Na koje muskarce/ devojke najlakse padate?

• Odgovora: 27
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Na koje muskarce/ devojke najlakse padate?
« poslato: 12:21:33, 27.Nov.2009. »
Postoji li neki poseban tip muskarca/devojke  na koje najlakse padate? Znate ono cuveno, odlepim za uniformom, muzicarem, pravnikom itd. :) E pa sta to vas ne ostavlja ravnodusnim na prvi pogled. Naravno i osobine koje vam najvise prijaju! Da vas cujem! :)

Meni su definitivno muzicari slaba tacka nacisto! Kad vidim gitaru + gitaristu= ja odlepila  ;D Nista manje bubnjar! Mada nisam uopste imuna ni na vojna lica! To je ono sto na prvi pogled mi automatski privlaci paznju, e na to treba da dodje obavezno inteligencija, duhovitost, lepo ponasanje.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
Odg: Na koje muskarce/ devojke najlakse padate?
« Odgovor #1 poslato: 13:08:13, 27.Nov.2009. »
Moj decko bubnjar  ;D  Ponekad mislim da bubnjeve voli vise od mene ;) 
Ali to nije bilo presudjujuce.. Inace ne volim mnogo mirne i tihe tipove.. Moraju da imaju neceg "djavolastog" u sebi.. 
A na prvi pogled.. Pa nikad mi ne bi paznju privukao tip u pink body majici.. Urbanke, vijetnamke, gripare, martinke i starke zato nikako ne ostaju nezapazeno.. ;)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
« Odgovor #2 poslato: 13:14:40, 27.Nov.2009. »
Slazem se! Kada vidim devojku u pink meni fuj, posto mrzim roze boju, mozes misliti onda tek muskarca. Rekla bih da nas slicno privlaci! :) Samo mene jos jedna stvar i te kako privlaci kod muskarca. Egoizam! :) Za neverovati, ali ne neka umisljena budala koja nema cime da pokrije taj svoj egoizam, vec neko onako neverovatno inteligentan ko je svestan toga i ima odlicno pokrice za to.Uh, kako me to privlaci kod muskarca, jos obavijeno nekom mistikom i nejednostavnoscu!Uh, idealno! :)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #3 poslato: 13:30:51, 27.Nov.2009. »
Egoizam! :) Za neverovati, ali ne neka umisljena budala koja nema cime da pokrije taj svoj egoizam, vec neko onako neverovatno inteligentan ko je svestan toga i ima odlicno pokrice za to.Uh, kako me to privlaci kod muskarca, jos obavijeno nekom mistikom i nejednostavnoscu!Uh, idealno! :)

(e*e) ;D Isto..

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
« Odgovor #4 poslato: 13:40:38, 27.Nov.2009. »
Dobro je, vec sam mislila da sam malo uvrnuta, jer to kad kazem ljudima iz mog okruzenja, svi me gledaju kao da nisam normalna, u fazonu ko to moze da voli!Dakle nisam usamljena! :) Ali ocigledno ne bi bilo pozeljno da se ti i ja nadjemo u kontaktu sa nasim momcima!  :P ;D

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #5 poslato: 13:44:31, 27.Nov.2009. »
hahaha.. E jesi blesava! :D

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #6 poslato: 15:02:09, 27.Nov.2009. »
Meni se dopadaju momci koji voze motore...suzuki, kawasaki...To mi je tako mocno!!!!!

Kad sam bila mladja tj. negdje kad sam bila u osnovnu skolu dopadali su mi se sportisti-rukometasi...U srednjoj skoli,umjetnici glumci, slikari

Sad vec pored toga sto me privlace tipovi na motoru bilo bi pozeljno da je i obrazovan (samo da nije pravnik jer ih poznajem i ne dopadaju mi se ) tako da bi mi vise prijao neki ekonomista ili inzinjer!!! Od licnih osobina bitno mi je da je jako svestran, , pozitivan i samostalan i siguran....

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #7 poslato: 15:38:04, 27.Nov.2009. »
Meni se dopadaju momci koji voze motore...suzuki, kawasaki...To mi je tako mocno!!!!!
Sad vec pored toga sto me privlace tipovi na motoru bilo bi pozeljno da je i obrazovan !!! Od licnih osobina bitno mi je da je jako svestran, , pozitivan i samostalan i siguran....

yeah
Sta bih jos rekla...Nikad nisam padala na izgled,nije mi presudan zaista,cak ni kada sam bila mladja to mi nije bilo najbitnije.Volim dobre,postene ljude pa samim tim i takve muskarce.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #8 poslato: 15:43:08, 27.Nov.2009. »
Dobro, ali ne mozes na prvi pogled znati da li je dobar i posten.. Sta te obicno privuce na prvi pogled?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #9 poslato: 15:50:48, 27.Nov.2009. »
Vise verujem drugom pogledu :mig:

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000