Brak prema horoskopu!

• Odgovora: 52
Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Brak prema horoskopu!
« Odgovor #10 poslato: 19:49:53, 01.Avg.2012. »
Uh, neka, ne bi vjerovala kakvu sam jos podudarnost nasla u natalu, pisacu ako sta bude. Svidja mi se sto njegov Mo u ribama pravi trigon sa mojim So. Ah...;-)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #11 poslato: 20:00:51, 01.Avg.2012. »
Uh, neka, ne bi vjerovala kakvu sam jos podudarnost nasla u natalu, pisacu ako sta bude. Svidja mi se sto njegov Mo u ribama pravi trigon sa mojim So. Ah...;-)

So i Mo u dobrom kontaktu idealni za fin brak  ;D J sa ovim svojim nemam tu nikakvog kontakta,ali zato imamo Mo0Mo  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #12 poslato: 20:08:03, 01.Avg.2012. »
Nema pravila, gledala sam sinastrije brakova bez kontakata So i Mo, ali dobro je i Mo0Mo, emotivni sklad. Imamo i Ma120Ma:-b, Sa60Mo i Mo120Sa, ali njegova Ve u blizancima kvadrira moju u djevici, al su bar obije merkurijanske, ne moze sve ni da stima;-)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #13 poslato: 20:15:02, 01.Avg.2012. »
Ja sam od onih koji smatraju da bolje da nema kontakta izmedje So i Mo, nego da ga ima a da je kvadrat, a opozicija mi je cak bolja i pozeljna.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #14 poslato: 00:03:52, 02.Avg.2012. »
Nema pravila, gledala sam sinastrije brakova bez kontakata So i Mo, ali dobro je i Mo0Mo, emotivni sklad. Imamo i Ma120Ma:-b, Sa60Mo i Mo120Sa, ali njegova Ve u blizancima kvadrira moju u djevici, al su bar obije merkurijanske, ne moze sve ni da stima;-)

Vrlo je bitno da postoje dobri kontakti licnih planeta sa Sa,jer to znaci trajnost i stabilnost odnosa.A vi to imate,plus taj dobar kontakt So i Mo. Ako su dobri aspekti dominantni,losi mogu da se ispolje kao izazovi,nije dobro ni imati savrseno harmonicku sinastriju,ako nema po koji kvadrat ili opozicija,prosto odnos nije toliko interesantan  ;)
Ovaj moj ima So,Ve i Hiron u mojoj 8.,pa to dodatno pojacava intenzitet odnosa.Mada,zanima me sta Hiron konkretno znaci kada je u 8. u sinastriji?Gdje je teziste slabosti koju simbolise Hiron?
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 08:18:06, 02.Avg.2012. »
Vjerovatno ce odnos biti pun strasti, emocija, a mozda i zajednicki steknete novac. On ti je bas aktivirao osmu kucu, pa ce biti naglasak na njoj, a mislim da to sve vodi u bliskost i emotivnu povezanost, jer osma kuca je ipak vodena tvoja, a njegova zemljana, pa ce ta Ve biti postojana.  :)

Kažu da nije dobro kada je partnerova planeta na našem Hironu, jer će nas tada povrijediti, jer Hiron predstavlja rane, mada se ja slabo razumijem u tumačenje značenja asteroida. Ali taj Hiron mora biti negdje, meni je natalno na samom kraju 11. kuće na dva stepena od 12. kuće na 1 stepenu blizanaca, nemam pojma šta to znači (*o*) možda da nemam pojma šta mi je bolna tačka, možda je tako i najbolje ;D
« Najnovija izmena:: 10:08:14, 02.Avg.2012. bielenda »

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #16 poslato: 10:26:28, 02.Avg.2012. »
Vjerovatno ce odnos biti pun strasti, emocija, a mozda i zajednicki steknete novac. On ti je bas aktivirao osmu kucu, pa ce biti naglasak na njoj, a mislim da to sve vodi u bliskost i emotivnu povezanost, jer osma kuca je ipak vodena tvoja, a njegova zemljana, pa ce ta Ve biti postojana.  :)

Kažu da nije dobro kada je partnerova planeta na našem Hironu, jer će nas tada povrijediti, jer Hiron predstavlja rane, mada se ja slabo razumijem u tumačenje značenja asteroida. Ali taj Hiron mora biti negdje, meni je natalno u 12. kući, nemam pojma šta to znači (*o*) možda da nemam pojma šta mi je bolna tačka, možda je tako i najbolje ;D

To za partnerovog Hirona na nasem Hironu sam cula.Moj je u 10.,njegov u 8.,hvala Bogu nisu ni blizu  ;D
A Hiron u 12. ukazuje teznju da se ponire u svoje nesvjesno,da se otkrije sta je uzrok stranovima,interes za duhovnost,religiju,meditaciju.To su nacini da se dusa relaksira.Povremena zelja za mirom i izolacijom.
Moguce da privlacis ljude sa teskim energijama,kojima treba podrska,dosta truda,sazaljenje,sto moze lose da se odrazi na tvoje zdravlje.Zbog toga ti je povremena izolacija neophodna :)
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #17 poslato: 10:43:47, 02.Avg.2012. »
Aha, u pravu si ;D Baš privlačim ljude sa teškim energijama, i privatno, a posao mi je vezan za rad sa najtežim mogućim strankama...
Njegov Hiron je na 26 stepenu bika, ali to nije konjukcija jer smo ista generacija, pa su valjda zbog toga blizu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #18 poslato: 11:23:42, 02.Avg.2012. »
Aha, u pravu si ;D Baš privlačim ljude sa teškim energijama, i privatno, a posao mi je vezan za rad sa najtežim mogućim strankama...
Njegov Hiron je na 26 stepenu bika, ali to nije konjukcija jer smo ista generacija, pa su valjda zbog toga blizu.

Samo nek nije konjukcija  ;)
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #19 poslato: 11:54:32, 02.Avg.2012. »
Može li ovaj moj Saturn u škorpiji u petom polju kao vladar sedme kuće da simboliše dugu ljubavnu vezu mog supruga prije njegove veze sa mnom?

Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000