Troicki suspendovan na 12 meseci

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Troicki suspendovan na 12 meseci
« poslato: 21:43:00, 05.Nov.2013. »
Troicki: Moj san je gotov, ne znam šta ću da radim

Srpski teniser Viktor Troicki saopštio je danas da je odluka Suda za sportsku arbitražu da mu smanji suspenziju sa 18 na 12 meseci uništila njegov san da postane vrhunski igrač.
"Nadao sam se da je najteži period u karijeri i životu iza mene i zaista sam verovao sudijama koje sam sreo u Lozani. Imao sam osećaj da oni zaista traže istinu i da su do nje i došli tokom saslušanja. Ova odluka stavlja tačku na moj san da budem vrhunski igrač, da igram u finalima i takmičim se protiv najboljih. Ceo život sam radio za taj cilj, a sada mi je to oduzeo lekar koga i ne poznajem", navodi se u saopštenju Troickog.
Sud za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani smanjio je danas srpskom teniseru Viktoru Troickom suspenziju sa 18 na 12 meseci.


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Troicki suspendovan na 12 meseci
« Odgovor #1 poslato: 11:42:20, 07.Nov.2013. »
Troicki: Tretiraju me kao kriminalca

Srpski teniser Viktor Troicki rekao danas da ima osećaj da ga Svetska antidoping agencija tretira kao kriminalca, istakavši da mu je čak bilo zabranjeno da u Beogradskoj areni prisustvuje finalu Dejvis kupa između Srbije i Češke.
Troickom je Sud za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani u utorak samo smanjio suspenziju sa 18 na 12 meseci zbog odloženog odlaska na doping kontrolu na mastersu u Monte Karlu ranije ove godine.
- Tretiraju me kao kriminalca, nije mi čak bilo dozvoljeno ni da budem u Areni. Rekli su mi da ne mogu da prisustvujem, čak ni kao gledalac koji je kupio kartu za taj meč. Mnogo igrača je stalo iza mene i dalo mi podršku, to mi mnogo znači jer se nalazim u najtežem trenutku u karijeri - rekao je Troicki u direktnom uključenju za CNN, a prenosi B92.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Troicki suspendovan na 12 meseci
« Odgovor #2 poslato: 10:45:41, 18.Nov.2013. »
Citat
Britanski teniser Endi Marej se oglasio povom presuda koje su izrečene Viktoru Troickom i Marinu Čiliću i optužio ih da su se neprofesionalno poneli prema doping kontroli.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže mentolcina

  • *
  • 34
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Troicki suspendovan na 12 meseci
« Odgovor #3 poslato: 19:11:10, 08.Jan.2014. »

Pokusao je da ide linijom da ne ide na kontrolu a kostalo ga je vise. Ako nije nista koristio trebao je da se kontrolise ipak je karijera u pitanju, valjda je to znao.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
7 Odgovora
2540 Pregleda
Najnovije: 22:36:00, 13.Apr.2010.
miss80
2 Odgovora
1433 Pregleda
Najnovije: 19:25:05, 10.Jul.2013.
Ch
0 Odgovora
6078 Pregleda
Najnovije: 11:25:22, 12.Okt.2015.
nevenica