Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li astrolog treba da bude 100% iskren kada tumači kartu
« Odgovor #20 poslato: 01:22:56, 24.Mar.2009. »
Ja sam "bila" sa vise njih i kazem ima zaista kvalitetnih ljudi (i zena),ali najgore je kad i medju onim bas eminentnim nadjes osobu koja stvarno nije za to.Nikada se nisam obratila nekom o kome ne formiram neko svoje misljenje i "provjeru" kvalifikacija ali ima svega,ima...Ma kao i u svakom poslu.Pa ljudi kupuju doktorske diplome i sutra idu "lijeciti"nekoga a da ne bude i medju astrolozima "laznjaka".Samo osobe koje sve olako primaju srcu i grcevito se hvataju za necije rijeci moraju zaista biti oprezne po tom pitanju,puno oprezni da sami sebi ne uniste zivot zbog necijeg "kiksa".

Mislim da je dobra varijanta za koju sam se ja odlucila: naucicu po nesto o astrologiji (moram priznati solidno mi ide savladavanje iste  :-[ ) pa cu se posle odluciti za nekog astrologa i otici na tumacenje. A zatim cu da iskontrolisem pra stvari koje su mi recene...i etoo  ;D

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #21 poslato: 15:36:39, 24.Mar.2009. »
To jeste ok,i ja godinama citam o istoj,ucim,upijam,ali zaista se trudim biti realna po tom pitanju i na vaznu konsultaciju idem kod ljudi koji se dugo,dugo bave s tim.Pa meni sada izgleda da znanje o astrologiji nema kraja,kako onda pomisliti da za par godina covjek upije vise nego neko za 20ak,30ak godina bavljenja istom.Cak i pored velike ljubavi,zanimanja,citanja,jednostavno potrebno je puno vremena za puno znanja.Nauka bez kraja...

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #22 poslato: 16:40:22, 24.Mar.2009. »
I neznam kako ti ali meni se cini da sto vise i duze ucim, sve manje znam  (*o*) !

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #23 poslato: 16:47:14, 24.Mar.2009. »
ne znam ko to moze da odoli(pogotovo mi zene) u tim razgovorima i konsultacijama a da ne pita nesto mimo toga.

Onda ti ne treba astrolog nego vidovnjak.

Bas zbog izvanrednog "citanja" psiholoskog profila ja sam se i "zagrijala" ovoliko za astrologiju ali kako sam citala o njoj sve vise,pa kako sam krenula s tim "obracanjima" astrologu,zbog nekih koji su me zaista fascinirali sa opisom nekoga i necega,pocela sam u njoj traziti "odgovor za sve".

E pa to je vec problem drustva i onih ljudi koji zele uz pomoc astrologije da postanu bogati a ne da iskreno nekom pomognu.

vede na neke raskrsnice,pa nas baci u dileme,pa ne zelis "kiksnuti",onda zaista dobro dodju te konsultacije sa dobrim i iskrenim astrologom.Zasto si ne "izvuci" savjet iz zvijezda,zasto ne pitati gdje moze nesto ako to zelis,ili bilo sta u svrhu rjesavanja necega sto nas mori,a narocito kada je covjek pred izborom izmedju dvije ili tri mogucnosti necega..

Npr od mene nisi trazila izbor nego kako ce nesto biti? Kao da sam ja vidovit.

ne ocekujem nikada "cudo" od astrologa samo iskrenost,a naravno da je opet na nama koliko to uvaziti. Jer nekada eto "lupe" svasta a nekada sam stekla utisak da mi nije htio reci to sto me posle zadesilo.Zato sam i pitala ima li u njihovom kodeksu nesto za "ogranicavanje" iskrenosti ili je pozeljno biti iskren do kraja,bar onoliko koliko on ili ona tada vide?!

Za iskrenost sam vec objasnjavao na prethodnoj strani.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 16:48:05, 24.Mar.2009. »
Hahaha,tako nekako...Najgore od svega sto ima "suprostavljanja" tvrdnji i misljenja.Za pocetnike jako zbunjujuce ali opet na nama sta cemo "usvojiti" kao ispravno.Bilo bi divno da svi isto misle,isto tvrde,isto pisu i mi bi to sad pa sad "sazvakali".Ovako ... lutanja su pred nama...ali ima i to svoju draz.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #25 poslato: 17:03:01, 24.Mar.2009. »
I da zakljucim: nije mi tesko lutati ovim astro vodama jer se medju nama desila ljubav na prvi pogled. A i godine ucenja i rada su predamnom, tako da...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 22:25:53, 26.Mar.2009. »

U sustini bitno je izvuci informaciju koja nam moze pomoci. A ucimo dok smo zivi...

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #27 poslato: 21:56:57, 11.Dec.2009. »
Da li bi voljeli da vam astrolog ama bas sve kaze?Zamislite da ste u srecnom i skladnom braku a on,tj.astrolog vidi sa sigurnoscu da cete imati vise od jednog braka u zivotu...?!?Ili bilo sta slicno...Ja zelim bezrezervnu iskrenost.ali koliko treba kvariti sadasnjost sa necim nadolazecim,manje lijepim...Moze li se sa sigurnoscu odrediti psiholoski profil klijenta da bi astrolog odredio u kolikoj mjeri biti iskren?A opet cemu te konsultacije ako me nece pripremiti i za to lose?Da li svi zele cuti samo ugodne i lijepe,obecavajuce stvari?!

ja s obzirom da sam jako znatizeljna bih volela, e sad ako proceni neki los dogadjaj bilo da je to zdravlje, ljubav itd... mislim da ce pravi astrolog naci adekvatan nacin na koji ce mu reci, upozoriti-ne uplasiti.mislim da moze na osnovu psiholoskog profila da nadje nacin da ga upozori-ipak ne reagujemo svi na isti nacin

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #28 poslato: 13:06:02, 13.Dec.2009. »
ja s obzirom da sam jako znatizeljna bih volela, e sad ako proceni neki los dogadjaj bilo da je to zdravlje, ljubav itd... mislim da ce pravi astrolog naci adekvatan nacin na koji ce mu reci, upozoriti-ne uplasiti.mislim da moze na osnovu psiholoskog profila da nadje nacin da ga upozori-ipak ne reagujemo svi na isti nacin
Ne verujem da iko moze da vidi i sa sigurnoscu tvrdi nesto lose.Mnogi dozive strasne stvari cak i smrt a nemaju najgore aspekte!
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #29 poslato: 20:06:56, 19.Dec.2009. »
ne moze da tvrdi sa sigurnoscu ali ako je dobar astrolog i zna za konkretno pitanje sta da posmatra i kako da poveze moze da uputi na problem ako ga vidi, sto pomaze da se obazrivije i svesnije reaguje

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000