Zasto biraju starije muskarce?

• Odgovora: 71
Stranice: « 1 ... 5 6 7 8 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Presrećna

• **
  • 100
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Zasto biraju starije muskarce?
« Odgovor #60 poslato: 11:09:33, 07.Jun.2014. »
93 sam godiste. Znam da ne iskoriste svi pametno svaku godinu svog zivota ali ima onih koji dobro iskoriste, vecina ne iskoristi ni ceo zivot kako treba.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #61 poslato: 13:22:54, 07.Jun.2014. »
pa o tome i pričam
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #62 poslato: 14:16:04, 07.Jun.2014. »
Pa dobro meni licno kad vidim starijeg lika sa puno mladjom curom, to mi je  :povraca:  mislim ja se ne bih mogla zamisliti tako s nekim nikad  :povraca: a sad ima raznih ljudi-cura i motiva zasto to rade bas me briga sta ko radi dok mene ne pocne gnjaviti  >:(... a generalno stariji momci sto kaze jedna moja drugarica sad kad vidis starijeg momka po klubovima znaj da nesto s njim nije u redu, ja je pitam zasto, kaze ona pa cim se nije mogao skrasiti do tad znaci da ima nesto  ;D   a presrecna mlada si ti, iskustvo je tek pred tobom  ;)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #63 poslato: 14:26:30, 07.Jun.2014. »
ne mora ništa ni da mu fali ako je u klubu i sa 40, ne može se niko tako tipizirati i generalisati.. moja sestra je bila 5 godina u vezi sa 18 godina starijim muškarcem, na kraju je ona ta koja je sjebana jer je on znao šta radi, a ona bacila te godine... međutim znala je u šta se upušta, svako neka snosi odgovornost za svoje izbore i postupke  :)

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #64 poslato: 14:44:33, 07.Jun.2014. »
80 % nije  ;D osvrni se oko sebe.. koje si ti god?
Upravo tako
93 sam godiste. Znam da ne iskoriste svi pametno svaku godinu svog zivota ali ima onih koji dobro iskoriste, vecina ne iskoristi ni ceo zivot kako treba.
Jos si mlada ,tek ces da vidis kroz iskustvo koliko ces da promenis misljenje  ;D
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže tinkerbell

• **
  • 299
  • 15
« Odgovor #65 poslato: 14:47:05, 07.Jun.2014. »
Ne znam  plutonac po mom dosadasnjem iskustvu a nisam nikad bila sa puno starijima , najstariji bio 5 godina od mene-i to kad sam bila bas mladja i zeznula sam se ...nisam imala bas neko lijepo iskustvo sa tim starijima od sebe  (*o*) .. ali dobro ko voli neka izvoli   ;) , samo neka mene ne smaraju  ;D ali to je nevjerovatno oni bas prilaze tim curama koje ih ne gledaju  >:(

Slazem se sa elenom...  yeah  po mom misljenju ne znaci ako je stariji da je pametniji -ozbiljniji- stabilniji  ... ja sam se uvjerila da tako nije i sokirala kad sam upoznala mladje momke a puno ozbiljnije od starijih od njih po 5 godina.... ali opet sve je to i individualno, neko je zreo sa 20 a neko nezreo i sa 28-30 god (*o*)
« Najnovija izmena:: 17:41:59, 08.Jun.2014. Atomski mrav »

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #66 poslato: 14:59:17, 07.Jun.2014. »
Da razjasnim prvo,ovde mislim na muskarce koji su od mene stariji po 10-13 god.a takvi mi uopste nisu delovali pametnije bar oni koji su meni prilazili,mozda imaju vise samopouzdanja,vise su umisljeni,misle da su nezamenljivi,i ne podnose poraz nikako,mnogo guse i da ne nabrajam vise.Jedino se nadam da mi se vise nikad u zivotu nece pribliziti tako neki stariji muskarac,dosta su mi do sad unistili i z\ivot a i veze boga mi,iz ciste ljubomore i sujete kako sam se ja usudila da odaberem nekog ko je mladji od njih,pa se vode onim ako neces da budes moja neces ni njegova,sto su mi otvoreno i priznavali  :o  :krsti:,i sta onda meni tu da bude zanimljivo.Samo sto dalje opd mene  :789:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže Persefona.

• *
  • 29
  • 1
« Odgovor #67 poslato: 06:03:15, 18.Avg.2014. »
Uf, ja volim starije :-[
Kad sam bila mladja, stidela sam se toga, medjutim, kako sam napunila 25 sve vise mojih drugarica udje u vezu sa nekim starijim ili se desi da im se svidi neki stariji, pa je nekako lakse, ali imam utisak da su zene koje vole starije(medju njima sam i ja) pomalo idealisti kada je ljubav u pitanju: one bi da ih neko voli kao zene, ali i stiti kako cerke i postedi negde.
Nije uvek pravilo, nisu svi stariji elokventni, sarmantni i zreli, naprotiv, ali ima i onih koji zaista jesu kao vino (perverzija)
Noćas ljubav dolazila k meni, mrtva ljubav iz sviju vremena,zaljubljeni, smrću zagrljeni, pod poljupcem mrtvih uspomena
V.P.DIS

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #68 poslato: 16:15:59, 18.Avg.2014. »
a jel istina da će devojka koliko god pametna i vešta sa muškarcima bila, iz veze sa starijim uvek izaći povređena? tj da ona u takvoj vezi samo gubi (vreme, energiju, mladost itd).. pod starijim mislim na +10 god

*

Van mreže Persefona.

• *
  • 29
  • 1
« Odgovor #69 poslato: 16:36:47, 18.Avg.2014. »
Ne znam, ja mislim da to vec zavisi od nekih drugih stvari, moze i on iz te veze da izadje povredjen ako ocekuje od nje nesto sto ona ne moze da mu pruzi.
Naravno, svakako da je on(posto je stariji) zreliji od nje, iskusniji u svakom pogledu, te je zeni teze da se nosi s njim, sto bi se reklo, moze da ima utisak da gresi u necemu i da ga prosto ne razume, jer se pogledi na zivot,pa i na vezu, razlikuju.
Nisu te veze lake, slazem se, ali ako se ljudi vole i slazu, kao i sve druge, mogu da budu jako lepe, ali mogu da budu u  :povraca:
Noćas ljubav dolazila k meni, mrtva ljubav iz sviju vremena,zaljubljeni, smrću zagrljeni, pod poljupcem mrtvih uspomena
V.P.DIS

Stranice: « 1 ... 5 6 7 8 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000