Mars u Jarcu

• Odgovora: 19
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Mars u Jarcu
« Odgovor #10 poslato: 08:44:22, 21.Jun.2012. »
Oće, oće, poslije Saturnovog povratka će se ispoljiti njegova puna simbolika ;)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #11 poslato: 08:59:36, 21.Jun.2012. »
imam ja jos dosta do saturnovog povratka...
ako ga dozivim ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #12 poslato: 09:12:15, 21.Jun.2012. »
Još šest, sedam godina do Saturnovog povratka, oćeš, oćeš, jak si ti. Ja prolazim trenutno kroz agoniju Saturnovog povratka, nije strašno ;D

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #13 poslato: 09:20:02, 21.Jun.2012. »
Mars u jarcu daje jake i izdržljive noge sposobne za osvajanje planinskih vrhova ;D

To to  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #14 poslato: 09:44:04, 21.Jun.2012. »
ja prolazim kroz agoniju loseg interneta ;D

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 18:12:10, 30.Avg.2012. »
Mars u jarcu ima jak seksualni poriv, ali ga ne otkriva dok ne dodje u intimni kontakt s nekim. Veoma kontrolise svoju seksualnu energiju. Muskarcima treba podrska u njihovim akcijama, idu na sigurno, vazno im je da je to pouzdano, a zene privlace ozbiljni, rezervisani, nedokucivi i odgovorni muskarci. Ima slucajeva da su dugo bili u celibatu, pa kad krenu, njihov seksualni zivot postaje jako dobar i zemaljski.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #16 poslato: 18:55:29, 30.Avg.2012. »
Karakteristicno za tipicne  Ma u Cap je to da im nije problem da apstiniraju od seksulanog zivota,ukoliko trenutno nemaju partnera.Odlucujuci su visoki kriteriji,a kada nadju osobu za sebe,u stanju su da joj se potpuno prepuste.Naizgled hladnjikavi,ali duboko u sebi su vulkan strasti i pozude,koji se cuva za odabrane,ne dopustaju sebi da dopadnu svacijih ruku.Izrazita ambicija,koja vodi ka vrhu i ostvarenju zamisljenog.Metodicnost,samokontrola i dobro usmjerena energija.Kada se djeluje,djeluje se snazno,jer Ma u Cap nece djelovati,ako je nesiguran u to sto radi i nije sklon rizicima.Uvijek ide na sigurne i provjerene metode.
Izrazita stabilnost,volja i dosljednost cilju.Ali i prgavost,skrtost,uskogrudnost i nedostatak spontanosti.Imam ga,pa sve ovo mogu da potvrdim za sebe  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • 7
« Odgovor #17 poslato: 09:36:33, 29.Avg.2013. »
Ja sam procitala jedan opis koji mi se bas svideo za ovog Ma- Uzarena stena. Ma kao vatrena planeta+Saturn (kamen).
I ja se pronalazim u ovim opisima, samo bih jos dodala da se nikad ne takmicim s drugima vec uvek s sobom i mogu postici i vise nego drugi i biti prva u necemu ali nisam zadovoljna ako nisam postigla zacrtano.
Ma zilavost totalna  ;D

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #18 poslato: 20:00:28, 09.Apr.2014. »
a hajde malo negativnu stranu ovog Ma da čujem? manite me hvalospeva.. Ma u Sa znaku i nije čist Ma, ne zaboravite, on je stisnut da igra kako mu se kaže što nije tipično za Ma... šta je s frustracijama? šta je sa neuspesima? hajde malo dublju priču da čujem, jako me zanima kompletna slika  (rzm) :290:

*

Van mreže STASASTASA

• *
  • 40
  • 2
« Odgovor #19 poslato: 18:14:03, 09.Sep.2014. »
a hajde malo negativnu stranu ovog Ma da čujem? manite me hvalospeva.. Ma u Sa znaku i nije čist Ma, ne zaboravite, on je stisnut da igra kako mu se kaže što nije tipično za Ma... šta je s frustracijama? šta je sa neuspesima? hajde malo dublju priču da čujem, jako me zanima kompletna slika  (rzm) :290:

S' obzirom da je ovo slika vojske, egzaltacija marsa, svaki vid situacije gde nije poznata struktura, autoritet, ovaj mars moze da ima problem, naucio da radi samo po formi, Kako je ovo aspekt vojnicke discipline i izdrzljivosti, ovde na seksualnom planu tesko moze da ispolji bliskost, spontanost, opustenost... ovo je i slika velikih borbi oko autoriteta sa jednim roditeljom...

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000