Po čemu žene skuže prevaru

• Odgovora: 36
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 46
  • Pol: Muško
Odg: Po čemu žene skuže prevaru
« Odgovor #20 poslato: 12:21:57, 14.Jan.2013. »
Ne ok je to, mislim ono sto bih ja hteo nemam sanse ali nikad ne reci nikad ipak nisam njen nivo a zena sa problemom ima svugde bas kao iz tvog primera. Sa godinama u braku normalno je da dolazi do nekih drugih momenata, kapiram to ali sto sam upoznao zena ovako privatno i kroz druzenje sve uglavnom imaju problem ili sa sobom ili sa supruznikom ili sa brakom i ondah se pitas sta mi to treba. Imam rodjaku stariju od mene, ima epilepsiju, nije udavana, sa zivcima je tanka pije lekove uglavnom sto dalje od nje. Upoznala je coveka u gradu kupujuci nesto i sad on misli ima ribu sa strane, stvarno je zgodna i lepa ali nema srece, ona mislim na nju. Dusevni bolesnik. Vidjali se neko vreme i bilo je njoj super sad nije uhvatilo je njeno itd hocu reci zao mi tog coveka, on misli da ona radi a ona penzionisana rano zbog bolesti, nema pojma kakva je itd. Jednom sam bio sa njom kad je imala napad pa ti je strasno, uplasio sam se. Dobro je kad se.oboje kapirate i pazite.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #21 poslato: 12:25:11, 14.Jan.2013. »
Kad je vec tako sto dalje od kuce to bolje i nikakvi kontakti tipa preko prijatelja ili nekog vec totalno netko tko nema veze sa vasim zivotima ti bolje znaci sigurnije.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #22 poslato: 13:07:23, 14.Jan.2013. »

Da svašta ima na svijetu.
Interesantno da mi jedno drugo ne ispitujemo o kući.
Samo mi je jednom prilikom rekla da je uz mene našla mir, spokoj i smisao života. Da kod kuće ima mira jer mu ona
 ne zvoca za njegova pijanjčenja i bančenja ni novce, pa ni on nju ne tuče ni ne maltretira kao prije. Jednom mjesečno kad mu se prohtje izdrži ga na 5 minuta "da se isprazni u mene". Tako ona naziva njihov sex.
Vrijeme koje nismo proveli u ljubavi, izgubljeno je vrijeme.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #23 poslato: 13:15:50, 14.Jan.2013. »
To je to, uneo si mir u njihov dom, dodirni me sveti covece, znas scenu iz filma Rane. To je dobro sto za privatne stvari i ne pitate niti pricate, njoj je dobro pre je bila ocajna i u depresiji, brak se raspadao a sad ga ti prividno odrzavas. Mozda on i sumlja ali ga boli uvce jer ce on pre da zagrli flasu nego nju, verovatno mu se i ne dize pa kad sve sabere bolje je da cuti nego da se mesa mada nikad se nezna ranjen covek je opasan. Jednom sam bio kod zenine familije, nije da se posecujemo ali tada sam bio kod njih na rucku

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #24 poslato: 13:29:26, 14.Jan.2013. »
Imao sam posla a sad izgubi koncepciju. Uglavnom ona njega napusta ja ih smirujem on pijan a u vazduhu sranje. Ona je otisla sutra kad se on otreznio inace nije njemu do nje jer ima neku drugu ali jucer bih napravio cudo zbog nje jer je povredjen. Kakva je to snaga, nas tri jedva ga savladasmo. Jbg pijan, ocajan, depresivan a lud od sebe. Od tad vise u nikog nemam poverenja niti nekom verujem pa niti njemu jer povredjena osoba je opasn bez obzira sto nije u pravu. Ode ja sa teme, aj zdr..

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #25 poslato: 14:36:08, 14.Jan.2013. »

Ma ne vjerjem da nešto smnja jer kaže da rjetko kad je trezan, budi se sa 1,5 promila. Pitao sam ju još u početku zašto ju je tukao. Zato jer mu je zvocala i nije mu dala kad je htio. Tada ju je znao izmlatiti i izjebati čak i pred djetetom (dok je bilo malo). Sad mu ne zvoca, da mu i on sav u svom elementu. Njezini ju ne trebaju nazad, pa je on siguran da ona nema kud i da je zato s njim. Alkohol mu je več uzeo pamet ako je imao. On je stariji od nje 10 godina, ali ipak mlađi od mene 4 god..
Ovako je ona nježna i sitna (duplo manja od njega), on je sirovina koja nezna što propušta..
« Najnovija izmena:: 14:40:04, 14.Jan.2013. delhaj »

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #26 poslato: 14:57:40, 14.Jan.2013. »
Ma to sam naveo onako iz nekog mog iskustva inace nemam nista protiv ucinio si je sretnom, brak im funkcijonise kako treba, vise se ne brine zbog njega, ti zadovoljavas svoje potrebe, kad je dobro tebi dobro je i zeni i sve se lepo namestilo kako treba. Nisi ti jedini, to sto ja to trenutno ne upraznjavam neznaci da sam u pravu. Svakako zeni nebih bilo pravo da sazna a da se dogovorite i da ti ona npr da zeleno svetlo tebi nebih to tolik bilo zanimljivo kao sad. Sutra ja mogu tako da upadnem u neku vezu igrom slucaja sa zeljim za tim zato te razumem i ne osudjujem.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #27 poslato: 15:25:47, 14.Jan.2013. »

Ne vjerujem da bi dobio zeleno svjetlo, zato paim da ne sazna.
Jedno sam se vrijeme nalazio s jednom medicinskom sestrom. Ona kaže da mogu uzimati tablete i neću imati potrebu za sexom.  Ali onda ne bi imao volje ni kad žena hoče, ili bi se trebao dogovarai za određeni dan hoće li biti sexa ili ne.
Tako da je to odmah otpalo. Prvih par godina dok sam trpio i nisam imao nikog. Mislio sam da to nikad ni neću moći, da bi se prije rastao nego to napravio. Sada tek vidim da bi napravio grešku.
Hvala na razumijevanju. A stvarno niko ne zna šta mu nosi sutra.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • 46
« Odgovor #28 poslato: 20:09:14, 14.Jan.2013. »
Nema sta to je to, steta sto se.netko.sa.slicnim iskustvom nije javio da mali prokomentarise. Dobro je sto si to podelio sa.nama olaksao si sebe i nadam se nasao odgovor na tvoje pitanje. Verovatno da.bih to bio sok za zenu zato pazi i cuvaj sebe, sve u svemu svi zadovoljni i svima dobro.

*

Van mreže delhaj

• **
  • 298
  • 11
« Odgovor #29 poslato: 20:48:28, 14.Jan.2013. »

Znam da bi bio šok, pogotovo ako bi saznala koliko to godina traje. Ona vidi kako ja gledam žene u okruženju.
Kada prolazim pored neke dobre ja ne mogu da ne pogledam. Ona to nekad primjeti, ali ja njoj ni ne krijem da jastrašno volim žene. Znala je to i dok smo bili cura i dečko. Jednom mi je rekla da zna da sam ja izlazio sam ako ona nije mogla, jer je bila dosta mlada. Ja joj nisam prvi dečko, imala je neka iskustva ali ne baš lijepa. Makar sam tako živio, več makon dva mjeseca sam svojoj majci rekao da sam našao djevojku koju ću ženiti.
 Da i ja bi volio da se još neko uključi u našu diskusiju. Da ispriča možda svoju priču.  Možda još hoče.

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000