Ana Nikolić ( no coment )

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Ana Nikolić ( no coment )
« poslato: 16:44:09, 31.Jul.2010. »
  Ana Nikolić rođena je 27. 09. 1978. u Jagodini, ali je detinjstvo provela u obližnjem Paraćinu. Nakon osnovne i srednje škole upisala je Višu politehničku školu u Beogradu, gde je diplomirala na smeru dizajn obuće. Osvojila je domaću publiku pre šest godina pesmom Januar, koju je izvela na festivalu Beovizija, ali i atraktivnim fizičkim izgledom i zavidnim plesačkim umećem koje je prošle godine usavršavala na Akademiji za mjuzikl u Berlinu. Njen prvi javni nastup kamere su zabeležile još 1998, kada je učestvovala u tada popularnom muzičkom kvizu 3K DUR, u kom je izvela numeru Marine Perazić Kolačići. Miljenica medija, a posebno tabloida, postala je zahvaljujući brižljivo negovanom imidžu seksepilne zavodnice koji joj savršeno pristaje. Ipak, ona sebe ne doživljava naročito fatalnom jer je svesna da je u svaku svoju životnu epizodu uložila mnogo truda kako bi bila zadovoljna postignutim rezultatima, pre svega u poslovnoj sferi. Izdala je tri CD-a: Januar, Devojka od čokolade i Platinum collection, a na domaću estradu kročila je, za razliku od mnogih drugih koleginica, tek sa dvadeset i pet godina, što joj je, gledano s više aspekata, bilo i prednost i mana.

 Posle četvorogodišnje pauze, novi album Ane Nikolić samo što nije ugledao svetlost dana pa ko hoće nek sluša...mada mislim da će i da je gledaju...
Meni je ona jako lepa i ima za mene prelepe noge (ja bi volela da su moje takve  :) ) pa uživaj te...


 


*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Ana Nikolić ( no coment )
« Odgovor #1 poslato: 16:46:03, 31.Jul.2010. »
prava sex bomba ...

 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
4931 Pregleda
Najnovije: 18:19:13, 12.Mar.2010.
elenica
0 Odgovora
961 Pregleda
Najnovije: 15:06:03, 24.Jan.2013.
mikan
0 Odgovora
721 Pregleda
Najnovije: 00:14:21, 30.Okt.2013.
Miloš Mi.