FERGUSON: Vidić je bio spreman da ide u rat za Kosovo!

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mikan

  • ***
  • 732
  • 20
  • Pol: Muško
FERGUSON: Vidić je bio spreman da ide u rat za Kosovo!
« poslato: 21:57:29, 22.Okt.2013. »
FERGUSON: Vidić je bio spreman da ide u rat za Kosovo!

U autobiografiji koja je danas objavljena, Ferguson piše i o drugim svojim igračima i zanimljivim događajima. Prepričao je kako mu je bivši kapiten Srbije rekao da postoji mogućnost da ode u vojsku.
-Vidić je bio strog, mračan i beskompromisan tip. Prišao mi je 2009. godine i rekao da će ga možda pozvati u vojsku. Kada sam ga zabrinuto pitao kako to misli, odgovorio mi je: „Kosovo. Idem, to je moja dužnost“. Imao je taj pogled u očima, napisao je Ferguson u autobiografiji.
Za 27 godina koliko je Ferguson bio trener Mančester junajteda, taj klub je zabeležio 895 pobeda, 338 remija i 267 poraza.
Vidić je rođen 21. oktobra 1981. u Užicu, a igrao je u omladinskim kategorijama za Jedinstvo i Slobodu. On je od 1996. prešao u Crvenu zvezdu dabi 2004. pojačao moskovski Spartak. Srpski fudbaler je član Mančester junajteda od januara 2006, a moskovski Spartak je za ovaj transfer dobio sedam miliona funti. Za engleski klub odigrao je 271 utakmicu i postgao 18 golova. Sa Junajtedom osvojio je pet titula u Premijer ligi, tri Liga kupa, pet trofeja Komjuniti šild, Ligu šampiona i Svetsko klupsko prvenstvo.
Vidić je u septembru 2010. postao kapiten „crvenih đavola“. On je ušao u istoriju kao drugi stranac koji je bio kapiten Mančester junajteda.
Za reprezentaciju Srbije igrao je od 2002. do 2011. godine. Za nacionalni tim nastupio je na 56 utakmica i postigao dva gola.

IZVOR: KURIR


 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: FERGUSON: Vidić je bio spreman da ide u rat za Kosovo!
« Odgovor #1 poslato: 12:18:54, 23.Okt.2013. »
Da li to Ferguson uz marketing zeli da proda svoju autobiografiju?  ;D   Plasi se za svoj tiraz  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
162 Odgovora
33303 Pregleda
Najnovije: 14:00:26, 06.Mar.2014.
mentolcina
4 Odgovora
2899 Pregleda
Najnovije: 13:19:23, 23.Jan.2010.
miodrag-vr
1 Odgovora
928 Pregleda
Najnovije: 10:54:11, 22.Dec.2014.
Strahinja