Po čemu žene skuže prevaru

• Odgovora: 36
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Allegra

• **
  • 172
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Po čemu žene skuže prevaru
« Odgovor #10 poslato: 00:46:12, 14.Jan.2013. »
Izvini, ja procitala da si u braku vec 10-ak godina. :)

I ako bi ona naprimer zeljela vise, bi jos uvek to radio ili?

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
  • Pol: Muško
« Odgovor #11 poslato: 02:16:24, 14.Jan.2013. »

Ona ne da neče zbog nečega, nego jednostavno joj sexa potrebnopuno manje nego meni.
Kada se desi da vodimo ljubav bar svaka dva dana, tada i ne idem nikuda.
 Interesantno je i to da gotovo uvijek doživi vrhunac, jako često zajedno.
Svaki put se potrudim da predigra, to maženje potraje da se opusti i uživa.
Po završetku često pričamo i kada ju pitam zašto to ne bi sutra ponovili, ona kaže da je sexualno zadovoljena
za 4-5 dana. A meni je to nekada predugo čekati.
Nadam se da su ti jasnije u čemu je stvar.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 46
« Odgovor #12 poslato: 07:56:14, 14.Jan.2013. »
Neznam koliko ste u braku i koliko imate godina ali verovatno je doslo do zasicenja sa njene strane tj neke druge stvari imaju prioritet. Mozda ona to odradjuje vise zbog tebe nego zbog sebe da zadovolji tebe i tvoje potrebe. Mislim da ona tebe voli i postuje i da je dobra zena zato ti imas toliku slobodu pored nje ali isto tako znas da bih je to povredilo kad bih znala za tvoje akcije sa strane. Manja je verovatnoca da je toliko naivna ili da ona to sluti i presucuje. Moze da bude da ona onako u podsvesti misli da ti mozda to radis ali ne tangira je  mnogo.
Verujem i da bih i njoj prijala promena da joj se to desi samo sto zene na to drukcije gledaju.
 Na kraju svega tebe uzbudjuje dvostruki zivot i uneo ti je smisao u brak i sex, da nije tih zena pitanje je kakav bih bio vas sex ovako uzbudjenje sa strane unosis u brak i odrzavas taj brak. Svakako imas potrebe vise nego zena i verujem da si sa njom pricao na tu temu ali nju to ne zanima, mislim na.slobodan odnos sa obe strane. Netko strucan bih imao.prave izraze ovog ali ima tu i osecaja krivice, jer pruziti ljubav nekim drugim zenama a svoju zapostaviti sigurno pritiska tvoju tastinu. Neznam da li sam bio dovoljno jasan a sad odoh na kafu sa zenom.
P.S. Ja sam to odradio.jutros sinoc me.mezelo.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #13 poslato: 08:40:59, 14.Jan.2013. »

Dugo smo u braku, a ona je ista bila i prije 25 godina. Ništa se nije promjenilo vezano za sex.
Kada bi ja navaljivao na nju za više sexa, tad bi ona to "odrađivala" možda zbog mene ili naše veze.
A to ne želim i to bi bila patnja. Ako je iskrena, ona kaže da joj nije do nikakve promjene. Ona zna reći da čovjek nema potrebu tražiti nešto, ako mu ništa ne fali. Time malo i mene pecne. Ja znam da ona podsvjesno razmišlja o tome o tome kako ja zadovoljim glad za sexom. Ali baš zato sam se zarekao da joj nikada neću reći da mi nije do toga, ili da sam umoran. Kad smo već kod promjena nije ni meni do nekih promjena. S jednom ženom, koja je udana
(muž joj pije, ne pipne ju po mjesec i više dana) viđam se već duže vrijeme. Odprilike jednom tjedno, zavisi od situacije, da li može izaći i ona i ja.
    Nije da ju ne zanima moja potreba za više sexa, nego onda ja vidim da je to samo radi mene. Da njoj u tom trenutku nije do toga. Točno to osijetim jer se ne može opustiti, na neki način postane nervozna.A kada je to sex iz očite želje oboje onda je to sasvim nešto druačije.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #14 poslato: 09:21:01, 14.Jan.2013. »

Što se tiće osječaje osječaja krivice, mislim da ju sada više ni nemam. Jer svoju suprugu s ničim ne zapostavljam. Ni u jednom pogledu. Pokazujem joj da ju volim, svakodnevno, ne omlovažavam zbog ničega, ako joj treba pomoći tu sam, financiski takođe  ne trošim na druge a da njoj nedostaje.
   To što se ja ponekad izgubim na par sati, za koje nađem neko opravdanje. Mislim da ne znači ništa. Ostalo sam vrijeme s njom jer ne odlazim u kavane i tamo ostajem čitavo popodne.
   Malo sam čitao one teme što su žene pisale psiholozima za pomoć. Mislim da je to prevara u stopostotnom i užasnom obliku. Jer tako maltretirati, ponižavati, zapostavljati, iskorištavati i smatrati ženu sexualnim objektom je
nisko. Djelom zbog takih stvari svoju situaciju ni ne smatram prevarom, nego nekom vrstom fizičke potrebe.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #15 poslato: 11:17:49, 14.Jan.2013. »
Mnogo je takvih zena koje imaju potrebu ali i sam sam imao mogucnost da mogu ukoliko zelim i znam za neke primere bas kao i kod tebe medjutim nisam nikad i uvek se pitam sta mi to treba. Verujem da cu posle 25 tj 15 godina braka razmisljati tako jer verujem da te to uzbudjuje sada cini zadovoljnim utjece na tvoj odnos sa zenom itd itd. Dobro je dok to ide kako ide zadovoljne sve strane, zadovoljavas svoje potrebe za   drugim zenama, sexom i poboljsavas sex sa zenom pa opet zadovoljavas zenu koja je zapostavljena, ona je sretna, njen brak je sada bolji i tako kad sve saberes ima mnogo pozitivnih stvari ako gledas pozitivno i ja to pozdravljam jer svi su srecni i zadovoljni. Imam primer iz komsiluka, muz pijanac, zena bila sa nekim iz opstine, on joj posle pretio-ljubavnik, ona se otrovala solnom kiselinom i umrla posle 10 dana. Njen muz meni pricao da ce ga ovo ili ono ali od toga nema nista a on je i dalje pijanac itd itd. Hocu da kazem da pazis sta radis a verujem da znas sta radis, mislim da je tvoja zena dobra jer da nije sad nebih bio ovde. Iskreno mogu i ja sad tj vecina nas nego uvek se pitam sta mi to treba za 5min sexa. Mozda adrenalin ili sta vec, neznam. Sve sam probao, i nisam za to da se zene ponizavaju u bilo kom pogledu ili sexu ukoliko one to ne zele ali mogu ti reci da je tema interesantna. Znam licno par zena kod kojih imam prolaz samo samo ne zelim da se upustam u to. Svaka ima problem kod kuce npr muz stariji od nje preziveo dva mozdana pola covek pola biljka, njoj je potreban muskarac, ja nju razumem ali nemam trenutno stomak za to, mi smo dobri ali ja dalje od toga ne idem ali mogu ako hocu, to je jedan od primera a imam jos jedan ali me mrzi da pisem. Jesam za to da takve zene razumem ali trenutno ne razmisljam o tome. Poznajem vl.motela koji svaki dan ima dnevne odmore i tu dolaze ljudi sa strane i tu se sastaju obave posao i svatko u svom pravcu itd itd. Ne osudjujem te vec sam sve dobro izanalizirao i nadam se da sam blizu onog sto si ocekivao od nekog od nas. Bolje da sa nama podelis neke stvari nego sa prijareljem inace ja mu vise nebih verovao cudi su ljudi i njihovi interesi i ostale stvari.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #16 poslato: 11:19:34, 14.Jan.2013. »

Dosta dugo sam razmišljao da li da iznesem svoj slučaj ovako u javnost. Prevagnilo je to što u ovo doba oskudice,
umjesto da se supružnici drže zajedno i budu jedno drugome podrška i potpora, oni jedno drugo uništavaju.
  Da li je to zbog pomanjkanja ljubavi, zlobe, ne znanja izaći iz situacije. Tamo neke priče kako je debljina uništaila brak, mislim apsurdi.
  Zato me zanimalo kako će pojedinci reagirati na moju istinu. Ja samo mogu reči da živimo dosta skladno, ne radim, pa sam dosta vremena kod kuće ili u ribolovu. I supruga ima godišnju kartu, volimo ljeti zajedno otići na par dana na jezero. Opčenito mi djeluje dosta opušteno i sretno.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #17 poslato: 11:27:46, 14.Jan.2013. »
Razumem te skroz i verujem da je cuvas i pazis jer znas da bih je ti povredilo a pregurali ste zajedno 25 godina i bilo bih ti je zao i da je ostavis, njoj je dobro sa tobom i gde sad da se rasurate zbig neceg. Bolje da j...s neku drugu nego da maltretiras svoju zenu. Imam kolege i kazem mu uvek Zeni se pa j..i nju a ne mene itd itd a tu ima istine. Mislim da sam te skontao i da ti je lakse izneti ovde  svoje slatke muke nego se dokazivati pred nekim ponizavajuci svoju zenu. Ovde smo svi inkognito ali zajedno prolazimo kroz tvoje iskustvo. Kod nas imas na autoputu devojke i zene za 1000 -2000 din otreses i vise je nevidis, ne strepis i ostalo a ja nisam niti to uradio kad mene to ne zanima. Nadam se da i je sad lakse.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #18 poslato: 11:48:04, 14.Jan.2013. »

Da ima svakakvih priča i primjera, ja sam se u to upusti isključivo jer mi je falilo sexa. Sve osim količine sexa u mom braku dosta dobro funkcionira (dogovaramo se ja i žena i bude kako ona želi) šalim se. Ova druga naravno zna da sam oženjen, sreli smo se slučajno na cesti.Htjela je pobječi od muža, krenula je s djetetom svojima, ali joj je u međuvremenu majka poručila da se ne pojavljuje. Tako je na pola puta na jednoj autobusnoj čučala i plakala. Ja ju vratio kući, poslije se našli nakavi . I od onda se viđamo. Ona je sada smirena i razborita, ne stvara nikakve probleme. Tipa, zivkanja na mob, čak ni poruke ne šalje.Imamo  svoj način kako stupamo u kontakt, kad možemo i to ide.
  Misliš da su to godine braka, ne. I u početku braka sam o tome razmišljao, ali nisam želio u to se upuštati. Jer sam mislio da će me proči ta želja. Ali sam vidio da sam samo zbog toga nervozan, ne zadovoljan životom. Zato sam odlučio probat nači nešto. Bojao sam se jedino sebe da se nebi zatelebo u neku drugu. Sada znam da to ne mogu jer i pored ovakog života volim samo svoju suprugu. Inače sam odgojen tako da poštujem žene kao nežne osobe i tako se prema njima odnosim.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #19 poslato: 12:00:21, 14.Jan.2013. »

Da drago mi je da netko razumije, a ne da odmah osuđuju i vrjeđaju.
To što kažeš za žene uz auto-cestu, to ne radim. Ne želim da suprugu i sebe ugrozim nekom bolesti.
I kada tražim neku ženu, to nije prva na koju naiđem i pogotovo ne odmah. Imam prilike i to moja žena zna za par njih da su se na neki način nudile. Ali ja ne želim jer bi sutra ako nebi mogao doći do nje, zvala na telefon i takve stvari. T da radim ispred njenog nosa, to bi bilo ponižavanje i ne bi išlo. A ova je 15-ak km udaljena, ne poznaju se osobno.

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000