Horarno pitanje - Ispit ?

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Horarno pitanje - Ispit ?
« poslato: 11:23:41, 19.Jun.2010. »
Vrijeme: 11:20h
Mjesto: Sarajevo
Datum: 19.6.2010.
Pitanje: Hocu li uspjeti upisati ove tri ocjene u index, sto sad polazem?

Imam sad jos kriticna tri ispita,od toga dva su mi bas teska psihicki, ali ne brinu me parcijale, odnosno pismeni dio ispita koliko usmeni, hocu li izaci na kraj sa profesorima, da mi upisu te ocjene, da na miru ljeto provedem, hocu li ih poloziti?

Izvini Šimišonja, znam da ti oduzimam puno vremena, imas i drugih clanova i pitanja koja su mozda i bitnija, al ovo mi je jako vazno zbog roditelja, jer mi stvaraju probleme, tenzije i pritisak..i onda postajem nesigurna sama u sebe, a zaista se trudim, al nekad to njima jednostavno nije dovoljno..
 Hvala puno i na prethodnom odgovoru, dosta mi je pomogao da prekinem taj odnos, bio mi je dobra smjernica   
« Najnovija izmena:: 22:34:53, 19.Jun.2010. Nale 83 »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Horarno pitanje - Ispit ?
« Odgovor #1 poslato: 10:10:57, 21.Jun.2010. »
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Devici sa Merkurom 17° Blizanaca u X polju, a takodje si i Mesec na 00° Vage u I polju
◘ ispiti su X polje u Blizancima (eto množine) isto sa Merkurom kao vladarom

Da bi dobili odgovor ~ po pravilu treba da se spoje vladar I i vladar X ili pak Mesec i vladar X polja ~ ovde imamo da se Mesec i Merkur spajaju preko aplikacije od 120° ali pre toga Mesec ima još i aspekt sa Jupiterom i aspekt sa Venerom ~ ovde pored toga što Jupiter vlada IV poljem, on vlada i VII poljem, pa to simbolično predstavlja tvoj kontakt sa kolegama sa fakulteta, ali i sa profesorima koji su vezani za taj ispit, posle toga, Mesečev aspekt sa Venerom, koja pored toga što vlada II poljem u horarcu, vlada i samim IX poljem ~ fakultet, pa nam to simbolično pokazuje da ti prikupljaš potrebne informacije koje ti trebaju za polaganje tih ispita (a i sama opcija da Mesec ima aplikacije sa 3 planete takodje potvrdjuje podatak o 3 ispita)

Na kraju, ono što je najbitnije, Mesec i Merkur SE spajaju i tako je odgovor na ovo horarno pitanje : potvrdan.

Sa srećom u svakom slučaju  yeah yeah yeah
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
Odg: Horarno pitanje - Ispit ?
« Odgovor #2 poslato: 10:13:19, 22.Jun.2010. »

Hvala puno puno  (mah:mah) :zaljubljena: :mig:

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000