Da li muskarac koji je u ranijim vezama bio nevjeran, moze biti vjeran???

  • Odgovora: 20
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže kamilica

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Naime, imam decka sa kojim odlicno funkcionisem i zajedno smo vec 1,5 god... On je imao mnogo vezica i afera, kao i dvije ozbiljnije veze prije mene. Obje su trajale po god, i koji mjesec vise... Kada smo se upoznali rekao mi je da je potpuno druga osoba kada je u vezi (sto sam se i uvjerila), kao i to da je posljednjoj djevojci bio vjeran, dok ovoj prije nje nije, jer kako kaze bio je mlad i zeljan provoda. Medjutim poslije sam saznala da to nije potpuna istina i da je i djevojku prije mene mnoogoo puta prevario sto mi je i sam poslije ispricao. Uvijek mi govori da sam ja nesto sasvim drugo, sa mnom razmislja i o braku i svemu ostalom, svima govori kako je skoro pa ozenjen i kako cu ja biti majka njegove djece. Ni u jednom momentu nisam sumnjala u njega, dobro se slazemo, i provodimo puno vremena zajedno. Medjutim od kako sam saznala da niti jednoj djevojci nikad nije bio vjeran, malo mi se poljuljala sva ta sigurnost. Zabrinulo me je to sta nosi buducnost, negdje sam procitala da je seksulana proslost vaseg partnera najveca je naznaka njegove seksualne buducnosti... Zasto bi neko uspio ''preobraziti'' hronicno nevjernog muskarca, ili ja to shvatam preozbiljno i bez razloga se brinem. Iako mi vise izgleda da je on sazreo kao muskarac i da su mu se sada prioriteti promijenili, kada je sve to prosao, da razmislja zrelije, pametnije, o ozbiljnijim stvarima, ali ja nikako da se rijesim ovog glupog crvica sumnje, tacnije straha....?  (*o*)
hvala  :)


 


*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Iskreno, ovo sto si napisala meni zvuci ko tipicna muska suplja.

Ne kazem da muskarac ne moze da bude vjeran, ako je bio nekad nevjeran.
Samo, mislim, da taj tvoj ne zeli, odlicno mu prolazi.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Mozda on tebe zaista voli i zeli da mu ti postanes zena,ali to ne znaci da ce ti on biti veran...znas to ti je ono razmisljanje-moja zena mora biti svetica,da vodi kucu i vaspitava decu,a za sex imam one nimfomanke-

ipak,ti bi trebalo da ga najbolje znas
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Cinjenica je da su muskarci ovog tipa najrizicniji, najvise sumnje, muke sa njima.Vreme pokaze koliko ce ti biti veran, sve zavisi koliko mu je stalo do tebe, zna li sta hoce u zivotu.Da li ozb vezu ili nesto povrsno.Vremenom ces videti na cemu si sa njim.Najbolje ne prepustati se osecanjima dok ne vidis zaista koliko mu je stalo, koliko je ozbiljan on pre svega.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Iskreno,ne vjerujem da se ovaj tip muskaraca ikad potpuno smiri.Mogu da stagniraju neko vrijeme sa vezicama sa strane,ali se prije ili kasnije vracaju starim navikama.I uopste ne mora da znaci da on tebe ne voli,ako to vec radi,vec prosto,on je takav i tome nema lijeka.To je moj stav,ali ti ga bolje poznajes  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
To je urodjeni poremecaj shvatanja znacenja ljubavne veze, haha, odoh ja u psihologe, ali svako ko vara i pored toga sto voli svog partnera i sto sa njim ima sve sto mu je potrebno u jednoj vezi, ima psihicki poremecaj i tesko da ce to ikad proci, ozbiljan problem, pa mozda posjete nekom dobrom psihologu pomognu.
 


*

Van mreže TArtis

  • *
  • 50
  • 1
  • Pol: Muško
Naravno da moze ...Svi mogu biti vjerni ako vole
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Mislim da tipovi skloni varanju ne mogu se nikad u potpunsti promijeniti i to iskorijeniti... mislilm da od takvih treba bjezati ...jer samo trosimo vrijeme i energiju na nesto sto je nemoguca misija...

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Naravno da moze ...Svi mogu biti vjerni ako vole

slažem se  :) ljubav pomera planine
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Iskreno,ne vjerujem da se ovaj tip muskaraca ikad potpuno smiri.Mogu da stagniraju neko vrijeme sa vezicama sa strane,ali se prije ili kasnije vracaju starim navikama.I uopste ne mora da znaci da on tebe ne voli,ako to vec radi,vec prosto,on je takav i tome nema lijeka.To je moj stav,ali ti ga bolje poznajes  :)
(e*e)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
40 Odgovora
11687 Pregleda
Najnovije: 11:20:17, 10.Mar.2013.
univerzums
3 Odgovora
2108 Pregleda
Najnovije: 22:29:50, 12.Dec.2009.
Feniks
25 Odgovora
8740 Pregleda
Najnovije: 11:30:15, 01.Dec.2014.
zaza