Rečenice koje izluđuju muškarce

  • Odgovora: 8

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Rečenice koje izluđuju muškarce
« poslato: 23:13:26, 02.Mar.2011. »
Postoje određene rečenice koje muškarce naprosto izluđuju i dižu im pritisak, a koje žene toliko vole da izgovore. Bez obzira na to da li zaista mislite to što izgovarate ili ne sledeći put dobro razmislite hoćete li to i reći. Stručnjaci sa univerziteta u Londonu su sproveli istraživanje i izneli mišljenja muškaraca o takvim rečenicama.

 

 
Pitanje zašto vas ne voli je jedno od najomraženijih

TI MENE NE SLUŠAŠ
Postoje dve opcije – on vas ili sluša ili ne. Ponekad smo svi rastreseni i pod stresom. Ako jednom ne slušamo pažljivo šta vam se dogodilo na poslu, ne znači da nam nije stalo. Postavite problem drugačijee – da li se nešto dogodilo? Činiš mi se odsutan?

 

JEL IZGLEDAM DEBELO U OVOME?

Trik pitanje za koje ni jedan muškarac ne može da da odgovarajućin odgovor. Ako kažemo da ste se ugojili, uvredićete se. Ako pak kažemo da niste, takođe ćete se uvrediti jer ćete reći da vas samo tešimo. Poštedite i sebe i nas. Pitajte prijateljicu ili mamu.

 

NIKADA NE URADIŠ ONO ŠTO TI KAŽEM

To možda izgleda tako iz vašeg ugla gledanja. Ako zaista nešto nismo uradili, konkretno se na to odnosite. Nemojte odmah da napadate muškarca i govorite da uistinu nikad nije nešto uradio za vas. Uostalom, ako to nije, zašto ste još uvek sa njim?
 

 MORAMO DA RAZGOVARAMO

Možda zaista želite da razgovarate o nečem važnom. Ali, čim čujemo ovu rečenicu pomislimo da je u pitanju ogroman problem. Još gore, da smo mi krivi. Ponekad želite da nam ispričate šta vam se dogodilo. A nekad je u pitanju i problem. Nemojte da najavite da morate da razgovarate sa nama. Jednostavno to uradite.

 

IMAM NEŠTO VAŽNO DA TI KAŽEM

Ovo je slično kao i gore navedena rečenica. Zbog čega morate da najavljujete tako nešto? Postajemo nervozni. Bez najave, molimo.

 

NEMOJ DA ZABORAVIŠ DA ME NAZOVEŠ POSLE

Kao da nam govori mama. Ako je muškarcu stalo, javiće se. Ili jednostavno recite da volite da vam se javimo posle. To zvuči nežnije i ne tako napadno.

 

ZNAM DA ME LAŽEŠ

Ako već znate da vas lažemo zašto se onda još raspravljamo? Nemojte da napadate muškarca da vam ne govori istinu. Postavite direktno pitanje, bez ikakvih napada.

 

ZNAM DA MRZIŠ OVO ŠTO ĆU TI REĆI...

Ako već mrzimo da to čujemo, zašto mislite da ćemo odjednom to voleti da čujemo. Nemojte da mislite za nas. Mislite za vas.

 

KASNI MI CIKLUS

Loše i za nas i za vas. Znamo da od nas tražite utehu jer smo ipak u tome zajedno učestvovali. Ali, paniku stvarajte kada zaista postoji razlog za paniku.



Izvor


Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #1 poslato: 16:59:28, 04.Sep.2011. »
Imam ja još nešto da dodam "Pa zar za sve mora prstom da ti se pokaze"? ;D
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #2 poslato: 05:10:07, 17.Avg.2012. »
hahahhaha ja govorim stalno Je l ti mene slusas uopste?? Boli tebe kur**c .... i Znam da lazes, priznaj vec jednom, ne shvatam sto lepo ne kazes istinu,necu se ljutiti .
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #3 poslato: 13:23:07, 17.Avg.2012. »
Navikao sam na žensku populaciju da me izludjuje!!  :D
 

*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #4 poslato: 13:35:03, 17.Avg.2012. »
Nedokazne smo....Sve nam smeta!  ;D A ja kao pijan plota zakacim se za neku sitnicu i dok ne otkrijem zasto je to rekao,necu imati mira  :-[
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #5 poslato: 13:38:00, 17.Avg.2012. »
A ja kao pijan plota zakacim se za neku sitnicu i dok ne otkrijem zasto je to rekao,necu imati mira  :-[
Poznato mi je to  :D 
 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #6 poslato: 13:44:47, 17.Avg.2012. »
Ne daj se,Carobni  :P
Ja ne znam sta gospodu muskarce kod mene nervira,ne ponavljam nista od ponudjenog.Znam samo jednu stvar,ne vole nikako kada sam ljuta  ;D Mogu da trpim,ali kad puknem haha,onda me se klone,povuku se,dok se ne smirim.Pa tek onda razjasnimo problem,jer sa mnom ne vrijedi polemisati kad sam ljuta,to me jos vise razjari i onda tek ne bude dobro  ;D Mene uzasno zivcira kod njih sto sve podredjuju PMSu.Kao da je to jedini razlog da neko ne bude raspolozen ili da bude tuzan i sl  :roll:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #7 poslato: 13:50:32, 17.Avg.2012. »
Ma kakvi da se predam, meni je to čak i simpatično  :namigivanje:
 

*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Rečenice koje izluđuju muškarce
« Odgovor #8 poslato: 14:08:33, 17.Avg.2012. »
Kad smo kod izludjivanja, napredujem sa kontrolisanjem ljubomore  8) Like a boss.
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
27 Odgovora
5416 Pregleda
Najnovije: 12:57:56, 02.Dec.2014.
zaza
1 Odgovora
4011 Pregleda
Najnovije: 16:07:10, 24.Nov.2013.
plutonac
7 Odgovora
1652 Pregleda
Najnovije: 19:20:17, 01.Mar.2014.
pg crna gora