Dame postavljaju pitanja muskarcima!

• Odgovora: 159
Stranice: « 1 ... 13 14 15 16 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 983
  • Zahvaljeno: 24 puta
  • 175
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Dame postavljaju pitanja muskarcima!
« Odgovor #140 poslato: 17:12:27, 12.Mar.2018. »
Bilo kako ona reagovala, misliš da će on njoj da se izvini zbog toga?
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Kacca

• *
  • 5
  • 0
« Odgovor #141 poslato: 17:27:25, 12.Mar.2018. »
Kacca, dobro nam došla!  :flowers:

Ti si verovatno napravila par sitnih grešaka koje su se njemu učinile velike. Ipak, šta je tu je ponašala si se onako kako si mislila da treba. Sad je najbitnije da stvari postaviš onakve kakve jesu. Da vidiš ko ti se od njih sviđa i na koji način. Ako si i dalje vezana za nekog bivšeg moraš da znaš da to može da povredi onog ko ti se dopada.

Važno je da li on tebi odgovara kao osoba, a ne samo da li ti želiš sa njim. Ako te samo telesno privlači onda nemoj ni da očekuješ od njega vezu već se tako i postavi  (mah:mah)

Zašto da ga ignoriše? Trebalo bi da zna šta želi. Da li želi samo vezicu ili ipak želi vezu sa njim.

Hvala Miloše  :) Sa bivšim sam završila, ta priča je tada i završena... Nisam baš najbolje objasnila. I previše se kajem što sam sela na tu prokletu klupu i saslušala ga jer sad ne bih vama ljudi ovde pisala i tražila savet kako da rešim problem. Zaljubljena sam u dečka sa kojim sam se viđala. Ne znam kada se to desilo, ali zaljubila sam se. Toliko je puta ponovio "nikada više sa mnom" pa je opet bio. Kažem, da li jer mu je taj dečko rekao da ne može tako pričati sa mnom ili jer je stvarno hteo... Opet niko te ne može naterati na nešto što ne želiš, kontam. Kako da se odljuti? Kako da ga osvojim ponovo?

Nisam se dobro izrazila. Mislila sam ako ga sretne u izasku da li da ga ignoriše kao što to mi žene radimo, ili da ga slobodno pogleda, jer ipak se ni on prema njoj nije slavno poneo koliko god da je pogrešila... Licno bih ga skroz iskulirala. Ne može ti reći da si ku*va raspala niko na svetu.

Hvala i tebi -mila-  :) Slažem se, ali ja sam mu svoj ponos već bacila pod noge... Nije mi važan moj ponos, ponizila sam se, video je da mi je stalo i da se kajem. Sada mi je samo bitno da on shvati da nisam nikoga prevarila i da je bivši stvarno bivši.
« Najnovija izmena:: 17:34:39, 12.Mar.2018. -mila- »

*

Van mreže -mila-

Community manager
  • 30
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
« Odgovor #142 poslato: 17:33:33, 12.Mar.2018. »
Bilo kako ona reagovala, misliš da će on njoj da se izvini zbog toga?

Neće se izviniti ali se ni ona neće još više poniziti. Ako ga bude gledala, samo će mu nahraniti ego, a to je ono što on ustvari i želi...  (*o*) (rzm)
Beautiful things don't ask for attention.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 983
  • 175
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #143 poslato: 11:36:34, 13.Mar.2018. »
Neće se izviniti ali se ni ona neće još više poniziti. Ako ga bude gledala, samo će mu nahraniti ego, a to je ono što on ustvari i želi...  (*o*) (rzm)
Pitanje šta ona želi. Ako ide u kontru možda ga više nikad neće imati. Važno je da li hoće vezu ili samo opet da bude sa njim. To što će mu nahraniti ego možda može da ima i jedan i drugi efekat, bitno je šta ona želi.

Kako da se odljuti? Kako da ga osvojim ponovo?
Dobro razmisli da li ti je važno da se odljuti ili samo da ga osvojiš ponovo? Da li ti je bitno da te poštuje pa makar i da ne budete zajedno? Da li ti je potrebna veza sa njim ili je to samo fizička privlačnost koja ti je samo privremeno prisutna?

Slažem se, ali ja sam mu svoj ponos već bacila pod noge... Nije mi važan moj ponos, ponizila sam se, video je da mi je stalo i da se kajem. Sada mi je samo bitno da on shvati da nisam nikoga prevarila i da je bivši stvarno bivši.
Pitanje da li ćeš stvarno ponos vratiti, ali možeš da pokušaš da pričaš sa njim sa upozorenjem da ne želiš uvrede već da želiš da mu kažeš samo istinu i ništa više.

*

Van mreže -mila-

Community manager
  • 30
  • 4
« Odgovor #144 poslato: 19:51:33, 15.Mar.2018. »
Ja sam shvatila u kontekstu da je ona zaljubljena žena, svesna da je pogrešila, ne mogu reći nepravedno okrivljena, ali opet nije ni kriva... Želi da vrati vreme iako to nije moguce u realnosti, pokušala bi da ga osvoji ponovo, da mu dokaže da je u zabludi i da ne treba imati predrasude da su sve žene iste.
Taj momak kao da se plasi osećanja i da ne bude povređen i na ovo njeno on je odmah pobegao i stavio da li tačku ili tri tačke, ne znam. Ali definitivno se uplašio da se ona ne poigra sa njim. Verujem da Kaća ne oseća prema njemu samo fizičku privlačnost već da je stvarno zaljubljena.
 (rzm)

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 983
  • 175
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #145 poslato: 21:33:24, 15.Mar.2018. »
Čudno je kako je on nju nepravedno napao, a ona se nije udaljila nego pokušava da mu dokaže da je ona ipak zaljubljena  (*o*)

*

Van mreže filozof

• 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
« Odgovor #146 poslato: 13:22:58, 16.Mar.2018. »
Kacca, mnogo je vaznije sta te uzbudjuje i koliko bi dalje trpela njegove uvrede. Ako neces da trpis treba da trazis izvinjenje  ;)

I deluje kao da si se igrala sa njim, ali mozes sada nesto da preduzmes da vidis sta ce da uradi.  ;)

Ako si spremna mozes i taktikom da priznas krivicu i da zelis da se vidis sa njim jer ga zelis  ;)

Drugi plan je da trazis izvinjenje, ak se izvini mozda ima nade za vas .
Nada je san budnih.
Aristotel

*

Van mreže Kacca

• *
  • 5
  • 0
« Odgovor #147 poslato: 12:46:22, 20.Mar.2018. »
Čudno je kako je on nju nepravedno napao, a ona se nije udaljila nego pokušava da mu dokaže da je ona ipak zaljubljena  (*o*)

Udaljila sam se Miloše, tri meseca se nismo ni videli ni čuli (nisam mu se javila), sve da bi možda vreme pomoglo. Nisi razumeo, ne želim da mu dokažem da sam zaljubljena, već da nije kako je sve kako je tog momenta izgledalo... Ne da poveruje u to jer je to laž već da poveruje jer je to prava i jedina istina.

Kacca, mnogo je vaznije sta te uzbudjuje i koliko bi dalje trpela njegove uvrede. Ako neces da trpis treba da trazis izvinjenje  ;)

I deluje kao da si se igrala sa njim, ali mozes sada nesto da preduzmes da vidis sta ce da uradi.  ;)

Ako si spremna mozes i taktikom da priznas krivicu i da zelis da se vidis sa njim jer ga zelis  ;)

Drugi plan je da trazis izvinjenje, ak se izvini mozda ima nade za vas .

Sviđa mi se ideja da priznam krivicu jer sam do sad samo govorila kako nema razloga da se ljuti jer nista nisam loše uradila... Možda upali...
Ne bih tražila izvinjenje jer ga razumem i opraštam mu sve te uvrede jer jesam ispala u njegovim očima loša, treba ja njemu da se izvinim realno a ne on meni...
Samo ovih dana me drma pomisao šta ako nešto pokušam pa bude još gore? Kako vreme prolazi, ja bih sve više i puštala vreme, tipa ima vremena, kao da mi vreme u korist ide, a onda razmisljam možda i na štetu, možda se ohladi... Ne znam, mač sa dve oštrice.

*

Van mreže -mila-

Community manager
  • 30
  • 4
« Odgovor #148 poslato: 14:04:37, 20.Mar.2018. »
I ja mislim da bi bilo okej da priznaš krivicu, odnosno da kažeš da jesi kriva što si sela i saslušala bivšeg dečka ali nisi bila ponovo sa njim. Ispalo je da si se poigrala sa njim, iskoristila ga u međuvremenu dok se sa bivsim stvar ne reši i definiše...
Da je njemu sve tako svejedno kao što se pravio da jeste, ne bi tako burno reagovao. Ima tu materijala, možete vi uspeti, sada je najvažnije da ti oprosti tu malu gresku i da se ne oseti kao tvoja igračka. Imam utisak da se plaši i da ne želi da dozvoli sebi da "ponovo" bude tvoja igračka.
E sad da li ćeš ga cimati porukom, ili live, na tebi je izbor. Ja bih uživo, posebno što je stvar ovako delikatna, postoji mogućnost da iskulira poruku naravno misleći da je ovo još jedan od onih dana kada ti je potreban neko da švrljaš sa strane.
Želim ti da uspeš i da sve bude u redu!  :flowers:

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 4 983
  • 175
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #149 poslato: 14:19:45, 20.Mar.2018. »
Udaljila sam se Miloše, tri meseca se nismo ni videli ni čuli (nisam mu se javila), sve da bi možda vreme pomoglo. Nisi razumeo, ne želim da mu dokažem da sam zaljubljena, već da nije kako je sve kako je tog momenta izgledalo... Ne da poveruje u to jer je to laž već da poveruje jer je to prava i jedina istina.

Što više vremena prođe više će pomoći da lakše shvati da je to istina što pričaš. Ipak ne znam da li će tada ako poveruje da je istina hteti opet sa tobom  (*o*)

Možda je filozof u pravu  (*o*)

Stranice: « 1 ... 13 14 15 16 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000