
Pre nego sto bio šta napišem o tome, bitno je da kažem da ne smatram sebe savršenom, daleko od toga, ali mislim da se neke osnovne stvari pogotovo u "cimerskom životu" moraju poštovati..
Obe moje cimerka su bile lenje i aljkave..
Prva cimerka je radila i sama kombinacija (student - radnik je zeznuta).. Posle posla direktno ide u kupatilo i sprema se za grad.. Naravno ostavlja za sobom sve rastureno, od kupatila do sobe, odeca cista i prljava i sminka na sve strane.. Naravno to ostaje nesređeno nekoliko dana jer ona posle tog izlaska spava do 13h, ustaje, sprema se i odlazi na posao.. O detaljnijem spremanju kuce da i ne pominjem.. Sudove sam uvek morala ponovo da operem.. Al znate sta, pre je ona izludela od mene nego ja od nje

(da napomenem da je stan bio takav da nije svaka imala svoju sobu)
Druga cimerka iako student, lenja do bola.. Roditelji joj sve daju na gotovo, ali kuca nece sama da se sredi.. Devojka se tobože gadi kad naiđe na dlaku u kući i strašno joj je gadno da skuplja i čisti kosu, a nećete verovati koliko toj devojci strasno opada kosa.. Toliko da sam ja u svojoj sobi, u svom ormanu sa čistom odećom nalazila njenu kosu. A to i nije nesto o čemu ja mogu dakontrolišem

Devojka koja konstantno kuka da nema vremena, da je ona toliko "hiperaktivna" da joj je dan kratak, a ustvari ustaje u 15-16h i šta onda uraditi.. Jeste da je često učila noću, ali nekako mi se čini da je više tih noći (celih) provela na FB ili pričpajući sa "dečkom"..
I tako.. To je samo nešto što mi je prvo palo na pamet, ove stvari nekom mogu delovati sada smešno, ali ja se i sada naježim kada pomislim na to.. Opet kažem, nisam savršena i razumem da je to sve posledica velikih razlika u ličnosti i navikama, ali kao što rekoh, nisam imala tu sreću da imam cimerku koja je slična meni...