Bracno savetovanje

• Odgovora: 61
Stranice: « 1 ... 5 6 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže pajovic

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #60 poslato: 11:24:34, 21.Maj.2016. »
Imam 43 godine, supruga me je napustila sa dvoje dece i ostisla kod oca i sestre, deca su 10 i 7 godina, ziveli smo u iznajmljenim stanovima 12 godina, posle slabe finansijske situacije tj ja sam izgubio drugi posao, otisli smo da zivimo u stanu kod mojih roditelja, bilo je tu nesuglasica i ranije izmedju nas dvoje, uglavnom nezadovoljstvo usled egzistencije i mnogo ranije mog flerta na drustvenim mrezama (koje sam pre vise godina skroz iskljucio iz naseg zivota), veci problem je u stvari bio usled sitnih sukoba izmedju roditelja i nas, neshvatanja, razlike u godinama, jedan roditelj alkoholicar, usled toga, ja sam se sve vise povlacio iz drustva, nisam izlazio, nisam prihvatao da idem sa suprugom i decom kod prijatelja, sedeo za kompjuterom da zaboravim na probleme, svadjao se sa suprugom, bio i agresivan pred decom, pred roditeljima…volimo se se i dan danas…ona je rekla da treba proci vreme, ja ne znam sta da radim sad, volim je, voli i ona mene, sto mi je i rekla, plasim se da se ne “ohladi”, sad bi sve promenio, “sazreo” u tim problemima, sada se dogovaramo za decu, komuniciramo uglavom u vezi dece, ponekad odemo zajedno kod prijatelja ili rodjaka…nije dugo proslo od naseg razilazenja…neki savet bi pomogao, verujem da bi sad bilo sve drugacije…nije tu bilo nekog velikog nasilja, cisto razmirice koje su se ponavljale, usled moje nezainteresovanosti uglavom za suprugu, dok sam sa decom “stojao” dobro…danas kad se vidimo, vidim da supruga pati, nije ni uzela sve stvari iz stana, samo neophodne…ja nisam neki probisvet, ne pijem, ne kockam se, nisam nasilnik u drustvu, jesam tvrdoglav, impulsivan, ne cesto, bavio sam se i bavim se sportom, jedno vreme sam usled te depresije i to napustio, priznajem da sma ja kriv i da sam napravio problem, da sam bip "bolji" bilo bi verovatno drugacije...ima li neko da mi da savet sta da radim…hvala unapred

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Bracno savetovanje
« Odgovor #61 poslato: 15:52:41, 25.Sep.2016. »
@pajovicu,
Ako nije prekasno daću ti savet. Šta je bilo bilo je. Greške ne smeš ponavljati. Važno je da si uvideo gde grešiš. Možda bi razgovor i neko obećanje sebi i njoj moglo da vaš brak izvuču na lepšu stranu. Daj sve od sebe!

Stranice: « 1 ... 5 6 7

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000