Tumačenje natalne karte

• Odgovora: 25
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže nikkkola

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Tumačenje natalne karte
« Odgovor #20 poslato: 16:34:36, 04.Apr.2017. »
http://www.astro.com/tmpd/c5h2filevzktl6-u1469892881/astro_w2gw_02_nikola_bratic.51301.29827.gif Mene zanima jel moze neko da mi procita protumaci ili ovo nije tama za to mozda sam pogresio? Hvala

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #21 poslato: 02:40:55, 09.Apr.2017. »
Možda si pogriješio  (mah:mah)

Mislim da bi trebalo da prelistaš prethodne stranice, ovo je tema za aktivne članove i potreban je odredjeni broj poruka kako bi dobio besplatno tumačenje natalne karte. Takodje ukoliko te zanima astrologije imas na ovom pdf- u tema na kojima bi mogao da "sakupiš" potrebne poruke i kasnije dobiješ tumačenje a usput proširiš znanje iz astrologije, možda sam dodješ do nekih odgovora.  :flowers:

*

Van mreže Sabinaaaaa

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 22:35:01, 15.Okt.2017. »
Mene zanima nesto o zaposlenju koji poso bi mi odgovarao i mozda koji znak.ja sam inace jarac podznak rak...Sunce,Merkur,Saturn,Uran i Neptun u jarcu a sve to u sestom polju vrh seste kuce u strelcu...onda jupiter u raku,hiron u raku i ceres u blizancima sve to u 12 polju vrh 12 kuce u blizancima i mars,pluton i juno u petoj kuci vrh pete u skorpiji.inace rodjena sam 22.12.1989 u 17:40h Beograd

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #23 poslato: 19:05:43, 22.Jan.2018. »
Oh koliko puta se ja vraćam na ovaj forum  :)
Ja u astrologiju nisam nikada verovala i nije me interesovalo, do skoro... Sada bih da iskoristim to pravo na tumačenje natalne, baš bih volela da čujem.
Sada me interesuje karijera, ali što konkretnije ako je moguće... Znači ako ću biti uspešna, kako/koliko uspešna, jer uspešnost je relativan pojam.
Rođena sam 6.2.1991. u 8:25 ujutru, u Beogradu.
Hvala ti unapred!  :mig:

Poštovana,

Natalna karta je potencijal. Kako i koliko ćete ga iskoristiti zavisi od mnogo čega. Istovremeno, oni koji očekuju što konkretniji odgovor moraju izaći sa što konkretnjom situacijom u kojoj se nalaze... da vidimo kojim ste putem krenuli, kakve su vam raskrsnice i znaci na raspolaganju...  što bi u ovom slučaju značilo..  stepen obrazovanja, trenutni status vezan za zaposlenje, o kakvoj je firmi reč, kakva je situacija u toj firmi ili za koju firmi se konkuriše...  da li su već postojale neke prepreke i odskočne daske...  tek tada mi možemo davati još konkretnije odgovore...

Kao mala sigurno ste bili osoba koja je bila obuzeta kreacijama i maštom koja je uključivala to kako ste vi neka poznata osoba na položaju. I to osoba koja je na taj položaj došla zbog svojih skrivenih talenata i vizije, prvenstveno svojim zaslugama. Sebe ste tada videli kao jednu popularnu, uspešnu i omiljenu osobu kod drugih.
 Kako je prolazilo vreme vaši stavovi se menjaju pa vi sebe vidite kao osobu koja će sebe ostvariti ako nešto stekne, ako može da potroši onoliko koliko joj je potrebno uz to da ostvari napredak u karijeri, ali da sebi priušti bogata i skupa zadovoljstva koja se graniče sa rečenicom "život u raju".

Vaš zadatak kako biste napredovali jeste da budete kreativni, maštoviti, jedinstveni, usmereni na spoj inovacije i tradicije. Vaš početak karijere će biti takav da ćete dobiti posao uz pomoć nekih ljudi na položajima...  medjutim napredovanje i novac ćete tu teže ostvariti jer je vaš posao negde u drugom planu... vi ćete teže dolaziti do izražaja. Možda čak i posao u suprotnosti od onog što ste studirali.
 Ipak, početak nekih drugih okolnosti i ideja kod vas je počeo da nastupa ili će brzo nastupiti pa će vaš posao biti usmeren na organizaciju, firmu, ustanovu ili pokret u kome ćete dati sve od sebe i iskazati sve svoje potencijale...  Vaš primarni zadatak će biti da otklanjate greške, brzo pronalazite probleme koji stvaraju zastoj u radu ili pak da pronalazite probleme u sprovođenju nekog kodeksa. Imate dar da kreirate plan, aktivnost ili projekat koji mogu dati dugoročne i efikasne rezultate.

Odgovori:
 1. Vaša karta odiše potencijalom koji daje dobar uvod za uspeh i napredak.
 2. Do uspeha ćete doći tako što ćete upotrebiti ove vaše kvaliete i usmeriti ih na onaj posao koji može stalno davati rezultate.
 3. Korišćenje potencijala iz karte zavisi od mnogo čega.

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #24 poslato: 09:32:17, 31.Avg.2018. »
     Poštovani članovi!

Otvorili smo ovu temu kako bismo nagradili svoje aktivne članove. Svi oni koji ispune dole navedene uslove moći će da zatraže analizu i tumačenje životnog horoskopa tj. natalne karte. Uslovi su sledeći:

• Morate biti član foruma minimum nedelju dana;
  • Minimum napisanih poruka na forumu je 100 [ponovno tumačenje nakon godinu dana (ili više) + napisano dodatnih 500 poruka];
  • Postavljate jedno pitanje vezano za natalnu kartu i dajete nam dodatne informacije.

Da bismo mi uspeli da vam u roku od najkasnije 10 dana odgovorimo, potrebno je da uslovi koje smo postavili budu ispunjeni. Zamolili bismo vas da od nas ne očekujete prognoze i gotove odluke. Mi ćemo uraditi kvalitetnu analizu, daćemo vam savet i niz mogućih rešenja. Odluke prepuštamo vama.

Pažnja!

- pre učestvovanja u temi pročitajte pravilnik foruma;
 - analizu i tumačenje nemojte tražiti preko privatnih poruka već u temi;
 - sve što vam nije jasno, pitajte.

Čekamo Vaša pitanja!

Čekamo vaša pitanja  :flowers:

*

Van mreže pg crna gora

• **
    Urednički tim
  • 460
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 8
« Odgovor #25 poslato: 15:59:05, 21.Sep.2018. »
30.12.1991,20:15, Podgorica posao?

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000