Brak prema horoskopu!

• Odgovora: 52
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Brak prema horoskopu!
« Odgovor #20 poslato: 12:02:29, 02.Avg.2012. »
Može li ovaj moj Saturn u škorpiji u petom polju kao vladar sedme kuće da simboliše dugu ljubavnu vezu mog supruga prije njegove veze sa mnom?

Moguce je.Ali vladar 7. u 5. govori o tome da se u brak ulazi iz ciste ljubavi,osoba je kreativna i dovitljiva,obicno ima sirok krug prijatelja,koji su uticajniji,i uglavnom osoba bude vrlo pozeljna u drustvu  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #21 poslato: 12:11:28, 02.Avg.2012. »
To je super :D Njegova 11. je moja 5. tako da je njemu vladar 1. u 11. i to Sa0Pl, Sa0So, Sa120asc i Sa60Mo, a Saturn mi i nije nešto društven, možda ima duga prijateljstva sa provjerenim ljudima ;)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #22 poslato: 12:52:02, 02.Avg.2012. »
To je super :D Njegova 11. je moja 5. tako da je njemu vladar 1. u 11. i to Sa0Pl, Sa0So, Sa120asc i Sa60Mo, a Saturn mi i nije nešto društven, možda ima duga prijateljstva sa provjerenim ljudima ;)

Moguce,ali su ti ljudi vjerovatno uticajni  ;)
Ovom mom je vrh 7. u Biku,Ve u 7. kuci,dakle partnerka bi mu trebala biti privlacna,zenstvena,finih manira.Negdje sam cula da se na osnovu planete vladarice 7. kuce,njenog polozaja,aspekata itd. moze utvrditi i ime partnera,makar priblizno.Pa bi njegova partnerka trebala da ima neko venericno ime.Haha i to se podudara sa mnom.Meni je Ve vladar Asc,a njemu 7. kuce  ;D Meni je vladar 7. kuce Ma,a njemu suvladar Asc (Skorpija u podznaku) haha.Ma(vladar moje 7.)0Ne opisuje njegovo ime.Moglo bi tu biti nesto  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #23 poslato: 12:57:29, 02.Avg.2012. »
Da, a za ime se gleda i njegova 3., a naša 9. kuća.

Moj će znači imati nekog staro ime saturnijansko, a 9. u vodoliji daje neko novo ime ili ime koje se završava na AN, Uran i Saturn, ima logike, vidjećemo...

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #24 poslato: 13:02:12, 02.Avg.2012. »
Da, a za ime se gleda i njegova 3., a naša 9. kuća.

Moj će znači imati nekog staro ime saturnijansko, a 9. u vodoliji daje neko novo ime ili ime koje se završava na AN, Uran i Saturn, ima logike, vidjećemo...

Mozda neko neobicno,modernije ime,koje naslijedio od pretka  ;)
Moja 9. u Blizancima,Me u Jarcu,opet 0Ne. Ime koje ukazuje na more,mornare,cuvara mora(Me0Ne),Me u Cap,pa je ime starije,vuce duzu istoriju.Jarac-gora,planina.Ima smisla  ;D Cemo da vidimo haha.
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #25 poslato: 13:26:49, 02.Avg.2012. »
Dobro mi rece, moram ga pitat kako mu se deda zove;-) a moj vladar 9. Ur 0Ju u strijelcu,znaci strano ime, ne, a njegovo je bas domace, moje je vise strano.Mada posto smo druge vjere, meni kao njegovo ime dodje strano,hehe.
« Najnovija izmena:: 13:34:21, 02.Avg.2012. bielenda »

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #26 poslato: 13:31:21, 02.Avg.2012. »
Dobro mi rece, moram ga pitat kako mu se deda zove;-) a moj vladar 9. Ur 0Ju,znaci strano ime, ne, a njegovo je bas domace, moje je vise strano.

Zamijenili ste se  ;D Mozda ime cije se znacenje odnosi na intelekt,slobodu.Mozda je ime neobicno,nesvakidasnje i podugacko  ;)
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #27 poslato: 13:38:34, 02.Avg.2012. »
7 slova, prilicno dugo;-) Da znaju kako o njima razglabamo odmah bi nas ozenili,hehe;-)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #28 poslato: 13:42:17, 02.Avg.2012. »
7 slova, prilicno dugo;-) Da znaju kako o njima razglabamo odmah bi nas ozenili,hehe;-)

Haha ma dobro je sto ne znaju,uobrazili bi se  ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #29 poslato: 13:49:49, 02.Avg.2012. »
Uuu, kako bi me bilo sramota, ni smuvali se nijesmo, a ja ga trazim po sedmoj kuci, a jos nije ni u petu u usao:-D
No dobro, gledala sam mu i posao, moja 12. u blizancima, vladar Me na 21 stepenu skorpije, stepen je strijelca,koji vladaju pravom, a advokatsko zanimanje je po meni merkurijansko, jer su stalno u pokretu i puno pricaju,a skorpija mi govori da je to privatan posao vezan za imovinu drugih ili kriminal...

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000