da li doci do braka?

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
da li doci do braka?
« poslato: 00:01:36, 18.Apr.2010. »
Smile,o ovom decku sam te pitala i ranije,verio se i planira svadbu sa devojkom sa kojom je 2 meseca u vezi,ali ne postoje osecanja izmedju njih.Da li ce doci do svadbe izmedju njih kako planiraju u avgustu ili septembru?

Vrbas,17.04.2010 u 22.52h

Hvala unapred!
« Najnovija izmena:: 00:09:57, 18.Apr.2010. mica88 »

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
Odg: da li doci do braka?
« Odgovor #1 poslato: 00:03:40, 18.Apr.2010. »
Mnogo sam zbunjena jer sam se sama uverila da on ne postoje osecanja.Pomozi mi da shvatim o cemu je rec.
« Najnovija izmena:: 00:07:54, 18.Apr.2010. mica88 »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #2 poslato: 10:46:47, 19.Apr.2010. »
Da vidimo :

• on je Merkur na 12° Bika na samom vrhu njegovog XII polja i stacionaran je (Merkur od 18-04 kreće retrogradno) a takodje je i Sunce na 27° Ovna u njegovom XI polju i uskoro menja znak.

• ona je Jupiter na 21° Riba u horarnom III polju u široj O° sa horarnim IV poljem

• ti si Mesec 08° Blizanaca O° horarno VII polje

• arapska tačka Braka na 22° Strelca sa dispozitorom Jupiterom. Iz ovoga vidimo da je ona "zapela" da se uda ~ jer je prvenstveno a.t. Braka pod vladavinom iste planete koja simbolično predstavlja nju, a i nalazi se u njenom polju.

• Merkur (mladić za koga pitaš) nema povezivanja sa Jupiterom preko tabele ~ a to nam govori da njega uopšte ne interesuje brak kao brak, tj. na "intelektualnom" nivou (na nivou osobe, muškarca, tj. nikako mu se ne dopada ideja da neće biti više "slobodan" i da će morati da promeni način života u javnosti...) ali je Sunce u triplicitetu i na stepenu Jupitera ~ njemu na "emotivnom & animalnom" nivou se dopada ta ideja (u prevodu ~ ako se oženi ima zagarantovanu klopu, čistu odeću i redovan sex...)

• e, sad, Merkur kao što smo rekli, kreće retrogradno, a kada se tako nešto pojavi u horarcu to nam pokazuje da će osoba koja je predstaljena retro planetom da se povuče iz priče (naročito zato što Merkur nema nikakav aspekt sa Jupterom) tj. da pokuša da se vrati na nešto što njemu odgovara... to je smisao retro planete ~ da se vrati na "poznatu teritoriju"...

• tako retro Merkur će prvu aplikaciju imati preko 90° sa Marsom, a posle i O° sa Suncem (kad ono predje iz Ovna u Bika) a samo Sunce ima upravo tu O° sa Merkurom i to je to za taj period vremena

• ona kao Jupiter upravo u 22h44 je imala 60° sa Venerom, a prva aplikacija je tek 90° opet sa Venerom kada ona predje iz Bika u Blizance, ali taj aspekt se prekida Venerinim 60° sa Marsom

• ovde vidimo da Mars (pa i Venera na neki način) igraju ulogu posrednika izmedju Merkur/Sunce i Jupitera iako ih ne spajaju direktno ~ jedno podpitanje ~ da nije da je ona trudna (jer a.t. Dece je u Strelcu upravo opet sa Jupiterom kao dispozitorom)  ?

• sve ovo ukazuje na dosta dinamičnu situaciju u narednom periodu ~ moguće je da će prvo sve da bude ok, pa će da se posvadjaju, pa će onda opet da se pomire, ali po ovome svemu, od zakazanog venčanja za avgust/septembar ne bi trebalo da se očekuje puno, već je moguće samo odlaganje datuma usled brojnih situacija koje će da se iznenada pojave, prvenstveno zbog ovog podatka koji se "vrti" po celom horarcu ~ potencijalna njena trudnoća  8)
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 16:26:00, 19.Apr.2010. »
Smile,hvala na odgovoru.Koliko ja znam devojka nije trudna,a znalo bi se jer upravo ovaj decko voli decu i pricao bi o tome na sva zvona.Ako saznam javljam ti!Cekaj Smile da te pitam,mislila si"da je ona vec trudna sada" ili mislis da postoji sansa da ona u periodu do septembra zatrudni"...Da nije nesto drugo u pitanju ako nije trudnoca....mada ovde realnih osecanja nema izmedju njih.Realno,ne verujem jer su samo 2 meseca u vezi.Koliko bi mogla da bude trudna,ako to moze da se vidi iz horarca.

Hvala Smile
« Najnovija izmena:: 18:04:29, 19.Apr.2010. mica88 »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #4 poslato: 18:44:10, 19.Apr.2010. »
Pa s obzirom da je ona kao Jupiter tek par minuta pre nego što si ti postavila pitanje imala 60° sa Venerom, a kombinacija je promenljivo & fixno ~ nedelje su u pitanju ~ možda pre nedelju, dve se desilo nešto što će nju da bukvalno "tera" da insistira na venčanju  (*o*)
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 20:18:47, 19.Apr.2010. »
Mislim da si u pravu,jer odjednom je verio,iznenada.Mozda neki inat sa njene strane ne prema ovom decku nego prema nekom bivsem,ali trudnoca nije,jer do sada bi vec cula to.A moglo bi da dodje do trudnoce do septembra,zar ne? I otprilike period kada?

Hvala Smile na odvojenom vremenu.
« Najnovija izmena:: 20:24:06, 19.Apr.2010. mica88 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000