sa njom pokusaj da budes zanimljiv i originalan, videces onda kako stvari stoje  ;)

*

Van mreže NJGirl

• *
  • 86
  • 2
  • Pol: Žensko
« Odgovor #239 poslato: 15:11:30, 19.Jul.2012. »
Uvijek privlacim pogresan tip muskarca koji me na kraju uvijek razocara i povrijedi :-( Sta da radim bre???

Stranice: « 1 ... 22 23 24 25 26 ... 36 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000