Vasa idealna telesna tezina?

• Odgovora: 66
Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Vasa idealna telesna tezina?
« Odgovor #10 poslato: 16:14:57, 24.Apr.2009. »
Nemam pojma, koji god test da sam radila kazao je kao da mi je tezina idealna... Ali ja se cesto nesto bunim! ;D
~Sunshine~

*

Van mreže Ina

• **
  • 126
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 16:18:20, 24.Apr.2009. »
najbolji osecaj idealne tezine je upravo onaj subjektivni, kada se osoba oseca dobro sa svojom tezinom i zadovoljna je, bilo to 2,3 kg vise ili manje. neko ce se meriti svaki dan i meriti procente, ali opet nece biti zadovoljan  :(

Lepo receno :)

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 10:30:14, 30.Apr.2009. »
Ja sam uvek bila zadovoljna sa 165 cm i 55 kg. Sada imam 57 kg, jer se malo krecem.

Samo jednom u zivotu sam bila dosta deblja, nego obicno. Osecala sam se neugodno, kao balon.
Covek lakse hoda, kada je vitak i lagan.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Anabela

• *
  • 54
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 23:32:16, 13.Jun.2009. »
ja sam uvek na donjoj granici idelane tezine. I trudim se i trudim da je prekoracim ali mi ne ide :( I jako me iritira sto me stalno zapitkuju da li sam mozda bolesna sto sam tako slaba ..grrr

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 00:41:02, 28.Jun.2009. »
Bila sam u plusu ali sam uspela da skinem dosta uz pomoc testa na intoleranciju na hranu.Sada me nekih možda 4 kg deli do moje neke idealne težine ali planiram da krenem da vežbam pa ce otići i to...

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #15 poslato: 09:47:23, 11.Avg.2009. »
Moja idealna tezina je dosta manja od onoga koliko imam, ali i dalje ne izgledam nesto previse ogromno. Radi se o tome da imam jake i teske kosti, pa se pitam koliko je pouzdano  verovati bilo kakvim proracunima. Verujte mi, ja bih izgledala zaista smesno kada bih smrsala dovoljno da imam idealnu tezinu.
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #16 poslato: 14:26:25, 11.Avg.2009. »
Ja sam visoka 165cm i teska 54kg.....Mislim da je to ok, mada mi se cini da po nekim parametrima za izracunavanje idealne tezine ja bih trebala jos da sam mrsavija...ne znam bas, jer ja sam narocito u gornjem dijelu tijela jako mrsava...imam tanke ruke a rebra ...ne treba mi rendgen....sve se vidi....uzas.....dok recimo noge, kukovi, stomak...su sasvim ok.....tako da meni nema sto da mrsam, ne znam zaista...

Druga stvar je ko i kako postavlja parametre za izracunavanje idealne tezine! Mozda bas to sto i crvena kaze, da li se bas sve uzima u obzir...i tezina kostiju i tjelesna gradja i sto znam ja sve.....

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 14:37:11, 11.Avg.2009. »
Nikad ne moze bas tacno da se izracuna jer nisu svi iste konstitucije  :)

*

Van mreže mia

• **
  • 456
  • 0
  • ko sebe izgubi,nije dostojan spasenja
« Odgovor #18 poslato: 01:21:57, 04.Sep.2009. »
167cm 52-54kg,al idealna je 54.Idealna ne po parametrima,nego se tad sebi naj sviđam :)

*

Van mreže tina1812

• **
  • 138
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
« Odgovor #19 poslato: 16:38:48, 04.Sep.2009. »

ja sam uvek na donjoj granici idelane tezine. I trudim se i trudim da je prekoracim ali mi ne ide :( I jako me iritira sto me stalno zapitkuju da li sam mozda bolesna sto sam tako slaba ..grrr

I ja sam ti ista takva :) a to zapitkivanje ja sam pocela da rjesavam tako sto kazem: sta ti mislis da ja stalno svima govorim sto si ti tako debeo,ista stvar :p A niko ne razumije da je to isto, samo se eto mrsavim pridodaje da je bolestan,da debljima eto ka zdrav je , samo par kg treba da skine :)
A ta idealna tezina ja mislim da ne moze tako da se racuna s obzirom da je misicno tkivo teze od masnog..sad neko ko stane na vagu i pokazuje mu da je idealan ne mora biti..jer moze da ima minijaturne misice,a sve ostalo masne naslage tako da je odmah malo deblji nego sto bi trebao biti..isto tako igra ulogu i tezina kostiju, konstitucija..:)
« Najnovija izmena:: 16:43:26, 04.Sep.2009. tina1812 »
Natalna Karta

Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000