Merkur kvadrat opozicija Saturn

• Odgovora: 20
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
  • Pol: Žensko
« poslato: 13:24:43, 16.Mar.2009. »

Tradicionalni ste, rezervisani, stidljivi, vredni, odgovorni i ambiciozni. Mozda ste imali tesko detinjstvo zbog problema sa ocem. To je moglo dovesti do nesigurnosti, defanzivnosti, sumnjicave prirode ili sklonosti depresijama. Problemi sa zubima i sa sluhom cesti su kod ovakvog polozaja. Ovo je dobar aspekt za velike poslove i politiku.

Marion Marc i Dzoan Mekevers

"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže ruzica

• *
  • 29
  • 1
Odg: Merkur kvadrat opozicija Saturn
« Odgovor #1 poslato: 16:45:16, 18.Mar.2009. »
Ovo je bas lepo receno kao da je u pitanju neki trigon, merkur je tu dosta nesiguran, mozda i muca, deca teže progovore, kompleksi u mladosti, stariji te smaraju, traže odgovornost...prosto sam volela malo da dopunim, ima sigurno jos, ali ovo je ono sto mi je palo na pamet.Možda neko ko ima ovaj aspekt može najbolje da ga dočara. Ja imam merkur konjukcija saturn, i ovo je težak aspekt, više psihološki.  :(

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 01:42:02, 21.Mar.2009. »
Kod mene su u kvadratu i ja sam to najjace dozivljavala kroz jedno od objasnjenja, prvo objasnjenje meni receno je da je to aspekt "pucanja" koncentracije.U to sam se i sama mnogo puta uvjerila.Astro-girl je to toliko lijepo "objasnila" da sam se bas iznenadila,ali se i ne pronadjoh u onome,bar vecim dijelom...steta.Od mucanja ni traga,hvala bogu,kompleksi u mladosti da,ali ko ih i nema u pubertetu.KOd kvadrata je najbitnije proci taj mladalacki period kada rijeci nemaju kocnicu,u zrelosti ih nekada treba cupati iz osobe.Ali s obzirom da su to kod mene vladari 5.,7. i 10. vise sam toga znala "prepoznati" kroz te stvari i osobe.

*

Van mreže mysty

• **
  • 144
  • 0
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
« Odgovor #3 poslato: 10:52:38, 21.Mar.2009. »
Kod mene su u kvadratu i ja sam to najjace dozivljavala kroz jedno od objasnjenja, prvo objasnjenje meni receno je da je to aspekt "pucanja" koncentracije.U to sam se i sama mnogo puta uvjerila.Astro-girl je to toliko lijepo "objasnila" da sam se bas iznenadila,ali se i ne pronadjoh u onome,bar vecim dijelom...steta.Od mucanja ni traga,hvala bogu,kompleksi u mladosti da,ali ko ih i nema u pubertetu.KOd kvadrata je najbitnije proci taj mladalacki period kada rijeci nemaju kocnicu,u zrelosti ih nekada treba cupati iz osobe.Ali s obzirom da su to kod mene vladari 5.,7. i 10. vise sam toga znala "prepoznati" kroz te stvari i osobe.

promišljenost, ozbiljnost, smirenost. Želja da se znaju svi detalji. Nema spontanosti, inhibiranost. Sklonost teškom radu, praktičnost i ekonomičnost, dobra sposobnost koncentracije.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 16:10:55, 21.Mar.2009. »
Uh,da sam bas promisljena...i nisam...a zeljela bih.Ozbiljnost,detaljnost,pa ako je potrebno i "zapeti" tj, tom pomenutom teskom radu mogu se i sloziti.A i koncentracija mi zavisi od momenta,nekada ne mogu (ili ne zelim???)film pogledati u komadu.Mozda je to samo zbog toga sto previse "punim"mozak,pa dodje momenat kada ne mogu vise nista upiti?!

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
« Odgovor #5 poslato: 11:57:44, 22.Mar.2009. »
Da malo dopunim...u osnovi, tacno je to sto je navela Astro-girl..Saturn-Kvadrat, konjukcija kao i opozicija Merkur, daje osobe koje se verbalno bore protiv autoriteta, sudski procesi, koji se odugovlace, nesuglasice, svadje sa ocem, majkom, u zavisnosti koga pojedinac smatra i dozivljava kao autoritativni dio od roditelja, svadje i kompleksi manje vrijednosti u odnosu na  starie  brace-sestre. Zakasnela posta, problemi i prevare u ugovorima, blokade na ispitima hronicne bolesti, obicno koscane, kicma, zglobovi, disajni organi, udesi, strahovi od ispita, nedostatak koncentracije, slabo pamcenje, analiticne osobe, slabo pamte, ali logicki razmisljaju i veoma inteligentne, dobar aspekt za pisce, naucnike, akademike, zavisi od drugih faktora u horoskopu. U zavisnosti u kojim se kucama, znacima, krstovima nalaze te planete. Kod blizanaca to ne pravi veliki problem, zato sto znaju kako kada akumulirati energiju koji taj aspekt moze stvoriti.
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #6 poslato: 16:36:29, 26.Mar.2009. »
Da malo dopunim...u osnovi, tacno je to sto je navela Astro-girl..Saturn-Kvadrat, konjukcija kao i opozicija Merkur, daje osobe koje se verbalno bore protiv autoriteta, sudski procesi, koji se odugovlace, nesuglasice, svadje sa ocem, majkom, u zavisnosti koga pojedinac smatra i dozivljava kao autoritativni dio od roditelja, svadje i kompleksi manje vrijednosti u odnosu na  starie  brace-sestre. Zakasnela posta, problemi i prevare u ugovorima, blokade na ispitima hronicne bolesti, obicno koscane, kicma, zglobovi, disajni organi, udesi, strahovi od ispita, nedostatak koncentracije, slabo pamcenje, analiticne osobe, slabo pamte, ali logicki razmisljaju i veoma inteligentne, dobar aspekt za pisce, naucnike, akademike, zavisi od drugih faktora u horoskopu. U zavisnosti u kojim se kucama, znacima, krstovima nalaze te planete. Kod blizanaca to ne pravi veliki problem, zato sto znaju kako kada akumulirati energiju koji taj aspekt moze stvoriti.

(e*e)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže ninaaaaa

• *
  • 19
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 17:58:32, 24.Apr.2009. »
, nesuglasice, svadje sa ocem, majkom, u zavisnosti koga pojedinac smatra i dozivljava kao autoritativni dio od roditelja, svadje i kompleksi manje vrijednosti u odnosu na  starie  brace-sestre. Zakasnela posta, problemi i prevare u ugovorima, blokade na ispitima hronicne bolesti, obicno koscane, kicma, zglobovi, disajni organi, udesi, strahovi od ispita, nedostatak koncentracije, slabo pamcenje, analiticne osobe, slabo pamte, ali logicki razmisljaju i veoma inteligentne, dobar aspekt za pisce, naucnike, akademike, zavisi od drugih faktora u horoskopu. U zavisnosti u kojim se kucama, znacima, krstovima nalaze te planete. Kod blizanaca to ne pravi veliki problem, zato sto znaju kako kada akumulirati energiju koji taj aspekt moze stvoriti.
ja imam inkonjukciju...ovo sve tacno.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #8 poslato: 22:13:01, 20.Avg.2009. »
e ovo je za mene najgori moguci aspekt-moj savet nikako mastariti i sanjariti kad dodju neki problemi, samo bezi ko djavo od krsta od maste i sanjarenja, samo padas u depresiju....da daje odgovornost i ambiciju daje ali nikako mastati
« Najnovija izmena:: 22:46:57, 20.Avg.2009. elenica »

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 12:03:44, 22.Avg.2009. »

Astro girl.."Tradicionalni ste, rezervisani, stidljivi, vredni, odgovorni i ambiciozni. Mozda ste imali tesko detinjstvo zbog problema sa ocem. To je moglo dovesti do nesigurnosti, defanzivnosti, sumnjicave prirode ili sklonosti depresijama. Problemi sa zubima i sa sluhom cesti su kod ovakvog polozaja. Ovo je dobar aspekt za velike poslove i politiku."

SnowLady--Laksa je opozicija ME SA od kvadrature i lakse se energija kumulira u nesto korisnije....Ispravila bih te ovdje, kod problema sa zubima, to daje SA90°MA, sa sluhom da, to osobe vjerovatno imaju problema sa culom sluha...Za politiku SA90°ME bas i nije prije ce to biti MA90°MO, zato sto takvi ljudi znaju da okupe masu oko sebe, i to se tice politicke Achse ...Dobro, ovo je sve generalizovanje, ja to u principu ne radim dok ne pogledam citavu natalnu kartu.

Marion Marc i Dzoan Mekevers
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000