Tranzit Plutona

• Odgovora: 80
Stranice: « 1 ... 6 7 8 9 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Plutona
« Odgovor #70 poslato: 20:18:13, 19.Sep.2012. »
Pluton i Saturn u duetu  ;D Bice poteskoca gomila,medjutim zrtva ce biti vrijedna otkljucavanja zakljucane kuce.
Zbog Mo0Pl ,reci majci da obrati paznju na zdravlje  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #71 poslato: 20:57:52, 19.Sep.2012. »
Aha.. pricale smo ona i ja o tome, tezak joj je period bio zadnjih dvije, tri godine i zdravstveno i finansijski, ali dako se makne vise, tek je na 7  stepenu, a Mo mi na 2, ko puz je spor, avaj!

*

Van mreže Fifi

• **
  • 359
  • 6
« Odgovor #72 poslato: 18:17:59, 01.Apr.2013. »
Šta donosi tranz.. Pluton preko natalnog Neptuna i Urančića?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #73 poslato: 11:58:50, 03.Apr.2013. »
Šta donosi tranz.. Pluton preko natalnog Neptuna i Urančića?

To je generacijski tranzit, mada sve zavisi od toga kojim kućama vladaju Neptun i Uran. Nešto iz simbolike tih kuća i kuće kojom tranzitira će se srušiti i ponovo sagraditi tj. transformisati. Meni tranzitira kroz sedmo polje, to je najgori tranzit Plutona kroz polja, koji donosi velike teškoće u odnosima sa drugima, a najgore što će u 7. biti narednih deset godina.

*

Van mreže Fifi

• **
  • 359
  • 6
« Odgovor #74 poslato: 12:36:26, 03.Apr.2013. »
To je generacijski tranzit, mada sve zavisi od toga kojim kućama vladaju Neptun i Uran. Nešto iz simbolike tih kuća i kuće kojom tranzitira će se srušiti i ponovo sagraditi tj. transformisati. Meni tranzitira kroz sedmo polje, to je najgori tranzit Plutona kroz polja, koji donosi velike teškoće u odnosima sa drugima, a najgore što će u 7. biti narednih deset godina.

Ma šta te briga ako ti bude recimo baš teško ,digneš sve 4 u vis i uživaš posvetiš se samo sebi i svojim potrebama,snovima,željama i 10 godina će da prođe toliko brzo da ni sama nećeš moći da veruješ jer godine prolete za čas,a ko te voli i poštuje ...biće uz tebe i u najgorim momentima tvojim  :flowers:  (party) Što se tiče mog tranzita Plutona on je u 6.polju (Jarac)   :-\

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #75 poslato: 12:50:57, 03.Apr.2013. »
Pa to i radim u neku ruku  :D A Pluton kroz šesto polje mijenja tvoj način ishrane, tvoje dnevne navike, odnos prema radu, tvoj stil. Meni je tranzit Plutona kroz šestu kuću završen skoro, jer mi je Pluton tek ušao u 7. polje. To je bio period učenja i sazrijevanja, a kad mi je sjeo na natalni Mjesec u 6. polju, doživjela sam bila emotivni lom, ali sam se potpuno oporavila od toga iako je bilo teško.

*

Van mreže Fifi

• **
  • 359
  • 6
« Odgovor #76 poslato: 17:19:04, 03.Apr.2013. »
Pa to i radim u neku ruku  :D A Pluton kroz šesto polje mijenja tvoj način ishrane, tvoje dnevne navike, odnos prema radu, tvoj stil. Meni je tranzit Plutona kroz šestu kuću završen skoro, jer mi je Pluton tek ušao u 7. polje. To je bio period učenja i sazrijevanja, a kad mi je sjeo na natalni Mjesec u 6. polju, doživjela sam bila emotivni lom, ali sam se potpuno oporavila od toga iako je bilo teško.

Bitno je da si pregrmela i da je to iza tebe   (kiss3)  Fiiin je Plutončić kroz 6.polje  (e*e)

*

Van mreže macuka

• *
  • 6
  • 0
« Odgovor #77 poslato: 18:05:14, 03.Apr.2013. »
Meni pl tranzitira 11. kucom i doneo mi je svadje sa prijateljima i silna neka razilazenja sa ljudima sa kojima se znam skoro citav zivot. Ali i pomirenja sa pravim od tih ljudi. :)
« Najnovija izmena:: 18:09:47, 03.Apr.2013. macuka »

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #78 poslato: 19:07:50, 03.Apr.2013. »
Tran.. kroz drugu...

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #79 poslato: 20:10:06, 03.Apr.2013. »
Tran.. kroz drugu...

Transformacije kroz novac i lični sistem vrijednosti.

Stranice: « 1 ... 6 7 8 9 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000