12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje

  • Odgovora: 70
Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 8 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #50 poslato: 19:21:07, 22.Jul.2012. »
Tajni neprijatelji su ti komsije. ;D Mozda te neko spijunira, ogovara, laze, a da ti to ne znas, prisluskuje tvoj telefon, ili ima tvoju sifru sa fb, pa prati tvoja dopisivanja sa prijateljima, ili se prikacio neko od komsija na tvoj internet, sad lupam, mozda neka prijeteca pisma i ucjene.
Vladar 12. u 3., mozda ti je brat ili sestra osoba iz proslog zivota sa kojima si imala ili dobru ili losu komunikaciju, zavisi od toga da li su dobri ili losi aspekti tvoje Venere kao vladara, ili je tvoje licno ime povezano sa proslim zivotom, ili imas neki nadimak.
 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #51 poslato: 20:02:51, 22.Jul.2012. »
Tajni neprijatelji su ti komsije. Mozda te neko spijunira, ogovara, laze, a da ti to ne znas, prisluskuje tvoj telefon, ili ima tvoju sifru sa fb, pa prati tvoja dopisivanja sa prijateljima, ili se prikacio neko od komsija na tvoj internet, sad lupam, mozda neka prijeteca pisma i ucjene.
Vladar 12. u 3., mozda ti je brat ili sestra osoba iz proslog zivota sa kojima si imala ili dobru ili losu komunikaciju, zavisi od toga da li su dobri ili losi aspekti tvoje Venere kao vladara, ili je tvoje licno ime povezano sa proslim zivotom, ili imas neki nadimak.
Bielendice,je l' se ovo na mene odnosi?  ;D
Generalno,sa komsijama nemam neki odnos.Inace su licemjeri,pa ono sa mnom sve fino,a cim se okrenem svakakva sam.Ogovaranja uvijek ima,inace sam draga meta dezurnim no life dusebriznicima,koji nemaju petlje ni za sta u zivotu  ;D Obicno me zene imaju na piku,sa muskarcima sam ok  ;D Takodje nisam od ljudi koji gaje divna prijateljstva iz skole,cak i tu vidim svoje neprijatelje .Tu nikad nisam bila prihvacena,cak sta vise,bila sam osobenjak.Sto se tice moje Ve,od aspekata pravi samo 60Asc  :)
Moja Ve od aspekata pravi samo 60Asc  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #52 poslato: 20:14:21, 22.Jul.2012. »
Da, na tebe, ja to tako simbolicno mastaram ;D, ali dobro je sto ti je Ve dobro postavljena, sekstil je aspekt lakoce, tako da se ti umijes sacuvat od svih ovih neprijatelja i oprezna si/jarac ;D
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #53 poslato: 20:22:24, 22.Jul.2012. »
Da, na tebe, ja to tako simbolicno mastaram ;D, ali dobro je sto ti je Ve dobro postavljena, sekstil je aspekt lakoce, tako da se ti umijes sacuvat od svih ovih neprijatelja i oprezna si/jarac ;D

Sto kazu ljudi,dizem zidove oko sebe,kad mi je neko sumnjiv,a i one kojima vjerujem,drzim na laganom odstojanju  ;D Svidja mi se nacin na koji tumacis,sve nekako vidis u slikama i vidi se da je plod tvog rezonovanja,a ne prepisivanja iz knjiga  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #54 poslato: 20:24:07, 22.Jul.2012. »
Pa hvala :-[, mada su mi knjige bile pocetna stanica, sad se vec igram ;D
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #55 poslato: 20:30:29, 22.Jul.2012. »
Pa hvala :-[, mada su mi knjige bile pocetna stanica, sad se vec igram ;D
Svima nama su,moramo odnekud uzeti osnove  ;) Bitno je da kasnije zauzimamo svoje stavove na bazi onog sto smo procitali.To mi se svidja kod tvojih tumacenja.Slikovita su,ali imaju te bitne temelje  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


*

Van mreže radoznala982

  • *
  • 63
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #56 poslato: 15:31:25, 13.Feb.2013. »
VLADAR DVANAESTE U ČETVRTOJ KUĆI ima unutrašnju potrebu da se povlači u svoj svemir i otkrije ko je on. Usamljuje se iz potrebe da ima mesto u KUĆI i vreme posvećeno samo sebi. To doprinosi da prenese svoj rad ili karijeru u svoj dom. Nekada ova pozicija opterećuje odgovornošću da se brine za roditelja (suprotnog pola). A može mu se desiti i da napusti ognjište i potraži svoje utočište i stekne nove korene, daleko od svog doma.
  100% istinito  :o
 

*

Van mreže radoznala982

  • *
  • 63
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #57 poslato: 15:54:35, 13.Feb.2013. »
E sad...brinem  ???      Moje 12to polje je u blizancima i raku... Vladar mog 6tog polja Jupi  uskoro ulazi u moje 12 to polje i ubrzo ce praviti EGZAKTNU opoziciju sa natalnim Neptunom u 6tom polju... 6to polje i 12to imaju kao zajednicku tacku ZDRAVLJE,u stvari  bolest,bolnice(lekare)...  Da li mi se sprema neko zlo po tom pitanju ili ne povezujem dobro jer EGZAKTNA OPOZICIJA tranzitnog JU u 12tom sa natalnim NE u 6tom mi ne mirise na nesto dobro...(u natalnu mi Ju i Sa stoje u polukvadratu)     O.O blink
 

*

Van mreže Fifi

  • **
  • 359
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #58 poslato: 22:26:31, 28.Feb.2013. »
'el 12.ćikica predstavlja daleka putovanja prekookeanska ?  :o
 

*

Van mreže hot_ice82

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: 12 kuca - XII kuca - dvanaesto polje
« Odgovor #59 poslato: 00:05:21, 09.Mar.2013. »
Vladar 12 mi je Merkur koji se nalazi u 5 kuci i Skorpionu. Moze li mi neko kratko objasniti znacenje?
 


Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 8 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
20 Odgovora
22065 Pregleda
Najnovije: 13:48:30, 15.Jul.2013.
Fifi
2 Odgovora
3454 Pregleda
Najnovije: 20:15:04, 22.Okt.2009.
mica88
29 Odgovora
35931 Pregleda
Najnovije: 13:13:20, 07.Jan.2024.
Zrikla28