Merkur kvadrat opozicija Pluton

• Odgovora: 21
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur kvadrat opozicija Pluton
« Odgovor #10 poslato: 12:35:36, 29.Avg.2013. »
Ja bih ovaj aspekt nazvala - otrovan jezik.
Povredi tacno tamo gde najvise boli, direktno i ponekad napadno prica, svestan da povredjuje recima a opet to radi...Kategoricnost i ostre reci.
definitivno imamo otrovan jezik :D ali ga ja kontrolisem,ne zelim da povrijedim meni drage osobe svojim rijecima,pa neke stvari uglavnom ne kazem.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 12:38:11, 29.Avg.2013. »
Negdje sam pročitala da Merkur u škorpiji daje probleme u prijateljskim odnosima, ne znam kako su to povezali, ali ima istine. I stalno tragamo za istinom.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #12 poslato: 12:38:39, 29.Avg.2013. »
Isti slučaj sa mnom, nijesam pretjerano opširna, a i mnogi su mi rekli da ciljam u srž problem, to je valjda moj Merkur u škorpji sekstil Mars u djevici. :D
merkur u skorpiji definitivno  :)
jos analiticnost djevice,vatrenost marsa... kako li to izgleda? :D

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • 7
« Odgovor #13 poslato: 12:39:23, 29.Avg.2013. »
definitivno imamo otrovan jezik :D ali ga ja kontrolisem,ne zelim da povrijedim meni drage osobe svojim rijecima,pa neke stvari uglavnom ne kazem.
To je verovatno jer je kod tebe u pitanju separacija i siri orbis. A i Me u Biku nije eksplozivan pa uspevas da se suzdrzis.;)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #14 poslato: 12:40:37, 29.Avg.2013. »
Pomalo opasno, ko me nagazi na nogu jednom, prećutim, ali drugi put, pustim paljbu i obično su katastrofalne posljedice, ali to sam ja.  ;D Ipak, priznajem da se kontrolišem i to mnogo.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #15 poslato: 12:46:13, 29.Avg.2013. »
To je verovatno jer je kod tebe u pitanju separacija i siri orbis. A i Me u Biku nije eksplozivan pa uspevas da se suzdrzis.;)
da, a kod tebe kvadrat aplikacioni skoro egzaktan a merkur u lavu,ti sigurno ne mozes da zadrzis u sebi ni jednu jedinu rijec. :) jos lavovi vole da drame, da naprave predstavu od svega  :)

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #16 poslato: 12:48:02, 29.Avg.2013. »
Pomalo opasno, ko me nagazi na nogu jednom, prećutim, ali drugi put, pustim paljbu i obično su katastrofalne posljedice, ali to sam ja.  ;D Ipak, priznajem da se kontrolišem i to mnogo.
sigurno jer je u pitanju pozitivan aspekt sa marsom,lose bi bilo da je tu kvadrat,sigurno da bi onda teze kontrolisala,bar ja mislim...

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • 7
« Odgovor #17 poslato: 12:48:22, 29.Avg.2013. »
da, a kod tebe kvadrat aplikacioni skoro egzaktan a merkur u lavu,ti sigurno ne mozes da zadrzis u sebi ni jednu jedinu rijec. :) jos lavovi vole da drame, da naprave predstavu od svega  :)
E bas tako  ;D >:(
Drama, teatralnost i sve na povrsinu. I sto je najgore, svesna sam ja tada sta radim, nije da u besu kazem, nego bukvalno kazem to sto sam htela. E onda prodje koji dan pa zamislim kako bih se ja osecala da je meni neko to rekao........ :girlblush:

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #18 poslato: 12:52:55, 29.Avg.2013. »
E bas tako  ;D >:(
Drama, teatralnost i sve na povrsinu. I sto je najgore, svesna sam ja tada sta radim, nije da u besu kazem, nego bukvalno kazem to sto sam htela. E onda prodje koji dan pa zamislim kako bih se ja osecala da je meni neko to rekao........ :girlblush:
nema tu nista lose,i treba stvari nazvati pravim imenom... ja bih cak voljela da ja manje vodim racuna o tome,ponekad mislim da kad ljudima precutim,oni misle da ja to nisam ni ukapirala,da sam slijepa i sl...ali svakako donosi aspekt nevolje,ma sve vezano za plutona i skorpiju sto je u napetom aspektu...

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #19 poslato: 02:04:20, 17.Apr.2014. »
samo što će pre oštrim jezikom da se brani Me 60, 120 Pl, dok će ovi ostali aspekt da napadaju uvredama i pogrdnim rečima.. velika je razlika... ovaj aspekt moče osobu koštati glave, jer je povezan sa smrću, dok će harmoničan da joj glavu sačuva, kapirate razliku?
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000