''Sve za ljubav''

• Odgovora: 30
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: ''Sve za ljubav''
« Odgovor #10 poslato: 19:33:04, 25.Maj.2009. »
Hehe, tako meni naidju trenuci kada pomislim da nema vise, da je nesavladivo, i to.. I onda ono:"Ali! Mi smo jaki, volimo se previse da ne mozemo tako nesto da prevazidjemo..." Itd, itd. I do sada je bilo dobro tako. :inlove:

Eto vidis - to je ljubav :)!
Kada se pojave teskoce a ti si svesna da postoji "ALI" to je znak da treba i dalje da se boris za tu ljubav! Kada bi kod prvih teskoca stala i krenula da se dvoumis bio bi to znak da nesto nije u redu, zar ne?

Lepo je ciniti mnogo toga zbog ljubavi ali ipak nisam pobornik one: "u ratu i ljubavi je sve dozvoljeno".

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #11 poslato: 19:46:06, 25.Maj.2009. »
Meni ovaj deo SVE...znaci- Oprostiti. Kad sve stavim na gomilu,čini mi se da to znaci- "preko sedam gora i preko sedam mora"

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #12 poslato: 21:17:16, 25.Maj.2009. »
Ako uzmemo da se pod "SVE" smatra oprostiti, onda bih ja definitivno uradila sve za ljubav jer sam u stanju dosta toga da oprostim :).

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #13 poslato: 21:22:41, 25.Maj.2009. »
Ja sam tu pukla u Ljubavi jer nisam uspela oprostiti (kao oprostis ,a u stvari samo lupas recke i odlepis). A ako takav naidje, znacu da je bezuslovna i čista ljubav.:)

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #14 poslato: 21:45:52, 25.Maj.2009. »
Ja sam tu pukla u Ljubavi jer nisam uspela oprostiti (kao oprostis ,a u stvari samo lupas recke i odlepis). A ako takav naidje, znacu da je bezuslovna i čista ljubav.:)

E vidis draga moja ja sam konacno nasla tog nekog kome bih bila u stanju sve da oprostim ~ dakle "sve za ljubav" ali ma koliko da se ja borim, nije to dovolljno...mora i druga strana :(!

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #15 poslato: 22:35:56, 25.Maj.2009. »
Naravno, mora da bude uzajamno. Dzabe ako je samo jedan spreman na tu toliku toleranciju i prastanje... Ali ne, nisam ni ja pobornik toga:"U ratu i ljubavi je sve dozvoljeno". To ne. Da za njega, za njegovo dobro. Ali ne u smislu sve da bih ga zadrzala po svaku cenu. Ako me razumete...
~Sunshine~

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #16 poslato: 23:03:02, 25.Maj.2009. »
Citat
Ako me razumete...

Ihh kako te ne bi razumele?! Mi devojke se uvek razumemo kad su ovakve stvari u pitanju  ;D
Dakle da rezimiram: moze se reci da bih uradila "sve" za ljubav. Sve dok to sve ne pocne da se kosi sa nekim zivotnim principima, stavovima... ili ti sa zdravim razumom!
« Najnovija izmena:: 13:37:08, 23.Jul.2009. Nale 83 »

*

Van mreže Džudi

• **
  • 212
  • 10
« Odgovor #17 poslato: 11:37:12, 23.Jul.2009. »
Za pravu, iskrenu, veliku ljubav uradila bih sve. Strpljivo bih čekala, bila spremna na kompromise, toleranciju -to su i osnove prave ljubavi.

Naravno, ne bih potezala za nekim drastično velikim i zakonom zabranjenim delima.

Sve ima svoje granice, a kako mi godine prolaze, sve više sam obazrivija i teško se zaljubljujem i odlučujem za ljubav.

Ali, da se vratim na lepšu stranu. Za ljubav bih pravila i nežna, prijatna iznenađenja, kao u emisiji iz naslova teme. :)

Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #18 poslato: 13:45:55, 23.Jul.2009. »

Za pravu, iskrenu, veliku ljubav uradila bih sve. Strpljivo bih čekala, bila spremna na kompromise, toleranciju -to su i osnove prave ljubavi.   

(e*e) Dzudi
To jesu osnove velike, prave ljubavi. A ako je ljubav prava ni cekanje, ni tolerancija, ni strpljenje nije zrtva, vec nesto sto se podrazumeva, nesto normalno...

Citat
a kako mi godine prolaze, sve više sam obazrivija i teško se zaljubljujem

Ovo je generalno problem kod svih. Zasto je to tako? Pouceni prethodnim iskustvima, s godinama bivamo sve oprezniji ili je nesto drugo u pitanju?

*

Van mreže Džudi

• **
  • 212
  • 10
« Odgovor #19 poslato: 16:41:17, 24.Jul.2009. »

Citat
Ovo je generalno problem kod svih. Zasto je to tako? Pouceni prethodnim iskustvima, s godinama bivamo sve oprezniji ili je nesto drugo u pitanju?

Godine čine da postajemo emotivno zreli. Poučeni ranijim iskustvima više smo oprezniji.

I stekli smo naviku da živimo sami ( sa roditeljima ili bez njih ). Samoća donosi slobodu, ali i neku vrstu egoizma.

Teško prihvatamo loše osobine partnera. Više se razmišlja o biološkom satu i opstanku, mnogo manje o romantici i ljubavi.

Ipak, sve je to individualna stvar jer nismo svi isti.

Edited by: sunshine_Dijana, razlog: Nije bio umetnut citat
« Najnovija izmena:: 16:56:23, 24.Jul.2009. sunshine_Dijana »
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000