U cemu je razlika?

• Odgovora: 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
U cemu je razlika?
« poslato: 13:39:36, 12.Apr.2010. »
Zanima me,da li muskarci znaju razliku izmedju zaljubiti i voleti? Razliku izmedju svidjati i biti zaljubljen? Sta za muskarca znaci biti zaljubljen? Kako opisujete to stanje? Da li za vas postoji razlika u zaljubljenosti iz klinackih dana kad svi to karakterisu kao "Leptirici u stomaku" i postoji li razlika u zaljubljenosti u zrelijim godinama? Kako to izgleda?
Koji su razlozi po vama za demantovanje odredjenih emocija:egoizam,nesigurnost, strah ...?
 Sta znaci kad muskarac kaze" Draga si mi jako, ali nisam zaljubljen?" Ja licno ne vidim razliku.
« Najnovija izmena:: 13:42:42, 12.Apr.2010. lilka »

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
Odg: U cemu je razlika?
« Odgovor #1 poslato: 19:27:18, 12.Apr.2010. »
Mislim da vecina zna ...ali je kljucno pitanje dal ce nesto uraditi povodom toga... 8)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #2 poslato: 19:38:57, 12.Apr.2010. »
 :D Pa naravno da sve oni to znaju, ali neće da priznaju da ne bi ispali previše "emotivni" :00:  ipak su oni ti koji na neki način treba da budu "jača polovina" u vezi  8)
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #3 poslato: 01:51:21, 13.Apr.2010. »
Citat
Mislim da vecina zna ...ali je kljucno pitanje dal ce nesto uraditi povodom toga... Cool
Pa i to me zanima.Zasto je pitanje da li ce uraditi? Zena bi sigurno nesto uradila po tom pitanju,ako vec zna da je zaljubljena.

Citat
smesak Pa naravno da sve oni to znaju, ali neće da priznaju da ne bi ispali previše "emotivni"   ipak su oni ti koji na neki način treba da budu "jača polovina" u vezi  Cool
I sve na ustrb srca? Pihhh

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #4 poslato: 02:57:09, 02.Jan.2011. »
 :smehotres: slatko me nasmejase ova pitanja!
odgovoricu na ovo poslednje,jer kao da si mene citirala  :smehotres: razlika je u tome da je muskarcu draga i njegova baka pa to ne znaci da je u nju zaljubljen....znaci,kad ti decko kaze da si mu draga realno ne znaci nista...
a kad se nekom tipu devojka zaista svidja sigurno ce nesto preduzeti ako je siguran da je ona toga vredna i sigurno ga nije stid,meni je to u stvari odraz nase muskosti-da se borimo za ljubav...
neki muskarci su u stvari emotivno zreliji i dublji od mnogih zena,samo mi to ne pokazujemo i ne trubimo uz svaku kafu u kaficu
nadam se da sam pomogao u razjasnjenju ove ''misterije''  :flowers:
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #5 poslato: 16:57:03, 02.Jan.2011. »
Pa dobro to je razumljivo  :) i zene se cesto ograde kada hoce ad ispale momka, kazu, ti si meni jako drag i fin momka, aliiiiiii...  ;D A plutonac, kako vi dozivljavate zaljubljenost, kako je ispoljavate?  :flowers:

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #6 poslato: 00:43:36, 03.Jan.2011. »
ja se tesko zaljubljujem, ali kada se to dogodi maksimalno se posvecujem,do srzi...
mada,ne pokazujem to slatkim recima i sl,cak se teze i primecuje
recimo da volim da iznenadim i svakog dana priredim nesto neobicno partnerki,kreativan sam pa smislim dosta toga,volim originalnost u vezi  :flowers:
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000