Svako odelo dobro mi stoji

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Svako odelo dobro mi stoji
« poslato: 00:15:51, 10.Nov.2009. »
 ma svaka rana manje boli :) ide pesma,a
Koji je vas stil oblacenja? Da li za svaku priliku imate odredjeni stil ili je to samo sportski,elegantan....U cemu se najbolje osecate? Da li uvek znate sta da kupite i odaberete ili je to prosto muka,nesigurnost...kupite,pa se pokajete? Ili je to ono zaista sto ste zelele?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
Odg: Svako odelo dobro mi stoji
« Odgovor #1 poslato: 00:58:05, 28.Nov.2009. »
Sto sam starija,to sam iskusnija u kupovini.Sve manje imam promasaje i kupovine stvari koje ne nosim.Gledam da ta garderoba bude kvalitetna,i naravno imam ogledalo da znam sta mi stoji a sta ne.Moj stil ne mogu da definisem,zavisi od prilike.

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 22:31:55, 07.Feb.2010. »
kod mene je isti slucaj kao kod miss,preferiram da ne vidim kopiju te stvarcice kod drugih zena,pa makar i sa razlicitim sklopom cu ukombinovati,ako nisam markantna osecam se cudno,kao i svaka zena,volim da se istaknem
« Najnovija izmena:: 22:34:48, 07.Feb.2010. posejdon »

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #3 poslato: 17:27:38, 20.Mar.2010. »
Uglavnom se oblacim sportski-elegantno, ali kad zahteva prilika budem elegantna. Ima situaija u kojima se mora biti i elegantan. :)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #4 poslato: 22:32:21, 03.Mar.2012. »
Idem na sigurne varijante.Ne volim da eksperimentisem sa bojama i materijalima.Gledam da to sto obucem bude lezerno-atraktivno.   :smesko:
Ne volim svilene materijale, duge haljine, cirkoncice na odeci (i sve ostalo sto sljasti  :D ) pa to izbegavam vecinom.
Desavalo se dok sam bila mladja za par stvari da kupim pa ih ni jednom posle toga nisam obukla.Sad su takve situacje redje cini mi se

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #5 poslato: 21:11:21, 02.Apr.2013. »
Nažalost, nikad nisam mogla da pevam ovu pesmu, jer nisam bila dovoljno mršava, visoka, tanka...
Sportski stil mi ne stoji, i kad sene trudim uvek je nešto na pola, sportska elegancija takozvana.
Biram krojeve koji prate liniju tela, ali komade koji ne otkrivaju previše kože. Jednostavnost i čak monohromnost u odevanju se pokazala kroz godine kao najbolji izbor.
Efektni detalji. Volim nakit, jedinstven, moj. Crnu odeću i drečave cipele. Nešto da vrisne u tami.
Nešto ređe igram se bojama, jarkim. Pastelne nisu za mene, zimski sam tip.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000