Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu

• Odgovora: 38
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« poslato: 18:38:35, 28.Feb.2009. »
Da li bi voljeli da vam astrolog ama bas sve kaze?Zamislite da ste u srecnom i skladnom braku a on,tj.astrolog vidi sa sigurnoscu da cete imati vise od jednog braka u zivotu...?!?Ili bilo sta slicno...Ja zelim bezrezervnu iskrenost.ali koliko treba kvariti sadasnjost sa necim nadolazecim,manje lijepim...Moze li se sa sigurnoscu odrediti psiholoski profil klijenta da bi astrolog odredio u kolikoj mjeri biti iskren?A opet cemu te konsultacije ako me nece pripremiti i za to lose?Da li svi zele cuti samo ugodne i lijepe,obecavajuce stvari?!

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #1 poslato: 16:31:03, 01.Mar.2009. »

Ti si napisala kao da je Astrolog neki prorok? A nije bas tako... *O*
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 14:29:33, 02.Mar.2009. »
Ni u ludilu ne mislim o njima kao prorocima,pa to su ljudi nauke.Mozda ti nisi skontala o cemu zelim diskutovati sa vama?!>Zavisi  s koliko njih si imala "susrete"...A navela sam ono po pitanju braka jer mi je svako od njih rekao da se to vise od jednog braka sa sigurnoscu vidi i zna...Vjerovatno iskusni i dobro potkovani da,ali zato i mislim da li tako nesto reci osobi kojoj trenutna situacija ni ne nagovjestava tako nesto...

*

Van mreže my sun

• *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 16:27:54, 02.Mar.2009. »

ne znam gde su granice astrologije ali treba analizirati i lose i dobro

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 16:38:01, 02.Mar.2009. »
Ne sumnjam ja da kvalitetan astrolog vidi i analizira i dobro i lose ali pitam koliko i sta reci.Mi im se obratimo ocekujuci totalnu iskrenost.oni nesto presute i kada nas to snadje kontamo da taj nije imao pojma???Ili ovaj moj ruzni dozivljaj...Prije 4-5 godina obratim se jednom poznatom i priznatom astrologu imajuci problema i dilema.On mi u toku razgovora kaze da mi sljedece ljeto umire otac.Evo sad 4-5 godina nakon tog razgovora otac mi je,hvala Bogu,jos ziv.A ima i kontra primjera,kada ne kazu nista to lose a tebi se zivot pocne rusiti iz temelja nakon par dana od konsultacija s njim.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #5 poslato: 15:39:30, 03.Mar.2009. »
Ni u ludilu ne mislim o njima kao prorocima,pa to su ljudi nauke.Mozda ti nisi skontala o cemu zelim diskutovati sa vama?!>Zavisi  s koliko njih si imala "susrete"...A navela sam ono po pitanju braka jer mi je svako od njih rekao da se to vise od jednog braka sa sigurnoscu vidi i zna...Vjerovatno iskusni i dobro potkovani da,ali zato i mislim da li tako nesto reci osobi kojoj trenutna situacija ni ne nagovjestava tako nesto...

Ako zna da ce doci do drugog braka onda zna i ko ce biti tvoj bracni partner ?
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 18:15:42, 03.Mar.2009. »
Da li si bas mislila da zna ko ce biti ili kakav ce biti???To-ko-meni zvuci kao da bi trebao reci ime i prezime,ili...????

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #7 poslato: 13:28:40, 04.Mar.2009. »
Nisam mislila na iime i prezime ali tacno da moze da kaze koji ce biti znak podznak, gde mu je Mesec?
Kepler

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 16:52:47, 04.Mar.2009. »
Nisam sigurna ni u to.A citala sam na drugom sajtu o odredjivanju imena buduceg bracnog partnera.Ja znam za dobre "opise" izgleda,zanimanja,nacina upoznavanja i tome sl. ali jos mi se nije desilo da mi neko kaze da ce biti tog i tog znaka i podznaka.Jel to zaista moze???

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #9 poslato: 18:32:20, 04.Mar.2009. »
Da li bi voljeli da vam astrolog ama bas sve kaze?

Ako je Astrolog kao vecina ovih na nasim prostorima, neka hvala. Neka znanje cuva za sebe  :)
Ne kazem to iz razloga jer se plasim sta ce da kaze nego mi debilno da slusam koliko neko ne zna... ponizavajuce.
E sad "ama bas sve kaze" - cim se bude sa sigurnoscu utvrdilo koliko i sta pravi Astrolog moze da kaze odgovoricu ti. Tj prvo bi trebalo da se zna koliko i sta zavisi od coveka tj njegove slobodne volje jer od toga zavisi odgovor na tvoje pitanje.

Zamislite da ste u srecnom i skladnom braku a on,tj.astrolog vidi sa sigurnoscu da cete imati vise od jednog braka u zivotu...?!?

E to su vec pravi Astrolozi...   ;D  Mudar, obrazovan i posten astrolog ne verujem da tako nesto moze da kaze. Druga je stvar sto bi ljudi hteli da je neko vidovita baba kurana.

Ja zelim bezrezervnu iskrenost.ali koliko treba kvariti sadasnjost sa necim nadolazecim,manje lijepim...

Nije mi jasno zasto kroz sve provlacis tu iskrenost? Pa valjda astrolog ne treba da bude lazov?
Astrolog treba da bude astrolog samo ako je zadovoljio kriterijume etike, obrazovanja, mudrosti pa i iskrenosti.

Moze li se sa sigurnoscu odrediti psiholoski profil klijenta da bi astrolog odredio u kolikoj mjeri biti iskren?A opet cemu te konsultacije ako me nece pripremiti i za to lose?

Vec sam rekao treba da bude iskren ali astrolog ima jedan jako tezak zadatak koji zahteva poznavanje psihologije i koji ne moze da odradi svaki astrolog a to je procena klijenta kome se tumaci natalna karta. Odnosno treba da proceni kojim tumacenjem nece narusiti psiholosku stabilnost osobe i na najlaksi nacin joj objasniti gde moze i gde treba da deluje.

Da li svi zele cuti samo ugodne i lijepe,obecavajuce stvari?!

Da. Svesno ili podsvesno.

A navela sam ono po pitanju braka jer mi je svako od njih rekao da se to vise od jednog braka sa sigurnoscu vidi i zna...Vjerovatno iskusni i dobro potkovani da,ali zato i mislim da li tako nesto reci osobi kojoj trenutna situacija ni ne nagovjestava tako nesto...

To su astrolozi koji zele slavu koristeci ljude kao zamorcice kako bi sebe proveravali sta mogu a sta ne.

ne znam gde su granice astrologije ali treba analizirati i lose i dobro

Naravno, samo ja sam malo vise da se skrene paznja na one aspekte gde moze da se deluje.

Nisam mislila na iime i prezime ali tacno da moze da kaze koji ce biti znak podznak, gde mu je Mesec?
Nisam sigurna ni u to.A citala sam na drugom sajtu o odredjivanju imena buduceg bracnog partnera.Ja znam za dobre "opise" izgleda,zanimanja,nacina upoznavanja i tome sl. ali jos mi se nije desilo da mi neko kaze da ce biti tog i tog znaka i podznaka.Jel to zaista moze???

Zna se sta moze a sta ne moze...

Stranice: 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000