Merkur kvadrat opozicija Uran

• Odgovora: 9

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže srcenadar

• *
  • 26
  • 0
  • Pol: Žensko
  • volim zivot
Merkur kvadrat opozicija Uran
« poslato: 02:01:08, 27.Okt.2010. »
Sta znate o aspekt merkur kvadrat uran?? Kako se osecate vi koji ga imate? Da li nam se poklapa iskustvo?

*

Van mreže srcenadar

• *
  • 26
  • 0
  • volim zivot
Odg: Merkur kvadrat opozicija Uran
« Odgovor #1 poslato: 20:21:56, 11.Nov.2010. »
Moje iskustvo. Sijaset razlicitih ideja, bilo koju stvar posmatram iz sto razlicitih uglova, mada u poslednje vreme se odmaram od ovog napora. Ne znam ima toliko mnogo stvari za koje ne znam da li je odgovoran ovaj aspekt. Pa sam htela da protumacim i razgranicim ako bi mi neko od  poznavaoca desifrovao svojim licnim iskustvom ili astroloskim znanjem?

Evo nekih opisa ovog aspekta koje sam izvukla citajuci o ovom aspektu negde su pozitivni a negde negativni
Pozitivni-Izrazeno apstraktno misljenje, malo luda pamet (frik), neobicne ideje
Negativni-Prikazivanje svoje hladne strane ljudima potreba da se bude superiran koja nije u skladu sa vremenom u okruzenjem sto osobu izoluje od sveta i na taj nacin proizvodi kontraefekat.
Eto tako neki ga karakterisu kao izuzetno negativan dok drugi suprotno, a ne znam kako je u praksi ja mogu posluziti kao pokusni kunic  :) :) :) :) tako dok sam cekala odgovore malo sam poradila na ovom. Hajde napisite nesto mozda sam u  zabludi  8)

intelektualna nadobubnost
« Najnovija izmena:: 13:33:17, 02.Dec.2010. Nale 83 »

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #2 poslato: 01:43:05, 10.Apr.2011. »
ja sam primetio da ljudi sa ovim aspektom imaju problem da nesto kazu do kraja,da zavrse misao a jos jegore kad treba da se objasne,tada se unervoze jako i mogu biti vrlo neprijatni..mislim da nisu dobri govornici iako su pametni..mogu nesto nauciti i jako lepo razumeti,ali ako ih prekinete kao da nista ne znaju,tako se pogube..takodje na njih stres jako deluje i cesto su umorni sa recenicom "ne mogu da mislim"..bas sam ih skenirao u tim situacijama,mislim da je to cest slucaj
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #3 poslato: 21:00:17, 28.Nov.2013. »
Ja imam natalno ovaj aspekt - ME90UR. ME je vl. moje 7me, a UR je vl. moje 12. ME je u 6tu, a UR u 9tu kucu. Ovo sam nasla za ovaj aspekt: " U nepovoljnim aspektima osoba je nervozna, nemirna i najčešće donosi loše odluke čije se posljedice očituju naknadno. U prometu dosta rizika. Um je budan, ali ekscentričan, ne trpi autoritete nad sobom. Arogantan je, uvjeren u svoje znanje i ne prihvaća savjete. Nikad zadovoljan. Ako se ovi aspekti iskoriste za kreativno pisanje, sposoban je stvoriti velika umna djela, ali život s ovom osobom zna biti težak i neugodan. " Kako je UR u 9tu, a ME vl. 7mu, mislim da se ovo vise odnosi na moj drugi potencijalni suprug, nego na meni licno.... Super  :-\

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #4 poslato: 15:10:18, 29.Nov.2013. »
Meni se čini da je u povoljnim aspektima Me i Ur osoba ako ne nervozna makar nestrpljiva, mene ušasno nervira kad neko sporo kapira, ja bih sve za sekund da se shvati  :D srećom imam i Me 60 Sa pa pomaže ili učim da kontrolišem malo ???  :)

Citat
uvjeren u svoje znanje i ne prihvaća savjete

i ovo važi i za dobre aspekte..

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #5 poslato: 15:45:17, 29.Nov.2013. »
I mene nervira kad neko ne kapira brzo :D ali ne cini ti se da ovaj aspekt daje malu aroganciju, da ne kazem nadmenost nad sogovornika? E, to mi se ne svigja....

*

• 848
  • 44
« Odgovor #6 poslato: 17:51:34, 29.Nov.2013. »
Citat
cini ti se da ovaj aspekt daje malu aroganciju, da ne kazem nadmenost nad sogovornika?
To je zato što brže ukapiraš pa osjećaš nadmoć  8) a daje propuste, jer nekad preletiš neke stvari, ono što ti znaš očekuješ da i drugi znaju, nije loše za poslove vezane za komunikaciju čini mi se iako ima svojih nedostataka  :)

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #7 poslato: 18:41:22, 29.Nov.2013. »
To je zato što brže ukapiraš pa osjećaš nadmoć  8) a daje propuste, jer nekad preletiš neke stvari, ono što ti znaš očekuješ da i drugi znaju, nije loše za poslove vezane za komunikaciju čini mi se iako ima svojih nedostataka  :)

Slazem se, i na faksu, shvatim brze od vecina moje kolege, pa me nervira kad neko trazi od profesora da povtori  :D A greske, da, radim, uglavnom ne iz ne znanja, nego iz brzanja  :-[

*

• 848
  • 44
« Odgovor #8 poslato: 22:48:52, 30.Nov.2013. »
Citat
nego iz brzanja  :-[

e da  :t2715:
a kod tebe je taj kvadrat opet dispozitor Urana je Ju koji gradi dobar aspekt sa Me, tako da nema frke.

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 564
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #9 poslato: 21:10:42, 15.Mar.2014. »
U odredjenim situacijama jako dobar jer je je izvor genijalne ideje, a u nekim gubitak koncetracije i prekinuta misao.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000