Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu

  • Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #10 poslato: 19:07:11, 04.Mar.2009. »
Ok,zna se ali opet mi ne odgovori jel se stvarno vidi taj znak i podznak nekog drugog u mom natalu???
 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #11 poslato: 00:15:06, 05.Mar.2009. »
Ok,zna se ali opet mi ne odgovori jel se stvarno vidi taj znak i podznak nekog drugog u mom natalu???

Gde majke ti da ga vidis?
Opet kazem, ja ne vidim a cisto sumnjam da postoji astrolog koji to stvarno moze videti.
 

*

Van mreže Astro-girl

  • **
  • 490
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #12 poslato: 14:47:56, 05.Mar.2009. »
I ja mislim da ne moze takve stvari da se vide (*o*)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #13 poslato: 14:50:43, 05.Mar.2009. »
Ok,hvala,ja sam to pogresno skontala komentar od astro-girl,bas sam se zabezeknula,istina nikada mi nijedan od njih nije takve stvari ni rekao.Ipak smo mi u Rep.Srpskoj za puno toga uskraceni u odnosu na vas.Pa mi se moramo dobro namuciti da knjigu kupimo koju zelimo,ili ih narucivati postom sto je za mene najgora solucija,jednostavno to ne volim,nego uvijek vrebam kad ce ko put Bg pa da mi uzme nesto astrolosko. :(
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #14 poslato: 19:49:30, 22.Mar.2009. »
Podjimo od toga da je Astrolog zaista Astrolog i da nije kao vecina sa nasih prostora (cast malobrojnim izuzetcima), da ima znanja i iskustva, e u tom slucaju bih volela da mi sve kaze: i dobre i lose stvari. Nekako mi je lakse kada znam da mi se lose stvari dogadjaju sa 'astro-pokricem"  ;D, a i mogu da se pripremim da lakse preguram te poteskoce.
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #15 poslato: 20:49:19, 22.Mar.2009. »
Pa da,dobro bi bilo "pripremiti se" na lose,ali pisala sam o slucaju kada sam ja bila na konsultacijama,vjeruj kod osobe koja vazi za vrsnog astrologa i bavi se astrologijom 20ak godina,pa mi rece da mi do sljedeceg ljeta umire otac (te 2004 ili 2005.nisam vise sigurna) i ja sam se uz svu svoju snagu,vjeru i ono sto meni sluzi za takve stvari "pripremala" na to ali evo 2009.ljeto Gospodnje a moj otac,hvala Bogu jos ziv.A opet imala sam slucaj da me snaslo "nesto lose" samo mjesec nakon posjete astrologu a nista mi nije receno od toga.Ma,ja zaista imam iskustvo (mislim na kontakte sa dosta njih),ali jos uvijek mi nije jasno kako znati ko se pridrzava tih astroloskih kodeksa.I znam da nikada nisam pitala nekog "sarlatana" za nesto.Ne,mogu reci da od pet-sest-sedam njih svi su bili "zvucnog" imena i dugogodisnje prakse.Volim ja cuti i citati sve po pitanju astrologije ali zaista mi treba puno da "uvazim" svacije tumacenje.Iako,hvala Bogu manje mi je ruznih iskustava od dobrih.Ali voljela bih znati dokle ide ta njihova iskrenost jer ja se obicno i obracam u nekim dilemama,teskocama,i sl. pa ne zelim da placam "utjehu" radi nekog kodeksa.Ne zelim imenovati nikog od njih u koga sam se razocarala,ali uvijek bi pohvalila onog ko mi je to kvalitetno "odradio".
 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #16 poslato: 17:33:52, 23.Mar.2009. »
Podjimo od toga da je Astrolog zaista Astrolog i da nije kao vecina sa nasih prostora (cast malobrojnim izuzetcima), da ima znanja i iskustva, e u tom slucaju bih volela da mi sve kaze: i dobre i lose stvari. Nekako mi je lakse kada znam da mi se lose stvari dogadjaju sa 'astro-pokricem"  ;D, a i mogu da se pripremim da lakse preguram te poteskoce.

U svakom slucaju sam vise za psiholosku astrologiju jer se ostavlja veca mogucnost slobodne volje. Po mom misljenju u astrologiji je najbitniji uticaj slobodne volje jer nam onda astrologija pomaze a vidovnjastvo ne daje nikakav doprinos cak moze i da te unazadi.

Pa da,dobro bi bilo "pripremiti se" na lose,ali pisala sam o slucaju kada sam ja bila na konsultacijama,vjeruj kod osobe koja vazi za vrsnog astrologa i bavi se astrologijom 20ak godina,pa mi rece da mi do sljedeceg ljeta umire otac (te 2004 ili 2005.nisam vise sigurna) i ja sam se uz svu svoju snagu,vjeru i ono sto meni sluzi za takve stvari "pripremala" na to ali evo 2009.ljeto Gospodnje a moj otac,hvala Bogu jos ziv.A opet imala sam slucaj da me snaslo "nesto lose" samo mjesec nakon posjete astrologu a nista mi nije receno od toga.Ma,ja zaista imam iskustvo (mislim na kontakte sa dosta njih),ali jos uvijek mi nije jasno kako znati ko se pridrzava tih astroloskih kodeksa.I znam da nikada nisam pitala nekog "sarlatana" za nesto.Ne,mogu reci da od pet-sest-sedam njih svi su bili "zvucnog" imena i dugogodisnje prakse.Volim ja cuti i citati sve po pitanju astrologije ali zaista mi treba puno da "uvazim" svacije tumacenje.Iako,hvala Bogu manje mi je ruznih iskustava od dobrih.Ali voljela bih znati dokle ide ta njihova iskrenost jer ja se obicno i obracam u nekim dilemama,teskocama,i sl. pa ne zelim da placam "utjehu" radi nekog kodeksa.Ne zelim imenovati nikog od njih u koga sam se razocarala,ali uvijek bi pohvalila onog ko mi je to kvalitetno "odradio".

Svi moraju da znaju da astrolog nije svemoguc a drugo taj sto ti je rekao za oca pojma nema cim moze tako da lupa.
Naravno da astrologu nesto moze da promakne....  zar mislis da u masi simbola nece?
Mislim da se vise treba osloniti na psiholosku stranu astrologije jer cemo mozda i pre razumeti nesto sto nam se desava.
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #17 poslato: 19:55:23, 23.Mar.2009. »
Ja inace volim i psihologiju ali ne znam ko to moze da odoli(pogotovo mi zene) u tim razgovorima i konsultacijama a da ne pita nesto mimo toga.Bas zbog izvanrednog "citanja" psiholoskog profila ja sam se i "zagrijala" ovoliko za astrologiju ali kako sam citala o njoj sve vise,pa kako sam krenula s tim "obracanjima" astrologu,zbog nekih koji su me zaista fascinirali sa opisom nekoga i necega,pocela sam u njoj traziti "odgovor za sve".Ne znam shvatate li me kako treba,ali hocu reci da kada nas zivot dovede na neke raskrsnice,pa nas baci u dileme,pa ne zelis "kiksnuti",onda zaista dobro dodju te konsultacije sa dobrim i iskrenim astrologom.Zasto si ne "izvuci" savjet iz zvijezda,zasto ne pitati gdje moze nesto ako to zelis,ili bilo sta u svrhu rjesavanja necega sto nas mori,a narocito kada je covjek pred izborom izmedju dvije ili tri mogucnosti necega...ne ocekujem nikada "cudo" od astrologa samo iskrenost,a naravno da je opet na nama koliko to uvaziti.Jer nekada eto "lupe" svasta a nekada sam stekla utisak da mi nije htio reci to sto me posle zadesilo.Zato sam i pitala ima li u njihovom kodeksu nesto za "ogranicavanje" iskrenosti ili je pozeljno biti iskren do kraja,bar onoliko koliko on ili ona tada vide?!
« Najnovija izmena:: 20:00:36, 23.Mar.2009. Lea »
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #18 poslato: 23:26:15, 23.Mar.2009. »
Ja inace volim i psihologiju ali ne znam ko to moze da odoli(pogotovo mi zene) u tim razgovorima i konsultacijama a da ne pita nesto mimo toga.Bas zbog izvanrednog "citanja" psiholoskog profila ja sam se i "zagrijala" ovoliko za astrologiju ali kako sam citala o njoj sve vise,pa kako sam krenula s tim "obracanjima" astrologu,zbog nekih koji su me zaista fascinirali sa opisom nekoga i necega,pocela sam u njoj traziti "odgovor za sve".Ne znam shvatate li me kako treba,ali hocu reci da kada nas zivot dovede na neke raskrsnice,pa nas baci u dileme,pa ne zelis "kiksnuti",onda zaista dobro dodju te konsultacije sa dobrim i iskrenim astrologom.Zasto si ne "izvuci" savjet iz zvijezda,zasto ne pitati gdje moze nesto ako to zelis,ili bilo sta u svrhu rjesavanja necega sto nas mori,a narocito kada je covjek pred izborom izmedju dvije ili tri mogucnosti necega...ne ocekujem nikada "cudo" od astrologa samo iskrenost,a naravno da je opet na nama koliko to uvaziti.Jer nekada eto "lupe" svasta a nekada sam stekla utisak da mi nije htio reci to sto me posle zadesilo.Zato sam i pitala ima li u njihovom kodeksu nesto za "ogranicavanje" iskrenosti ili je pozeljno biti iskren do kraja,bar onoliko koliko on ili ona tada vide?!

Ja te apsolutno shvatam  :).
I sto kazes, nekako je nama zenama teze da se ogranicimo samo na psiholosku astrologiju. Itekako moze da pomogne savet dobrog astrologa kada se nadjemo na nekoj zivotnoj prekretnici. Samo, najteze je u moru astrologa i "astrologa" pronaci pravog profesionalca. Ja to jos nisam uspela  (*o*)
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #19 poslato: 00:13:51, 24.Mar.2009. »
Ja sam "bila" sa vise njih i kazem ima zaista kvalitetnih ljudi (i zena),ali najgore je kad i medju onim bas eminentnim nadjes osobu koja stvarno nije za to.Nikada se nisam obratila nekom o kome ne formiram neko svoje misljenje i "provjeru" kvalifikacija ali ima svega,ima...Ma kao i u svakom poslu.Pa ljudi kupuju doktorske diplome i sutra idu "lijeciti"nekoga a da ne bude i medju astrolozima "laznjaka".Samo osobe koje sve olako primaju srcu i grcevito se hvataju za necije rijeci moraju zaista biti oprezne po tom pitanju,puno oprezni da sami sebi ne uniste zivot zbog necijeg "kiksa".
 


Stranice: « 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
17 Odgovora
6606 Pregleda
Najnovije: 19:54:19, 19.Nov.2009.
Nale 83
18 Odgovora
4229 Pregleda
Najnovije: 14:11:07, 09.Jan.2010.
Ina
1 Odgovora
1090 Pregleda
Najnovije: 23:01:11, 19.Okt.2013.
dvostruka djevica