Bracno savetovanje

  • Odgovora: 61
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #20 poslato: 15:19:12, 30.Apr.2014. »
Tesko je dati odgovor na to pitanje. Verujem da si u soku. Moras da razgovaras sa njim. Posto on ima odredjene potrebe koje ti nemas jer da imas nebih bila ovde. Nadam se da ce biti jos sagovornika po ovom pitanju.
 


*

Van mreže Unezverena

  • *
  • 9
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #21 poslato: 15:29:29, 30.Apr.2014. »
Teško je kad shvatiš da nekoga uopšte ne poznaješ...
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #22 poslato: 15:48:12, 30.Apr.2014. »
Iskreno,svaka tebi cast ako uspes da predjes preko toga,ja ne bih mogla pa ni da imam 10 deteta sa takvim covekom.
Te "potrebe"koje on ima nisu nikakvo opravdanje  (rzm)
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže Unezverena

  • *
  • 9
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #23 poslato: 15:49:56, 30.Apr.2014. »
Koliko god da se trudim ne mogu da razumem kako neko može to da radi...
 

*

Van mreže Unezverena

  • *
  • 9
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #24 poslato: 15:54:57, 30.Apr.2014. »
Pokušavam da svarim i pređem jer mi je teško napustiti nešto u šta si ulagao toliko godina...psihički,finansijski...a nemam ni žečju no volju ni snage da tražim ponovo...
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #25 poslato: 16:00:50, 30.Apr.2014. »
Moj muž i ja smo zajedno već desetak godina, od čega 7 u braku. Imamo dete od 4 godine...pristojno živimo,ne svađamo se često,imamo odličan sex...sve uobičajeno za bračne parove...sve dok jednog dana gledajući slike sa detetom na muževljevom telefonu nisam ugledala pristiglu poruku od neke ženske osobe...poludim,naravno, izvadim mu listing i vidim da je toj osobi za nepunih mesec dana poslao preko hiljadu poruka...saznam da je to konobarica iz kafića gde odlazi svako jutro pre posla...takođe saznam da dane i noći provodi na sajtu smokva za erotska upoznavanja...tamo nađem da se dopisivao sa milion žena,pisao sve i svašta,slao svoje fotografije...da je u januaru kada je rekao da ide na neku proslavu u stvari proveo noć sa nekom sa tog sajta...a najgore od svega je što sam videla da već 6 godina ima odnose sa jednim parom (muž i žena) i da natom sajtu traži nekog ko će im se pridružiti...da ne pričam da ih je doveo u našu kuću,predstavio kao prijatelje,ja ih dočekivala kao najrođenije,prespavali kod nas par puta,igrali se sa našim detetom...ma užas jedan...
Ja ga toliko volim da pokušavam da svarim te gadosti,da pređem preko toga,zbog nas i zbog deteta...pitala sam ga zašto...kaže ne zna,izduvni ventil...
Stavrno se trudim...ali se stalno vraćam na sve što sam saznala,pročitala...stvarno je teško...nikome nisam ispričala...mislim da me je više sramota nego njega...
Samo mi treba neki savet...eto
Hvala
nešto što traje 6 godina ne može da bude izduvni ventil, on vodi paralelan život i ne planira da ga završi več da ga unapredi.. mislim da tim postupcima ugrožava i tvoje zdravlje, pored toga što ti nanosi duševnu bol.. odluku ipak moraš doneti sama, ja lično ne bih mogao preko ovoga da pređem, baš iz razloga što se radi o smišljenom stilu tajnog života i tim sajtovima itd, ne daj bože neke bolesti i slično, grozno.
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


*

Van mreže Unezverena

  • *
  • 9
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #26 poslato: 16:03:08, 30.Apr.2014. »
@medenica
Izvini...ne mogu,ovako mi je lakše
Hvala tebi u svakom slučaju...
Kaže,znam kriv sam...ajde da krenemo ispočetka...ali mu smeta što ja još to pominjem,,,i što još plačem...pa ne mogu to da zaboravim za nedelju dana...
 

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #27 poslato: 20:05:34, 30.Apr.2014. »
Rekoh ja sok  je to,  polako bez ishitrenih situacija zbog kojih mozes da se kajes. Prvo se smiri da doneses dobru odluku a posle dobar razgovor. Kad prezivis ovo bice ti lakse doneti pravu odluku. Znam da nije lako baciti iza sebe 10 godina ulaganja. Nemoj da ocajavas, Trenutno si sama u ovome i znamo da ti je tesko izdrzi. Aj pisemo se.
 

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #28 poslato: 20:17:38, 30.Apr.2014. »
10 god.ulaganja u sta? U coveka koji zivi paralelni zivot. To ni prema njoj nije fer,da zivi sa njim,gubi svoje vreme a on joj ovako vraca. Ja ne bih mogla niti bih imala sta da pricam sa takvom osobom. Pa on covek nije imao jedan sex pa da kaze omaklo mu se,imao potrebu u tom trenutku,nego 6 god.sexa sa kojekakvim osobama,i jos joj ih dovodi u kucu da ih sluzi,to je ponizavanje za mene...
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #29 poslato: 20:30:29, 30.Apr.2014. »
Neka se prvo sabere a posle ce lakse da sagleda situaciju i donese pravu odluku, ovo ili ono treceg nema zato polako. Mi sa strane to drukcije dozivljavamo. Nekazem da niste u pravu nego treba njoj sad dati vremena da se sabere na to sam mislio.
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 7 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
6 Odgovora
4945 Pregleda
Najnovije: 13:57:47, 13.Dec.2009.
mara90