Novi filmovi 2014

• Odgovora: 62
Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Novi filmovi 2014
« Odgovor #50 poslato: 13:49:45, 19.Okt.2014. »
Kakav otac, takav sin

Žanr:
drama
Trajanje: 121 min.
Glavne uloge:   Masaharu Fukuyama, Machiko Ono, Yoko Maki

Riota je sve u životu stvorio svojim radom i veruje da ništa ne može uništiti njegov savršen život. Međutim, jednog dana, njegova supruga Midori i on primaju neočekivan telefonski poziv. Njihov šestogodišnji sin Keita nije njihov biloški sin, jer je došlo do zamene beba u bolnici. Riota mora da donese sudbonosnu odluku, da napravi izbor između svog pravog deteta i onog koje je podizao do tada. Videvši Midorinu posvećenost Keiti, čak i pošto je saznala istinu, i razgovarajući s porodicom koja je odgajala njihovoh sina u poslednjih šest godina, Riota počinje da preispituje sopstvenu posvećenost porodici.

http://soshitechichininaru.gaga.ne.jp/
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #51 poslato: 13:51:11, 19.Okt.2014. »
Anabel

Žanr: horor
Trajanje: 98 min.
Glavne uloge:   Vord Horton (Ward Horton), Anabel Volis (Annabelle Wallis), Alfri Vudard (Alfre Woodard)

Lutka Anabel spremna je na najveće zlo i stoji u muzeju okultnog u Konektikatu – gde je jedino vidi sveštenik koji dolazi da je blagoslovi dvaput mesečno. Natprirodni triler “Anabel” odvija se pre nego što je zlo pušteno u svet. Džon Form je pronašao savršeni poklon za svoju trudnu ženu Miju – prelepu i retku starinsku lutku u beloj venčanici. Ali Mija nije dugo uživala u svoju lutki. Jedne užasne noći, mladu porodicu u njihovom domu napadaju članovi satanističkog kulta. Iza sebe ne ostave samo prolivenu krv i teror, već toliko zlobno biće da se ništa ne može uporediti s njim – lutku Anabel.

http://annabellemovie.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #52 poslato: 13:52:36, 19.Okt.2014. »
Šta smo Bogu zgrešili

Žanr: komedija
Trajanje: 97 min.
Glavne uloge:   Kristijan Klavije (Christian Clavier), Šantal Lobi (Chantal Lauby), Ari Abitan (Ary Abittan)

Ugledna viša klasa – cenjeni roditelji sa četiri prelepe ćerke. Tri su imale multikulturalna venčanja koja roditelji nisu baš divno prihvatili, ali kada četvrta ćerka Laura odluči da se uda za Čarlsa, to ih potpuno obori s nogu! Napokon jedno tradicionalno venčanje. Međutim, onog trenutka kad im Laura saopšti da je Čarls poreklom iz Afrike, odjednom sve krene po zlu. Jedna sestra planira da joj sabotira venčanje, dok druga pada u duboku depresiju. Jedina osoba koja se pokaže kao odan saveznik jeste njen svekar Ande.

http://www.ugc.fr/film.html?id=9882

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #53 poslato: 13:56:52, 19.Okt.2014. »
Kako gore, tako dole

Žanr: horor, psihološki triler
Trajanje: 93 min.
Glavne uloge:   Perdita Viks (Perdita Weeks), Ben Feldman (Ben Feldman), Edvin Hodž (Edwin Hodge)

Skarlet Marlou (Perdita Viks), buntovni avanturista i genijalni arheolog, posvetila je ceo život potrazi za najvećim skrivenim blagom: Flamelovim kamenom mudrosti. Prema legendi, ovaj neuhvatljivi artefakt može da pretvori metal u čisto zlato i da nam omogući večni život – nezamislivu moć. Opterećena samoubistvom svog oca i glasinama o njegovom ludilu, Skarlet je postala potpuno opsednuta: neće biti mirna dok ne završi očev rad i povrati njegovu zaostavštinu. Niz komplikovanih zagonetki vodi je do otkrića da najmoćniji kamen leži ispod ulica Pariza, skriven u najvećoj svetskoj grobnici – u katakombama.

http://www.asabovesobelowintl.com/

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #54 poslato: 11:28:50, 30.Okt.2014. »
Spomenik Majklu Džeksonu

Žanr: crna komedija, ljubavna drama
Trajanje: 95 minuta
Režija: Darko Lungulov
Glavne uloge: Boris Milivojević, Nataša Tapušković, Dragan Bjelogrlić, Toni Mihajlovski, Branislav Trifunović, Mirjana Karanović, Ljubomir Bandović, Marko Janketić, Emilija Terzić, Srđan Miletić, Ana Divac, Nikola Kamberović, Dušan Kamberović, Muja Veselinović, Petar Mirčevski, Zoran Kostić, Radoje Čupić, Danijel Nikolić, Tobias Muller, Wouter Van Houwelingen, Velja Pavlović

Sa glavnog trga male srpske varošice na izdisaju, uklanja se spomenik iz doba socijalizma. Večiti sanjar Marko pred razvodom je od Ljubinke, ljubavi svog života. Duboko razočarana, ona odlučuje da napusti umiruću palanku i njega. Marko dolazi na ideju da spase svoju varošicu i zadrži ljubav svog života tako što će umesto komunističkog spomenika podići spomenik Majklu Džeksonu, koji je upravo objavio povratničku turneju. Marko uspeva da ubedi najbliže prijatelje da mu pomognu, ali gradonačelnik Dragan ima drugačiji plan i koristi nacionalističku grupu “Čista Srbija“ da sruši Markove snove.

U očaju, Marko falsifikuje pismo i tako uspeva da ubedi gradonačelnika i sve ostale da Majkl Džekson dolazi u njihovu varošicu na otkrivanje spomenika. Varošica najednom oživi, ljudi su puni elana i nade, a Marko uspeva da pridobije Ljubinku da ostane. Tokom otkrivanja spomenika, stiže vest o smrti pravog Majkla Džeksona. Ceo ludački sled događaja neočekivano dovodi do ispunjenja Markovog sna, ali na apsurdan i mračno-ironičan način.

http://www.krstarica.com/film

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #55 poslato: 22:38:09, 01.Nov.2014. »
Ljubav je čudna stvar

Žanr: drama
Trajanje: 94 min.
Glavne uloge:    Marisa Tomei (Marisa Tomei), Džon Litgov (John Lithgow), Alfred Molina (Alfred Molina), Darren E. Burrows

Nakon 39 godina provedenih zajedno, Ben i Džordž odlučuju da iskoriste mogućnost da se venčaju zahvaljujući novom zakonu o gej brakovima. Međutim, po povratku sa medenog meseca, odjednom sve kreće po zlu: Ben dobija otkaz sa svoje dugogodišnje pozicije horskog direktora u Katoličkoj školi i par shvata da više ne može da plaća kiriju za stan. Priča za sve generacije. Priča o ljubavi i braku. Priča o dve osobe koje pokušavaju da izgrade dug zajednički život, i ljubavi između njih koja izrasta u dubok i intiman odnos.

http://www.sonyclassics.com/loveisstrange/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #56 poslato: 22:39:43, 01.Nov.2014. »
Pravednik

Žanr: akcioni triler
Trajanje: 132 min.
Glavne uloge:    Denzel Vošington (Denzel Washington), Marton Csokas, Kloi Grejs Morec (Chloe Grace Moretz), Bil Pulman (Bill Pullman), Melisa Lio (Melissa Leo)

Robert MekKol (Denzel Vošington) je bivši pripadnik specijalnih jedinica koji je lažirao sopstvenu smrt kako bi ostatak života proveo u miru u Bostonu. Međutim, nakon što se samovoljno vrati iz penzije kako bi spasao mladu devojku Teri (Kloi Grejs Morec), biće suočen licem u lice s opasnim i nasilnim ruskim mafijašima. Kako vreme odmiče i kako se on bori protiv onih koji nemilosrdno i brutalno napadaju nemoćne i slabije od sebe, u MekKolu se ponovo rađa želja za pravdom. Ako neko ima problem i ako je taj problem teško savladiv i ako nema kome drugom da se obrati, MekKol će doći u pomoć, jer on je Pravednik.

http://www.equalizerthemovie.com/

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • 185
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #57 poslato: 22:41:55, 01.Nov.2014. »
Hajde da budemo panduri

Žanr: komedija, akcija
Trajanje: 104 min.
Glavne uloge:    Nina Dobrev (Nina Dobrev), Endi Garsija (Andy Garcia), Anđela Karić (Angela Kerecz), Dejmond Vejens (Damon Wayans Jr.)

Dva najbolja prijatelja odlučuju da se kostimiraju u policajce na maskenbal žurci koja je organizovana u njihovom komšiluku. Odjednom postaju senzacija! Shvataju da im te uloge savršeno odgovaraju i u stvarnosti i nastavljaju da vode živote kostimirani u pandure. Međutim, kada se ovi novopečeni “heroji” suoče sa činjenicom da takav život nije nimalo lak i odjednom budu okruženi kriminalcima, gangsterima i korumpiranim detektivima, primorani su da svoje policijske značke ostave malo po strani.

http://www.letsbecops.com/

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
« Odgovor #58 poslato: 22:32:36, 10.Nov.2014. »
Pogrešan prozor

Žanr: akcija, krimi, triler
Trajanje: 100 min.
Glavne uloge:    Saša Grej (Sasha Grey), Elajdža Vud (Elijah Wood), Nil Maskel (Neil Maskell)

Poznata glumica Džil odbija da ide na večeru sa Nikom, fanom koji je osvojio sastanak sa njom na internet takmičenju. Zauzvrat, Čord, momak koji se predstavlja kao njen menadžer, pomaže Niku da prati u stopu glumicu preko njenog ličnog kompjutera. Nik ubrzo uviđa da je uvučen u opasnu igru i da predstavlja marionetu kojom upravlja Čord, koji želi da progoni zvezdu.

https://www.facebook.com/OpenWindowsFilm
« Najnovija izmena:: 22:35:18, 10.Nov.2014. maraja »

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #59 poslato: 09:40:59, 11.Nov.2014. »
The Hobbit 3: The Battle of the Five Armies

Žanr: Avantura, Fantazija
Režija: Peter Jackson
Glavne uloge: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Cate Blanchett
Premijera: 17.decembar 2014.

The Hobbit 3, Trailer

http://www.imdb.com

Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000