Vladari kuca

• Odgovora: 27
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Vladari kuca
« Odgovor #20 poslato: 21:24:18, 29.Maj.2012. »
Meni je Asc gazi tek dva stepena Vage,buduci da je na 28. stepenu,pa je najveci dio 1. kuce u Skorpiji.Zato vrlo malo osjecam uticaj Vage kod sebe,tacno se osjeca koliko je Skorpija dominantnija,bez obzira na to gdje je vrh kuce.A pored toga i Pl na Asc :roll:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže abrakadabra

• **
  • 121
  • 2
  • Pol: Muško
« Odgovor #21 poslato: 10:47:04, 01.Jun.2012. »
Pluton ti nije na ascedentu jer imas preko 24 stepeni udaljenosti pluton ascedent  ;)
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
« Odgovor #22 poslato: 02:45:28, 02.Jun.2012. »
Nego,gdje bi ti smjestio mog Pl? Mozda ja grijesim,ali koliko vidim Pl mi je na 22. stepenu 1. kuce,dakle ne prelazi okvire Asc :) Nije mi jasno sta zelis da kazes,pa ako mozes da pojasnis.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #23 poslato: 16:56:38, 04.Jun.2012. »
Kao što je on spomenuo, Pluton ti nije na ascedentu ali se nalazi u prvoj kući pod vladavinom Škorpije...
Znači delovanje Plutona postoji, ali ne tim intenzitetom kao kada bi se našao na ascedentu.

*

Van mreže abrakadabra

• **
  • 121
  • 2
« Odgovor #24 poslato: 21:11:44, 20.Mar.2014. »
Nego,gdje bi ti smjestio mog Pl? Mozda ja grijesim,ali koliko vidim Pl mi je na 22. stepenu 1. kuce,dakle ne prelazi okvire Asc :) Nije mi jasno sta zelis da kazes,pa ako mozes da pojasnis.

Kao što je on spomenuo, Pluton ti nije na ascedentu ali se nalazi u prvoj kući pod vladavinom Škorpije...
Znači delovanje Plutona postoji, ali ne tim intenzitetom kao kada bi se našao na ascedentu.
To je to  ;)
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #25 poslato: 11:26:50, 12.Apr.2014. »
ja nikad ne bih isključio tvoj Asc Li Ouroboros, pa da je i sam 29 stepen, ipak si ti predstavljena Ve i to je jako važno za neke druge stvari u natalu, ona je tvoj vladar i sumnjam da se uticaj Li ne oseća, tj Ve samo verovatno kroz znak u kojem je ona, i plus Pl i Sco posle toga.. kao što je kod mene Asc Sco sa Pl na istom, ali i Ma u Le, sa sve 0 Ve orbisa 0, dakle i njen uticaj je jak i ne sme se isključiti nijedna planeta koja je u bliskom aspektu sa vladarem bilo koje kuće, pre svega 0.
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže miki

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #26 poslato: 20:53:59, 23.Nov.2015. »
Dragi drugari moze mala pomoc za pocetnika 7 kuca mi pocinje u ovnu a zavrsava u biku to znaci da gledam polozaj i marsa i venere da bih protumacila ovu kucu stim sto mi je venera u 1 kuci u skorpiji a mars u 10 kuci u lavu bilo kakva pomoc dobro dosla ne smalazim se :p

*

Van mreže TF 2008

Moderator
  • 5 533
  • Zahvaljeno: 6 puta
  • 54
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #27 poslato: 23:56:04, 09.Dec.2015. »

Baš tako kako ste napisali. Morate gledati sve znake koje obuhvata kuća. Mada imajte u vidu da je položaj Marsa u vašem slučaju za nijansu bitniji jer u Ovnu počinje sedma kuća.

U modernoj astrologiji, vladar Ovna je Mars, a suvladar Pluton.

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000