Prevara u braku?

• Odgovora: 95
Stranice: « 1 ... 6 7 8 9 10 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Prevara u braku?
« Odgovor #70 poslato: 17:09:50, 01.Jun.2009. »
Isto vazi i za Cor Serpentis, bez provociranja jer to nije u skladu sa pravilnikom foruma.

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
« Odgovor #71 poslato: 17:35:36, 01.Jun.2009. »
Moje skromno misljenje - nije jasno zasto je do te mere neprihvatljivo prihvatanje razlicitih pogleda na svet...malo vise tolerancije za razlicito nikad nije na odmet

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #72 poslato: 17:52:51, 01.Jun.2009. »
Hmmm, nisam primetila da sam te negde vredjala, Cor Serpentis  (rzm)
~Sunshine~

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #73 poslato: 20:45:51, 01.Jun.2009. »
Cor, nisam ljut napisao samo ono sto mislim a vidim da mi nisi nista odgovorila na ono sto sam napisao.

Moje skromno misljenje - nije jasno zasto je do te mere neprihvatljivo prihvatanje razlicitih pogleda na svet...malo vise tolerancije za razlicito nikad nije na odmet

Vidis, ovde niko nije prekorio njen stav i to je ok jer mozda i neko od nas tako misli ali da je prevara moralno nikad ne moze biti...

*

Van mreže Cor Serpentis

• *
  • 24
  • 1
« Odgovor #74 poslato: 20:52:06, 01.Jun.2009. »
U nekim nasim selima nije moralno brijti noge i cupati brkove. Al posto je moral u pitanju-necemo ih ni cupati :D

Na koje pitanje ti nisam odgovorila?
moja natalna
Ko hoce da dozivi cudo, ne sme zgaziti na stazi mrava, ne sme kamenom ptice da tuce, jer od dvoraca gde cudo spava, ta nezna bica cuvaju kljuce...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #75 poslato: 20:54:47, 01.Jun.2009. »
Citat
U nekim nasim selima nije moralno brijti noge i cupati brkove.

Ti si neozbiljna  :D

*

Van mreže Cor Serpentis

• *
  • 24
  • 1
« Odgovor #76 poslato: 21:00:49, 01.Jun.2009. »
Ja sam realna :D  (mah:mah)
moja natalna
Ko hoce da dozivi cudo, ne sme zgaziti na stazi mrava, ne sme kamenom ptice da tuce, jer od dvoraca gde cudo spava, ta nezna bica cuvaju kljuce...

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #77 poslato: 22:19:50, 01.Jun.2009. »
Cor, nisam ljut napisao samo ono sto mislim a vidim da mi nisi nista odgovorila na ono sto sam napisao.

Vidis, ovde niko nije prekorio njen stav i to je ok jer mozda i neko od nas tako misli ali da je prevara moralno nikad ne moze biti...

Generalno ovo je jedna vrlo skliska tema...moj stav je ne sudi, da ti se ne bi sudilo...a bejah u najvecoj meri isprovocirana odredjivanjem osobe na osnovu njenih razmisljanja...mislim da je @decko rekao  amoralna...ja zastupam stanoviste da svako sebi kapu kroji i kakvu skroji takvu nosi.
Do skora bih u potpunosti stala iza stava da je prevara neminovno los cin..vise nisam sigurna da je to tako...izmedju ostalog zato sto niko ne moze znati sta je ono sto nekoga motivise da bilo sta uradi.
Tu prvenstveno mislim na to da vecina ljudi to ne radi da bi povredila nekoga, vec da u takve akcije ide iz razloga sto im u samom odnosu nesto bitno nedostaje. Mozemo uci u raspravu da li bi bilo postenije u situacijama kada se odnos pokvari lepo potpisati razvod i zavrsiti sa tim, ali mislim da se ovde polazi od posledica, a ne od uzroka.A kada bi se zapravo svaki los period zavrsavao razvodom, vise niko ne bi bio u braku.
Moze se cak ukljuciti i biologija i pitanje da li su ljudi po prirodi monogamna vrsta.

I da, sve i da krenem od jedne od mojih takodje omiljenih...ne cini drugima ono sto ne bi voleo da oni tebi rade...najprirodnije pitanje koje sledi je zasto bi meni smetalo da me neko sa kim sam u vezi prevari...a onda se na to moze nadovezati i pitanje sta je moj deo odgovornosti za to sto je neko sa kim sam ja u vezi usao u pricu sa nekim drugim..i tako, ostaje cini mi se na kraju mnogo vise pitanja, nego sto se na pocetku cinilo...

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
« Odgovor #78 poslato: 22:52:20, 01.Jun.2009. »
ok evo ja vise necu da ucestvujem u temi kako ne bi izaslo na veliko ali samo nesto da porucim cor serpentis

slusaj, frustrirana si ti jer ti fali ono sto sam ti napisao a ja sam uvek cool  (bp)

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #79 poslato: 22:58:59, 01.Jun.2009. »
Citat
U nekim nasim selima nije moralno brijti noge i cupati brkove. Al posto je moral u pitanju-necemo ih ni cupati

Ali ja sam navela gore da ok, ima takvog morala, koji je varijabilan, i zavisi od mesta, vremena, itd... Ali imas norme koje ostaju iste i nepromenjene vekovima! Kao npr. prevara... Koliko ja znam, svuda i oduvek je nemoralna.
~Sunshine~

Stranice: « 1 ... 6 7 8 9 10 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000