Tranzit Plutona

• Odgovora: 80
Stranice: 1 2 3 ... 9 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže medium

• *
  • 25
  • 0
  • Pol: Žensko
Tranzit Plutona
« poslato: 19:22:07, 13.Mar.2009. »
Tranziti nekih planeta(ne,pl i ur) recimo ja i ne osetih i to mi je skoro pluton presao preko vladara asc....mojoj drugarici je ovih danan egzaktno na nat. mo ...i nista bas se ne desava....kazu da su  recimo na tranzite PL osetljivi plutonski tipovi (mafija i sta jos tu ima...)..
« Najnovija izmena:: 23:37:43, 13.Mar.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranzit Plutona
« Odgovor #1 poslato: 19:36:59, 13.Mar.2009. »

Tranzit tako spore planete i ne mozes da primetis tako jednostavno. Rodili smo se sa konstelacijom i pod uticajem nekoliko planeta a ne jedne. Pluton je spor i posledice njegovog tranzita su vidljive nakon duzeg perioda. Uporedjujuci stanje iz proslosti i ono nakon nekoliko godina shvatamo sta je taj Pluton imao da kaze. Ako se radi o tipovima ljudi koji su upecatljivi, takvim karakterima, gde ima indicija da taj Pluton ima pomoc nekih jakih aspekta naravno da ce sve to prouzrokovati nesto upecatljivije nego kod mirnih, tihih karaktera i aspekata.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 21:24:45, 13.Mar.2009. »
Ja sam imala saobracajnu nesrecu kada mi je Pluton dosao na ASC,istina sam prosla "najlakse" od nas petero ali da mi je "transformisao" razmisljanja,bar o voznji.jeste.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 00:00:01, 14.Mar.2009. »
Tranzit Plutona

Pluton je najudaljenija "planeta" i kao takva ima najveci, najdublji i gotovo sigurno transformisuci uticaj. Nakon tranzita Plutona vise nista ne moze biti isto. On odbacuje stari pristup odredjenim stvarima kako bi nastupio progres licnosti. Najbolji nacin za prevazilanje ovog tranzita je odbacivanje starog shvatanja zivota kao da nikad nije postojao kako ne bi dosli u situaciju da Pluton nasilno vrsi reformu vaseg zivota.

Evo napisao sam malo objasnjenje. To sto ti se desilo moze biti samo deo tog tranzita a mozda uopste i nema veze sa tim tranzitom.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 14:25:22, 14.Mar.2009. »
Napomenula sam to jer je za mene to bio pocetak transformacija po mnogim pitanjima u zivotu,zaista mi je usao u srz mozga i donio dubinske promjene mog razmisljanja po pitanju svega.Ali,bez lazne skromnosti...svidja mi se kako me "transformisao".Meni uskoro napusta 1.polje i mislim da je on mene vec unazad par godina izgradio kako je trebalo.Hvala mu. :-*

*

Van mreže Rachica

• *
  • 97
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 17:23:58, 16.Mar.2009. »
Meni trenutno tranzitira prvim poljem,tek je na 3.stepenu...promjene sam primjetila jos prije dok je prelazio iz 12.u 1....promijenila sam boju kose,iz gotovo platinasto plave u crnu,osisala se,smrsala .. (pa se opet udebljala malo :D )
Sad sam pocela primjecivati i psihicke promjene,kao npr. promjene u prijateljskim vezama,distanciranje,emotivna hladnoca,sve ono sto sam na neki nacin potiskivala sad me stiglo..ali umjesto da se suprotstavim,ja to opet zadrzavam za sebe jer ne mogu iskazati rijecima sta osjecam i jednostavno distanciram se (pravi mi opoziciju na natalni mjesec i natalni merkur) Konjunkciju sa Saturnom dozivljavam u potpunosti...opirem se promjenama koje mi je donio fax,opirem se novom nacinu zivota,bjezeci i vracajuci se onome sto je za mene sigurno... Stalno se uhvatim da razmisljam kako ne zelim odrasti,kako ceznem za onim periodom od prije dvije tri godine...da zelim da se vratim u onaj cetvrti srednje...sto je naravno besmisleno...I ponasam se onako kako je meni cejf,kako mi padne na pamet u tom trenutku,vise me nije briga hoce li to nekome smetati,ili sta ce misliti.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 17:29:53, 16.Mar.2009. »
Pa zar kod tebe Saturn nije vladar 7.polja?Mislim da ces po tim pitanjima osjetiti najdublje transformacije,ako sam u pravu.Ili sam opet "polupala loncice"?Nadam se da ne.Razmisljas li o braku...?

*

Van mreže Rachica

• *
  • 97
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 17:37:42, 16.Mar.2009. »
Pa zar kod tebe Saturn nije vladar 7.polja?Mislim da ces po tim pitanjima osjetiti najdublje transformacije,ako sam u pravu.Ili sam opet "polupala loncice"?Nadam se da ne.Razmisljas li o braku...?

Kod mene je Saturn vladaoc 1. :) u podznaku sam Jarac :)
Moram ubaciti i ja svoju natalnu u potpis,iako je imam vec tamo kad se klikne na moj profil :)

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 17:47:24, 16.Mar.2009. »
Joj opet izvini,zapamtila sam koja si kombinacija ali "pobrkala" znak-podznak.Pa s obzirom da si to bas ti,bice tu jos promjena i reformi.Znas kako on to hoce,nista na brzaka nista povrsno...sve na najdubljem nivou...Ali ono sto odbacis znaces da i nije valjalo.Oni koji vole "dubinu" svidja im se i to sto on uradi.Meni je tranzitom kroz prvo pravio i trigone i kvadrate,opozicija nisam imala,ali je "procistio" posteno.Nije puno ostalo ali to sto je ostavio je cisti kvalitet,u mnogim stvarima jer je bilo puno trigona i kvadrata.

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #9 poslato: 11:43:02, 24.Apr.2009. »
Evo da opisem moj tranzit PL na moju natalnu venericu (jadna mucenica cela je u kvadratima smrc...)
Kada se PL priblizavao mojoj veneri ja sam upoznala fatalnog coveka.

dve pune godine sam umirala, ali bukvalno, spavala u zamracenim prostorijama, jedva zivela, na mahove sam dobijala energiju ali je i to malo energije bilo usmereno na "njega"

Upoznala sam ga u kaficu koji je ukopan u zemlju sa jedva vidljivim prozorcetom (opet PL-pod zemljom)

Za sve to vreme Pl mi je takodje bio na veneri i u solaru pune dve godine (2006 i 2007)

Takodje mi je i sekundarni mars bio na veneri (sto je opet ukazivalo da je on "pravi" )
Da ne pricam o jos nekim vaznim aspektima, dovoljno je da kazem da mi je tranzitni SA bio na JMC a njemu na SMC

I da mi tran. JU bio na nat. marsu (vladaru 7) itd....

ja preziveh...jedva

Ne znam sta me spasilo da li moj PL120MO ili vec nesto ...sam bog...
znam da sam u jednom trenutku molila boga ili da mi pokaze pravi put ili da me uzme!
Bilo je strasno...
u svakom smislu...no nije najgore sto ta "ljubav" nije bila za mene nego sto sam tih dve godine sretala tako lose ljude da su me dodatno icrpljivalji i ubijali....
Nadam se da je moj opis tranzitiranja PL na veneri bio vise nego dovoljan da se neko ko ima kao ja natalno PL90VE spremi za taj tezak prelazak...
Ono sto je dobro sto sam ja sad jaca, snaznija i bolja osoba!
Svako ko je bio los u mom zivotu bio je vremenom eliminisan...
a ja osecam spokojstvo jer znam da ce sada sve biti bolje lepse i svetlije
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

Stranice: 1 2 3 ... 9 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000