Musko/zenski odnosi

• Odgovora: 90
Stranice: 1 2 3 ... 10 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Musko/zenski odnosi
« poslato: 13:25:19, 02.Mar.2012. »
Trećina žena ne libi 
se da zaprosi muškarca
Emancipacija ili očaj, to još uvek nije izvesno

Ljubavna pravila su se promenila, pokazuje najnovije istraživanje lanca restorana Ti dži aj frajedejs (T.G.I. Friday’s) prema kom četvrtina mladih žena izlazi sa tri muškarca istovremeno, a gotovo trećina je spremna da zaprosi muškarca.
Čak 65 odsto žena pozvalo bi muškarca na sastanak, a četvrtina ispitanica rekla je da vole osećaj kontrole kada pozovu muškarca, dok je 27 odsto njih odgovorilo da tradicionalna pravila izlaženja više ne postoje.

Izvor

Zaprositi muškarca - da ili ne? Interesuje me vaše mišljenje.
I dalje mislim da je muškarac taj koji treba da zaprosi devojuku, a ne obrnuto. Smatram da (u mom slučaju) ovo nema veze sa emncipacijom, već više sa romantikom  :zaljubljena:

Šta mislite o devojkama koje preuzimaju inicijativu i da li vam se čini da su se uloge obrnule?
« Najnovija izmena:: 13:27:21, 02.Mar.2012. Nale 83 »

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
Odg: Musko/zenski odnosi
« Odgovor #1 poslato: 18:01:05, 02.Mar.2012. »
Sto se tice prilazenja muskarcu i poziva na sastanke tu nemam nista protiv iskreno (pre sam imala i nisam bila za to raspolozena ali posle jednog mog iskustva shvatila sam da ume da bude jako zanimljivo pa se vise i ne bunim po tom pitanju), s obzirom da su muskarci danas cini mi se "zavezani kao vreca", tako ih zovem nekad u sali  :D, ima izuzetaka naravno ali i primera koji potvrdjuju ovo moje pravilo.Jedino nisam za to da zena zaprosi muskarca, ipak se neka pravila znaju.Pre sam vise bila za to da musko treba da bude musko pa i po ovim pitanjima, sad sam malo promenila misljenje pa i svoje postupke.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #2 poslato: 20:40:25, 02.Mar.2012. »
Nema sanse, jos to da im olaksam. Neka rade fino svoj posao. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 17:05:15, 03.Mar.2012. »
A što bismo menjali uloge?  (*o*)

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 384
  • 34
« Odgovor #4 poslato: 22:56:20, 03.Mar.2012. »
 :) ni u šali
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #5 poslato: 14:05:28, 17.Avg.2012. »
Danas zena ocigledno mora da uzme sve sama u ruke. Muskarci se plase vezivanja, kad cuju zauvek, povraca im se.  ;D

E sad mi uopste nisu jasni  ;D
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #6 poslato: 14:10:53, 17.Avg.2012. »
Dajte molim vas  :roll: treba se znati ko je musko ,a ko zensko.Te moderne varijante,"savremena zena koja prilazi muskarcima,prva prosi i ostalo" mi se uopste ne dopadaju.TRadicionalna sam po tom pitanju.Volim kad me osvajaju,prvi traze kontakt,kad oni idu za mnom,a ne ja za njima.Ako nije u tanju da se pokaze kao muskarac,onda mi ni ne treba .Treba biti dama  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #7 poslato: 14:16:39, 17.Avg.2012. »
Dajte molim vas  :roll: treba se znati ko je musko ,a ko zensko.Te moderne varijante,"savremena zena koja prilazi muskarcima,prva prosi i ostalo" mi se uopste ne dopadaju.TRadicionalna sam po tom pitanju.Volim kad me osvajaju,prvi traze kontakt,kad oni idu za mnom,a ne ja za njima.Ako nije u tanju da se pokaze kao muskarac,onda mi ni ne treba .Treba biti dama  ;)

U prevodu,ne volis pi*ke  ;D Ko to danas voli.....

Danas se svasta naziva muskarcima......
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #8 poslato: 14:41:25, 17.Avg.2012. »
U prevodu,ne volis pi*ke  ;D Ko to danas voli.....

Danas se svasta naziva muskarcima......

Ma sto se mene tice,svako ima pravo na svoje poimanje svega,ali kada sam ja u pitanju,volem prave muskarce  ;) A ne da se ja smaram oko muvanja.Od kad je svijeta i vijeka,oni su lovci,jelte.
Ima zena pa vole da se osjecaju nezavisnim,modernim,dominantnijim,i ok je,postujem.Ali ja volim da se iskazem na isti nacin,samo u nekom drugim stvarima.A muskarac po mogucnosti,ozbiljan,zreo,mentalno jak i dominantan je ono sto mi treba  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #9 poslato: 15:33:04, 18.Avg.2012. »
Danas zena ocigledno mora da uzme sve sama u ruke. Muskarci se plase vezivanja, kad cuju zauvek, povraca im se.  ;D

E sad mi uopste nisu jasni  ;D
Ne slažem se. Možda niste na pravi način dozvolile muškarcima da budu dominantni i zbog toga to nije išlo...   (*o*)
Što se tiče one inicijative na početku nije strašno ako je devojka pokrenula, ali je strašno ako se ubrzo u tom odnosu ne okrenu uloge.

Stranice: 1 2 3 ... 10 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000