Merkur kvadrat opozicija Saturn

• Odgovora: 20
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 564
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Merkur kvadrat opozicija Saturn
« Odgovor #20 poslato: 21:25:47, 29.Jul.2015. »
Me 180 Sa,plus Sa u 3-oj..u jarcu! mislim da otkako znam za sebe,sa mi se mesa u zivot..ukratko,kao mali sam se napatio od bronhitisa,astme,gusenja,tuge,neraspolozenja,slovo R zapelo..kasnije sukobi sa dedom i ocem,rodbinu ne podnosim,inace u porodici cutljiv,ignorisem ih,a kad progovorim batine zbog jezika i neprihvatanja nametnutih stavova,tudjih gresaka,kasnije migrene,depresija,bezanje iz skole,haos...
danas-zeznuta narav,tesko prihvatam ljude,tvrd stav ali elastican i tolerantan,jos uvek se ucim odgovornosti,volim crni humor i umem da se salim na svoj racun,realan sam,znam sve svoje mane a i tudje,a da umanjuje intelekt nije tacno,za to treba vise pokazatelja..
kvare mi se aparati,mobilni i sl,a od voznje sam imao strah..sada su stvari bolje,osim nezadovoljstva i pesimizma,jer Sa je perfekcionista.

U jednom trenutku ste u priči i razmišljanjima skroz konfuzni, grešite, dok u drugom ste izuzetno precizni i detaljni. Učenje, pisanje,pričanje...   Želite da steknete što više znanja, ali da se ne bavite detaljima i sitnicama pa vas ta površnost u drugom trenutku vrati da ste vi ti koji jasno i koncizno znaju da objasne odredjene pojave. Zbog opozicije reč je o 'klackalici'.

Da li da racunam da su u opoziciji ako mi je Me na 27 i nesto Raka, a Sa na 5 Vodolije? Kapiram da znaci koji nisu suprotni umanjuju dejstvo opozicije.  (rzm)

Ipak računajte da jesu. Dodatni faktor bi ovde bio i aplikacija u aspektu (ukoliko nema retrogradnog kretanja).

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000