''Sve za ljubav''

• Odgovora: 30
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

• 1 113
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
''Sve za ljubav''
« poslato: 11:44:53, 01.Apr.2009. »
Sta se kod vas podrazumevaju ove reci?  :)
Da li biste bili u stanju da bas sve uradite za osobu koju volite?  :-\
« Najnovija izmena:: 22:57:20, 01.Apr.2009. * Charobnjak * »

...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
Odg: ''Sve za ljubav''
« Odgovor #1 poslato: 11:18:18, 03.Maj.2009. »
Ja da! U pravom smislu te reci:"SVE"! I to sam mu vise puta i dokazala... I da istrpim, i da uradim, i da se borim do kraja! Sve, sve, sve!
~Sunshine~

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #2 poslato: 16:43:01, 25.Maj.2009. »
Kada se u zivotu pojavi prava ljubav (ne zaljubljenost) covek shvati koliko je toga spreman da uradi zarad nje!
I sto kaze Dijana: da trpim i da cekam, i da se borim i kada bi drugi vec davno digli ruke i jos mnogo toga. ALI ipak ne mogu reci da bih bas SVE uradila zbog ljubavi. Postoje neke stvari koje ni zbog ljubavi ne bih mogla uciniti  (*o*).

Volela bih da cujem jos necije misljenje  :).

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #3 poslato: 17:15:30, 25.Maj.2009. »
Pa nesto nema odgovora, mada i mogu odgovoriti samo oni kojima se posrecilo da dozive takvu ljubav. :srce:
~Sunshine~

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #4 poslato: 17:22:38, 25.Maj.2009. »
Pa nesto nema odgovora, mada i mogu odgovoriti samo oni kojima se posrecilo da dozive takvu ljubav. :srce:

Zaista si u pravu! Na zalost vecina se vise gotovo i ne obazire na emocije :( pa samim tim sebi uskracuje priliku da dozivi neku ljubav kao iz bajke (hihi ja jos verujem u to)!

A ti bi bas sve uradila za voljenu osobu? Uhh to je lepo! Ja sam ipak malo ... hmmm

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #5 poslato: 17:43:14, 25.Maj.2009. »
Ja bih bas sve! I zivot dala, i ruku, i nogu, sve, sve, sve! Bar za ovu osobu koju sada ovoliko volim :) Upravo dolazimo do toga da se ponasamo jedno prema drugome onako kako bi zeleli da se ona druga strana ponasa prema nama :)  Naravno, na svakom odnosu treba raditi. Bilo je tu i dosta svadja i problema, ali bitna je jaka volja i ljubav, da bi se ulozili napori da se postigne sto bolji odnos, i da dvoje takoreci postanu jedna osoba :srce:
A bas u ljubav kao iz bajke ne verujem, jer to je ono bez svadje, bez gresaka, itd. Sasvim idealno. Sto naravno ne postoji... Znam da mi naidju trenuci kada ne mogu ni samu sebe da podnesem, niti razumem ;D Nerviram samu sebe, a kamoli da me ne iznervira druga osoba. Ili da se nekada pitam zasto li sam uopste tako i tako postupila... I onda sam svesna da se to moze desiti i drugoj osobi, i da moramo biti jako tolerantni i spremni na razocarenja, greske i teskoce, jer jedino tako ljubav moze opstati. A ako mi mislimo da je sve kao u bajci, lepo, divno, zdravlje, novac, sloga, sreca........ Nismo spremni da izdrzimo ostale stvari koje dolaze i ljubav ce przo nestati, ugusice je problemi.
A to, da. Ljudi danas manje obracaju paznju na emocije i ljubav. I to me naljuti, razbesni, iznervira, kada vidim sponzoruse. Uh! Stvarno se jako iznerviram i ne mogu da budem u njihovom prisustvu vise od 5 minuta! Ali bre, kad pogledas... U stvari, takve osobe i zalim. One su na veeelikom gubitku, jer ne znaju sta gube zarad nekih papuca, haljina, nakita, itd. :)
~Sunshine~

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #6 poslato: 18:29:14, 25.Maj.2009. »
Jedina sitnica Dijanice na koju sam morala i moram da odreagujem. Jako je važno zapamtiti da u ljubavi postoje dve osobe i nikako ne mogu biti jedna...Da, da vole iste stvari,da, da  ima ista interesovanja,ali dva različita zivota koja trebaju da se uklope u zajednički život gde treba postojati razumevanje pre svega.Jer ako bi čovek živeo sa ubedjenjem da smo jedno,vremenom dolazi do razmimoliazenja.Super je na početku veze,ali vremenom počinje da guši i smeta i otuda je sjajno shvatiti da ne posoji jedno,nego dve osobe.Ukoliko je u pitanju ljubav za ceo zivot :)

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #7 poslato: 18:36:21, 25.Maj.2009. »
A nisam mislila u bukvalu jedna osoba... Zato sam napisala:"Takoreci". U to jedna osoba sam podrazumela da najbolje poznajem tu osobu, da znam u mnogim trenucima sta misli i sta hoce da kaze, iako ne kaze... Uzajamno naravno. Da kada neko nesto prica, samo se pogledamo i znamo sta mislimo :)  Ne uvek naravno, to je bas nemoguce. Ali u dosta ili nekim situacijama. I ostale stvari koje si gore navela :)
~Sunshine~

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #8 poslato: 19:24:48, 25.Maj.2009. »
Citat
A bas u ljubav kao iz bajke ne verujem, jer to je ono bez svadje, bez gresaka, itd. Sasvim idealno. Sto naravno ne postoji..
Ne izgleda tako moja ljubav iz bajke  ;D!
U svakom odnosu a narocito u ljubavi, pojave se prepreke, teskoce, problemi koji se naizgled cine nesavladivi... Tada ljubav polaze test. Ako se zajednickim snagama, razumevanjem, razgovorom pa i kompromisom teskoce prevazidju, to je za mene ljubav kao iz bajke  ~ nesto sto ima osnova da traje vecno. Na nama je koliko ulazemo u nas odnos jer sve sto se ne neguje na kraju uvene, tako i ljubav.

Citat
Jako je važno zapamtiti da u ljubavi postoje dve osobe i nikako ne mogu biti jedna...
Sa ovim se slazem!
I sad se ozbiljno bacih u razmisljanje sta sam sve spremna da uradim zbog ljubavi! Kao sto rekoh: da cekam, da se borim (ako se za sta ima boriti), da razumem i shvatim mnogo toga ali ipak postoji granica... Ne bih bila u stanju da uradim "SVE" zbog ljubavi  :-\

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #9 poslato: 19:27:22, 25.Maj.2009. »
Hehe, tako meni naidju trenuci kada pomislim da nema vise, da je nesavladivo, i to.. I onda ono:"Ali! Mi smo jaki, volimo se previse da ne mozemo tako nesto da prevazidjemo..." Itd, itd. I do sada je bilo dobro tako. :inlove:
~Sunshine~

Stranice: 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000