Novi filmovi 2014

  • Odgovora: 62
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Novi filmovi 2014
« Odgovor #60 poslato: 10:38:45, 17.Nov.2014. »
Hektor u potrazi za srećom

Žanr: avantura, komedija, drama
Trajanje: 120 min.
Glavne uloge:    Rozamund Pajk (Rosamund Pike), Sajmon Peg (Simon Pegg), Toni Kolet (Toni Collette), Žan Reno (Jean Reno), Kristofer Plamer (Christopher Plummer)

Hektor (Sajmon Peg) je uspešan mladi londonski psihijatar. Strpljiv je, pomalo ekscentričan, ali sluša svoje klijente i rado im pomaže. Mnogi od ljudi koji mu dolaze nemaju nikakvih zdravstvenih problema: jednostavno su duboko razočarani svojim životima. Hektor ne može mnogo da im pomogne i zbog toga postaje potišten i umoran od svoje svakodnevnice. Oseća se kao prevarant, savetuje pacijente, a ni sam nije iskusio život u potpunosti.



https://www.facebook.com/hectorfilm?ref=stream
Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Novi filmovi 2014
« Odgovor #61 poslato: 10:40:23, 17.Nov.2014. »
Kaži kad

Žanr: komedija, romansa
Trajanje: 99 min.
Glavne uloge:    Kira Najtli (Keira Knightley), Sem Rokvel (Sam Rockwell), Kloi Grac Morec (Chloe Grace Moretz)

Deset godina je prošlo od mature, ali Megan Burč (Kira Najtli) još uvek nije pronašla svoj poziv u životu. Još uvek se druži sa istom ekipom u svom rodnom Sijetlu, radi povremeno kao promoter tatine firme za računovodstvo, vrti reklame na ulici i živi sa Entonijem Miltonom (Mark Veber), prvim dečkom iz srednje škole. Iznenadna Entonijeva prosidba nateraće Megan da panično počne da razmišlja o budućnosti. Odložiće venčanje da bi otišla na seminar za oplemenjivanje sebe – to će reći svom vereniku – ali će zapravo početi da se druži sa novom drugaricom, šesnaestogodišnjom Anikom (Kloi Grac Morec) i njenim drugarima koje će slučajno upoznati pre nego što na kraju potraži utočište u Anikinom domu. Kad Meganin odnos sa Anikinim ocem (Sem Rokvel) prevaziđe okvire platonskog, ona će morati da preuzme kontrolu nad svojim životom i da po prvi put odluči sama o svojoj sudbini. Ovo je gorko-slatka priča o odrastanju koja istražuje idiosinkratičan i dobro poznat svet u kome nikad nije prekasno da se odraste.



http://laggiesthemovie.tumblr.com/
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Novi filmovi 2014
« Odgovor #62 poslato: 10:41:48, 17.Nov.2014. »
Interstellar

anr: avantura, naučna fantastika
Trajanje: 169 min.
Glavne uloge:    Metju Mekonahi (Matthew McConaughey), En Hetavej (Anne Hathaway), Džesika Čestejn (Jessica Chastain), Met Dejmon (Matt Damon), Majkl Kejn (Michael Caine), Kejsi Aflek (Casey Affleck), Tofer Grejs (Topher Grace), Elen Berstin (Ellen Burstyn), Džon Litgou (John Lithgow)

Kako nam ističe vreme na Zemlji, tim istraživača kreće u najvažniju misiju u ljudskoj istoriji: otputovati iz ove galaksije i otkriti da li postoji budućnost za ljudski rod među zvezdama.

Grupica naučnika i inženjera, zatvorena u podzemni bunker, pokušava pronaći planetu na kojoj bi se moglo živeti. Povod im je bio poremećaj blizu Saturna, crvotočina koja se proteže kroz višu dimenziju prostora i vremena do galaksije do koje bi putovanje bez nje trajalo nekoliko ljudskih života. Sagradili su tri svemirska broda i sad im nedostaje samo iskusan pilot....



http://www.interstellarmovie.net/
Strah me čini jačim i boljim.
 


Stranice: « 1 ... 5 6 7

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
6 Odgovora
3712 Pregleda
Najnovije: 11:25:37, 30.Okt.2014.
Miloš Mi.
0 Odgovora
799 Pregleda
Najnovije: 18:14:42, 15.Dec.2014.
Bojan-
3 Odgovora
1090 Pregleda
Najnovije: 17:36:49, 09.Jan.2015.
Bojan-